Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Индор Шишки Гидропоника Стелс Отправки НП

Продавець тримає планку, все як завжди на висоті! Праворуч анубіс, ліворуч фулгас
 

Вкладення

  • IMG_0659.jpeg
    IMG_0659.jpeg
    1.6 MБ · Перегляди: 89
  • IMG_0658.jpeg
    IMG_0658.jpeg
    1.6 MБ · Перегляди: 91
image.jpg
Повідомлення об'єднано автоматично:

Забрал все бомба
 

Вкладення

  • IMG_0570.jpeg
    IMG_0570.jpeg
    1.3 MБ · Перегляди: 46
Тут надо оборот слева Анубис а с права фулгас
 
Доброго вечера 👋 Брал тут все сорта ,стелс надёжный, быстрая доставка, вакум присутствует. Упаковка шш по максимуму) потому что если открыть зип штин будет жёсткий😅🔥 Органолептика идеальна, накуривает с банки , вторая на любителя + от сорта зависит, все по своему хороши, получилось сфоткать PINEAPPLE EXPRESS 😎🤙Спасибо ,буду обращаться ещё 🤝
1000007172.jpg
 
Вже роки три замовляю у Візарда, як тільки він з’являється на форумі)
Шишулі в нього огонь, ціна трохи виросла, але порівнювати з цінами котрі зараз, це ще норм. Дякую що постійно радуєте нас своєю гідрою, продовжуйте в тому ж дусі)
Оцінка загальна 10/10 по всім параметрам. І фоточка 10г фуллгаса) вперше бачу в нього такий сорт, да і раніше не чув. Тепер знаю, вбиває з 1 банки)
IMG_5751.jpeg
 
Замовляв fullgas.
Шишки мені сподобалися.
Сильний ефект.
Дуже сильний запах.
Рекомендую.

Якби ще ціна була трохи нижчою
 

Вкладення

  • IMG_20240829_144447~2.jpg
    IMG_20240829_144447~2.jpg
    995.4 КБ · Перегляди: 58
  • IMG_20240828_224606~2.jpg
    IMG_20240828_224606~2.jpg
    583 КБ · Перегляди: 56
Брав тут вже не один раз все топ.
А вот якось був замовив у іншого магаза теж індор/гідра і теж за таку саму ціну.Якість далеко не така як тут.
Тому однозначно рекомендую GreenShop тут ви точно не пожалкуєте про покупку
 
магазину хороших покупателей !Ё
 
  • Вподобайка
Реакції: Guap
Шось вітрина не оновлюється)
Продавець вчора написав в лічку, що він в роботі. Має три сорти шишочок Eleven rose два фенотипу і ак-47, я звичайно довго думати не став і замовив десяточку, Рози по 2.5 і ак 5) сьогодні вечором вони вже приїхали до мене, дуже швидко відправили(мабуть томущо ще анонсу не було:) )
Ак не пробував, дві рози вже зацінив. ЕР1 темніша, ЕР2 світліша - навалюють обидві дуже сильно, але по вкусу зайшла більше ЕР2, вона солодша і більш цитрусами віддає, ЕР1 трохи дере) все як завжди 10/10, за ак не переживаю, там мабуть теж моща)
дякую що написали і повернулись до нас зі своїми смаколиками, заскучав я вже за такою якістю) Народ, замовляєм поки є)
 

Вкладення

  • er1.jpg
    er1.jpg
    88.9 КБ · Перегляди: 23
  • er2.jpg
    er2.jpg
    82.6 КБ · Перегляди: 23
Шось вітрина не оновлюється)
Продавець вчора написав в лічку, що він в роботі. Має три сорти шишочок Eleven rose два фенотипу і ак-47, я звичайно довго думати не став і замовив десяточку, Рози по 2.5 і ак 5) сьогодні вечором вони вже приїхали до мене, дуже швидко відправили(мабуть томущо ще анонсу не було:) )
Ак не пробував, дві рози вже зацінив. ЕР1 темніша, ЕР2 світліша - навалюють обидві дуже сильно, але по вкусу зайшла більше ЕР2, вона солодша і більш цитрусами віддає, ЕР1 трохи дере) все як завжди 10/10, за ак не переживаю, там мабуть теж моща)
дякую що написали і повернулись до нас зі своїми смаколиками, заскучав я вже за такою якістю) Народ, замовляєм поки є)
Ох сочно
 
Шось вітрина не оновлюється)
Продавець вчора написав в лічку, що він в роботі. Має три сорти шишочок Eleven rose два фенотипу і ак-47, я звичайно довго думати не став і замовив десяточку, Рози по 2.5 і ак 5) сьогодні вечором вони вже приїхали до мене, дуже швидко відправили(мабуть томущо ще анонсу не було:) )
Ак не пробував, дві рози вже зацінив. ЕР1 темніша, ЕР2 світліша - навалюють обидві дуже сильно, але по вкусу зайшла більше ЕР2, вона солодша і більш цитрусами віддає, ЕР1 трохи дере) все як завжди 10/10, за ак не переживаю, там мабуть теж моща)
дякую що написали і повернулись до нас зі своїми смаколиками, заскучав я вже за такою якістю) Народ, замовляєм поки є)
ЕР1 сильнее будто бы, ПРЯМ ОЧЕНЬ СИЛЬНАЯ))) Надеюсь еще есть
 
Назад
Зверху Знизу