Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Как безопасно сойти с одесского вокзала?

На скоростном электросамокате
 
у гвинтокрилі)
 
Одесситы, или кто просто хорошо знает местность, можете поделиться инфой, как безопасно выйти с одесского вокзала, для тех, кто там ещё не был?
Дабы оминуть оливковых шакалов и прочих людоловов?
Цену на рубероид не забудь узнать
 
Это уже не выбор этих людей, выбора они лишены, за них решают палачи, есть деньги гуляй, нет, отправляйся на плаху.

Вот и воюй иди, калечся или умирай за ебучих мажоров...
Им похуй, потому что как всегда в нашей помойке, ой, стране, всё можно купить и хуй ложить на всех, включая мусоров и ТЦК.
Иностранцы приезжающие в Киев по делам ахуевают от количества дорогих авто и ресторанов. А я охуеваю от наглости этих самых избранных, живут себе припеваючи, войны у них нет и не будет, потому что есть бабки. А такие бабки в нашей стране заработать честным путём и без нужных связей почти нереально.
Короче, пошли они все нахуй...
 
Вот и воюй иди, калечся или умирай за ебучих мажоров...
Им похуй, потому что как всегда в нашей помойке, ой, стране, всё можно купить и хуй ложить на всех, включая мусоров и ТЦК.
Иностранцы приезжающие в Киев по делам ахуевают от количества дорогих авто и ресторанов. А я охуеваю от наглости этих самых избранных, живут себе припеваючи, войны у них нет и не будет, потому что есть бабки. А такие бабки в нашей стране заработать честным путём и без нужных связей почти нереально.
Короче, пошли они все нахуй...
народ сам заслуживает такую власть.все ждут когда кто то придет управлять и все будет делать для народа для страна. но реалии другие,народ это овечки,барашки.
 
народ сам заслуживает такую власть.все ждут когда кто то придет управлять и все будет делать для народа для страна. но реалии другие,народ это овечки,барашки.
Олололо. Вот єто глубокі
 
Вот и воюй иди, калечся или умирай за ебучих мажоров...
Им похуй, потому что как всегда в нашей помойке, ой, стране, всё можно купить и хуй ложить на всех, включая мусоров и ТЦК.
Иностранцы приезжающие в Киев по делам ахуевают от количества дорогих авто и ресторанов. А я охуеваю от наглости этих самых избранных, живут себе припеваючи, войны у них нет и не будет, потому что есть бабки. А такие бабки в нашей стране заработать честным путём и без нужных связей почти нереально.
Короче, пошли они все нахуй...
Оп-оп, від тебе не очікував такої зміни орієнтирів.

Певно би і Skilled здивувався
 
Притворись слепым. Или негром. Ну или выше писали про бриллиантовую ногу.
А вообще не надо поездом.
Маршрутка, ксанакс и молитва.
 
Оп-оп, від тебе не очікував такої зміни орієнтирів.

Певно би і Skilled здивувався

Які зміни орієнтирів?
Може ти "поет Секти" і змінив нік?
Немає ніякої зміни у мене!
Є зміна у владі, погляди на війну і як можна врубити режим - ящо у тебе є яйця, то пиздуєш захищати без'яїчних "мужиків".
Ця вся хуйня з примусовою мобілізацією тільки шкодить нашій Армії!
Вони незаохчують нічим, крім пару баксів на карман, і пиздуй лови контузію як мінімум, в пеший же день на завданні.
 
Останнє редагування:
Якби ці суки не пиздили наші грошіі і платили нормальне бабло інструкторам і тим, хто тільки прийшов, - повір, потужна дєточка, у нас би була професійна армія в режимі війни.
Плюс допомога сусідів і США.
Повідомлення об'єднано автоматично:

А щоб зробити норм рекрутінг і навчити хлопців, щоб вибили цю наволоч з наших земель - треба, банально, го'роші. Бо ми не США чи Британія, у нас все дуже по-іншому...
 
Я в ахуї скільки новеньких авто з кожним днем бачу. А ще бачу, що якогось чінуша взяли по коррупціїї і випускають під заставу в два, а то і три меньше, чим воно вкрало.

Потім кажуть, що це судова гілка влади і з ними нічого не можна зробить... Сер'ёзно? Тобто при воєнному стані не можна їх всіх пересадити і найняти інших з нормальними деклараціями і історією роботи на посаді? Фпізду такий двіж....
 
