Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

ИРИНА ФАРИОН - В МЕНЯ СТРЕЛЯЛИ

надеюсь сдохнет
 
Да нет, если посмотреть по родственному дереву то бандеровец коренной, у меня даже пра дед в ссылке был но Хрущев всех амнистировал и он вернулся сюда 🌞
Я правильно зрозумів - ти бандерівець який розмовляє в повсякденному житті російською і позитивно поставився до вбивства Фаріон яка топила за українську мову. Хм цікаво-цікаво
 
ти бандерівець який розмовляє в повсякденному житті російською
нет! в житті я розмовляю повністю на українській мові, більше того, на російській НІКОЛИ не говорив і мені знається що я не вмію і не здатен, просто в інтернеті з дитинства навчився на російській мислити так і висловлюю свої думки до цього часу і не бачу в цьому нічого поганого як і в цілому в російській мові, чим більше мов в державі тим вона сильніша, нічого поганого в цьому немає, тим більше якщо так історично склалося.
позитивно поставився до вбивства Фаріон яка топила за українську мову. Хм цікаво-цікаво
Я поганого ставлюся до любих вбивств але це велика гра і вона знала (ну або повинна була знати і аналізувати в що це може бути її варта) вона просто хотіла заробити собі політичних балів на арені не більше, я дуже слабко вірю в її чисті наміри, навіть не копаючись в біографії - це дуже брудна і противна жіночка
 
нет! в житті я розмовляю повністю на українській мові, більше того, на російській НІКОЛИ не говорив і мені знається що я не вмію і не здатен, просто в інтернеті з дитинства навчився на російській мислити так і висловлюю свої думки до цього часу і не бачу в цьому нічого поганого як і в цілому в російській мові, чим більше мов в державі тим вона сильніша, нічого поганого в цьому немає, тим більше якщо так історично склалося.
В мене склалось враження власне не через мову, а через твій посил російської культури в маси. Ну типу ніби логічно живеш в російсько мовному середовищі і слухаєш контент відповідною мовою, так само з українською, а жити в україно мовному і контент на російській вже якось дивно виглядає, погодься. А на рахунок того на якій ти розмовляєш, це вже твоє право. Ніколи не було зверхнього ставлення як до донеччан і харків'ян так і до одеситів з кримчанами, головне це любити Україну, хоч якось їй допомагати і не бажати на наших землях «руського мира»
 
Я поганого ставлюся до любих вбивств але це велика гра і вона знала (ну або повинна була знати і аналізувати в що це може бути її варта) вона просто хотіла заробити собі політичних балів на арені не більше, я дуже слабко вірю в її чисті наміри, навіть не копаючись в біографії - це дуже брудна і противна жіночка
Я знаю про молоді роки в біографії вже покійної Ірини Фаріон, не ок знаю. Про інциденти з її участю у вже сучасній Україні також, не погоджусь з її думкою але щоб там не було насилля ніколи не буде виходом в державі яка прагне демократичної моделі. Для мене це трагічний день оскільки у нашій країні не так багато істинних фанатиків за «чисту» українську мову і за мову її і убили..
 
ПОКУШЕНИЯ НА ФАРИОН!
Переглянути вкладення 32505
ГОВОРЯТ КИЛЛЕР ЖДАЛ ЕЁ ВОЗЛЕ ДОМА (уже несколько дней)
она вышла И ОН СДЕЛАЛ ПИУ ПИУ, СТРЕЛЯЛ 2 РАЗА, СТРЕЛЯЛ В ГОЛОВУ, ИСПОЛЬЗОВАЛ ПИСТОЛЕТ (БЕЗ ГЛУШИТЕЛЯ) -
от СЕБЯ:
- могу вам сказать если это даже был травмат и там было хотябы 70 дж то ей пизда.
Молимся всей краиной и всем Львовом.

Фото 18+
Переглянути вкладення 32503


(ей пизда ребята)
ЗЕЛЕНИЙ УСПЕЛ ДАТЬ СВОЙ КОМЕНТАРИЙ:
Переглянути вкладення 32504
Это увам не поможет
Повідомлення об'єднано автоматично:

Когда эта старая сучка Фарион наконец сдохнет обязательно заеду во Львов помочусь на ее могилу!
Можешь выезжать)
 
бывает
 
Её убили за то что она несла зраду в общество делила украинцев на хороших и плохих . Я точно не помню что она говорила но это были очень радикальные вещи чуть ли не нацисткие её ещё тогда многие гнобили и все кто её поддерживает недоразвитые т.к она была против росийско говорящих на территории Украины, а из них много кто воюет и и рискует жизнью, а сколько уже погибло.. В зсу 50% не меньше на ру говорит так что думайте прежде чем писать чушь западные братья
 

    ss14ss11

    Балів: 5

    U-571

    Балів: 5
    +

    Менгеле

    Балів: 5
    Тоже верно...Есть рациональность,но,и есть радикальность разобщяющяя........Мы просто ненавидим бессознательно всех кто не говорит на Українській.И ето частично правильно,як можна не знати Рідної мови...?
Я правильно зрозумів - ти бандерівець який розмовляє в повсякденному житті російською і позитивно поставився до вбивства Фаріон яка топила за українську мову. Хм цікаво-цікаво
Та шо ти ведешся. Він звичайнісінький піздюк, як і всілякі нікчемні ліпроли
 
Ебать ещё один солевик заехал. Когда же вы сука вымрете как вид!!!???
вот ты накуя на наших пиздишь а когда попрошаики типа Днепрянина сдохнут ? Надеюсь скоро бурвтосы и КАБы нищим лохам шансов не оставляют
Повідомлення об'єднано автоматично:

кстати сколько бабла скинул черту на карту а атк бесплатно пиздеть каждый может
 
Фарион не моя. Ей только в ад дорога. Эта сука топила шо те кто говорит на русском в ЗСУ пидарасы и недоукраинцы. У меня в батальёне разговаривают 50 на 50. Так шо пусть эта мразь горит в аду.
Типу нихуя не скидывал, т.к зарплата будет позже.
Слава ЗСУ.
вот ты накуя на наших пиздишь а когда попрошаики типа Днепрянина сдохнут ? Надеюсь скоро бурвтосы и КАБы нищим лохам шансов не оставляют
Повідомлення об'єднано автоматично:

кстати сколько бабла скинул черту на карту а атк бесплатно пиздеть каждый может
 
Назад
Зверху Знизу