Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

ИРИНА ФАРИОН - В МЕНЯ СТРЕЛЯЛИ

а через твій посил російської культури в маси
Ти ділиш світ на чорне і біле на добро і зло, це дуже по дитячому, і хтось тобі підказав термін "руский мир" який сам по собі використовується для пропаганди і в пропаганді, ти мислиш терминами пропаганди, ти на гачку бро, ти повівся)🌞
 
По такому празднику сегодня бутылку шампанского открою
 
Я Малорос
(Читая Савыча Сковороду по-украински вообще утратил переживания по поводу этого слова. Он себя там так называет гордо и бьет в грудь)
 
Ти ділиш світ на чорне і біле на добро і зло, це дуже по дитячому, і хтось тобі підказав термін "руский мир" який сам по собі використовується для пропаганди і в пропаганді, ти мислиш терминами пропаганди, ти на гачку бро, ти повівся)🌞
Ти не відділяєш російську мову від російської культури?
 
🤣🤣🤣🤣
Как это можно разделить?
В этом и есть весь абсурд и бред.
А Русская культура это вовсе не русская культура
Переглянути вкладення 32600
От ти зараз суто використуваєш матеріали пропаганди про неможливість відділити російську мову від російської культури і про інклюзивність, хоча це різні парафії) спілкуватись на рос це одне, а використовувати культуру чужої держави і тягнути її в свою для асиміляції і казати, що я бандерівець ось це по дитячому).
 
От ти зараз суто використуваєш матеріали пропаганди про неможливість відділити російську мову від російської культури і про інклюзивність, хоча це різні парафії) спілкуватись на рос це одне, а використовувати культуру чужої держави і тягнути її в свою для асиміляції і казати, що я бандерівець ось це по дитячому).
Я ВЫНУЖДЕН ПРЕРВАТЬ НАШУ ДИСКУССИЮ ТАК КАК ВИЖУ ШО ОНА НИЧЕМУ НЕ ПРИВЕДЕТ 🌞🦁
 
Я ВЫНУЖДЕН ПРЕРВАТЬ НАШУ ДИСКУССИЮ ТАК КАК ВИЖУ ШО ОНА НИЧЕМУ НЕ ПРИВЕДЕТ 🌞🦁
Та я бачу ,що толку не буде.Мені прикро чути , що ти розказуєш про те як Хрущов депортував твого діда і бачити що в той же час ти активно вливаєш в середовище чужу нам культуру . І при цьому не відстрілюєш що це не ок. Хорошого дня
 
Та я бачу ,що толку не буде.Мені прикро чути , що ти розказуєш про те як Хрущов депортував твого діда і бачити що в той же час ти активно вливаєш в середовище чужу нам культуру . І при цьому не відстрілюєш що це не ок. Хорошого дня
Тигр сейчас все на эмоциях,что было то было. Нам надо думать за завтра и как нашу Украину отстраивать потом.
 
Политики умирают!
Это Кул
Начинает налаживаться
Рип
 
Я думаю за фразу «о национальности» в паспорте
Сначала подумал, что на правильное
Оказалось не?
 
Назад
Зверху Знизу