Останнє редагування:
Я їздю по по місту Київ і в ахуї скільки новеньких авто з кожним днем бачу.
В мене на сусідній вулиці. Раніше я не знав, хто живе в одній конкретній хаті. Взагалі, проживаючі там були нічим непримітні. А ось на другому році війни, став там часто бачити якогось тіпа років 50-ти, з такою, горделивою походкою. Поруч з подвір'ям аудюха 7ма, беха 5та, чого раніше там не було.
Думаю, для, так ось скільки коштує совість.

якогось чінуша взяли по коррупціїї і випускають під заставу в два, а то і три меньше, чим ві вкрав.
Навіть більше сказати, це все уже узаконили. Якщо не помиляюсь, то закон #11340
 
На самом деле их не так много, не знаю что лично тебе делать кроме как не ехать сюда, но мой парень выходит только держа в руках перцовку. Возьми в руки нож, пистолет, перцовку. Будь не один. Ты получишь жизнь только если испугаешь их. Будь готов убить. Вот и вся свобода. Или ты раб?
Дійсно цікаво, як би виглядало це «іспугаєш іх» адже співробітникам ТЦК ну настільки сильно похуй на твої потуги, що аж до істеричного сміху доходить.
Стоячи у внутрішньому подвір’ї ТЦК тобі з легкою усмішкою якісь штабний додік буде казати «тебя тут нікто нє дєржит». Проте вийти за межі ТЦК тобі чомусь не вдається.
Ти можеш хоч дзвонити у ДБР та у телефонному режимі «оформлювати заяву» на співробітника тцк. І коли тебе дбр‘овець спитає про ФІО та звання того, хто тебе там насильно утримує ти скажеш «взагалі то мені не представлялись, але давайте не кладіть слухавку і ми разом підемо та спитаємо». І от ти заходиш у кабінет цих додіків, нарочито даючи зрозуміти що ти там з кимось на трубі зараз, ти питаєш фіо та звання і отримуєш вгадай що?
Звісно посилання тебе під три чорти.
Їм там настільки похуй, що вони навіть знаючи що до тебе їде твій адвокат будуть казати тобі «ну от вже пізно і раз ти відмовився проходити ВЛК, то сьогодні от ночуєш в казармі і завтра зраночку пройдеш все та поїдеш».

Проте, вся ця хуітація зовсім не привід опускати руки та вішати носа.
Із любої неприємної ситуації ЗАВЖДИ можна знайти вихід, хоч іноді і тобі прийдеться його шукати по газовим трубам та через дах у сусіднє подвір’я.
А ніс нам не для того щоб його вішати

P:S: Маліновський ТЦК м.Одеса привіт
 
Та отож, в идеале. А у меня перед Одессой Главной Подольск, который км в 15 от границы (по-моему, стрёмно там сходить будет), а перед Подольском Вапнярка, жаль, что винницкая, а не одесская 😖
на подьезде к вокзалу поезд скидывает скорость, спокойно спрыгыфваешь не дедаешь сложно
 
на подьезде к вокзалу поезд скидывает скорость, спокойно спрыгыфваешь не дедаешь сложно
Думаешь, не будет проблемой открыть дверь? Еду на интерсити, самостоятельно открывать выход ещё не пробовал, а у тебя есть подобный опыт?)
В мыслях мелькнула идея попробовать попросить проводников за 1000 - 2000грн, чтобы полминутки дали на выскочить. Вдруг, и такое прокатит
 
Одесситы, или кто просто хорошо знает местность, можете поделиться инфой, как безопасно выйти с одесского вокзала, для тех, кто там ещё не был?
Дабы оминуть оливковых шакалов и прочих людоловов?
Телепортироваться не пробовал?
 
Не знаю, армия для дебилов. Надеюсь, эти дебилы меня читают!

Инкогнито вон нормальный…
А так

Зачем они так с Одессой?)
 
Оп-оп, від тебе не очікував такої зміни орієнтирів.

Певно би і Skilled здивувався
Мне некогда, я как уехал за бугор решил стать настоящим пидарасом, найти парня негра, в общем как и раньше вам писал, не ищите меня, я в германии и теперь я по настоящему счастлива!
 
на самальоті або в машині яка перевозить пізжені дрова
 
Назад
Зверху Знизу