Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Ganjah.cc - шишки кладами Київ та область.

Статус
Закрита.
ше з цієї не всі репорти написали
Будут ли ещё топовые раздачи?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Сьогодні:

Оновився Royal Highness 3g ✅✅✅
Оновився Royal Highness 1/3g. // Pablo Escobar 1g. ✅✅✅

Обнова Воскресенка 👽
Colorado Cookies - 1г ✅

Обнова Русанівка 👽
Amnesia - 1г ✅

Обнова Печерськ 👽
Amnesia - 1г ✅

Обнова Контрактова 👽
Amnesia - 1г ✅

Обнова Почайна 👽
Amnesia - 1г ✅

Обнова Лукʼянівка 👽
Amnesia - 1г ✅

Обнова Дорогожичі 👽
Amnesia - 1г ✅

На відправку є 2 по 10 гр Ак-47
 
ganjah.cc
Кура неадекват. Клад в ебенях подола на горе, подниматься на которую нужно по обрыву. Я выбирала в боте "Контрактовую площадь", а не ебеня с недостроем и свалкой на Нижнеюрковской. Я туда не полезу, ибо назад разве что кубарем скатываться. Могу передать кому-то другому или просто в лс скинуть фотку, обновите в своём боте.

Это для каких клиентов у вас клады в таких местах?
 
Останнє редагування:
Наш чат
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
анонімний

Як це працює?
Ніхто не бачить, хто додаєтьься до чату і ніхто не бачить список його учасників. Ані товарищ майор, ані колеги по роботі, не маючи адмінправ, не знайдуть вас там.
Якщо ви користуєтесь чатом, лише щоб читати свіжі новини про поповнення конкурси і мокрі забіги - ви нічим не видаєте присутність вашго акаунта в чат.і
Повідомлення об'єднано автоматично:

ganjah.cc
Кура неадекват. Клад в ебенях подола на горе, подниматься на которую нужно по обрыву. Я выбирала в боте "Контрактовую площадь", а не ебеня с недостроем и свалкой на Нижнеюрковской. Я туда не полезу, ибо назад разве что кубарем скатываться. Могу передать кому-то другому или просто в лс скинуть фотку, обновите в своём боте.

Это для каких клиентов у вас клады в таких местах?
Курʼєр за ддоровий відпочинок на природі)

Скиньте адресу в наш чат. Як тільки напишуть, що знайшли, напишіть оператору в тг, поверну кошгти на баланс бота.

Хоча, можемо зарахувати це як запізнілий тріпрепорт) Все ж адреса в двох кілометрах від метро, курʼєру я дорікнути не можу.
 
Останнє редагування:
ganjah.cc
Кура неадекват. Клад в ебенях подола на горе, подниматься на которую нужно по обрыву. Я выбирала в боте "Контрактовую площадь", а не ебеня с недостроем и свалкой на Нижнеюрковской. Я туда не полезу, ибо назад разве что кубарем скатываться. Могу передать кому-то другому или просто в лс скинуть фотку, обновите в своём боте.

Это для каких клиентов у вас клады в таких местах?
Ахуеть... Клады для альпинистов...
Если фотка старая, то клад могло смыть раз сто... Такой наклон большой..
Удачного решения..
 
Конкурс лише для сектантів!

Умови участі:
Стартанути бота @ganjahccbot
Скинути
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
посилання на свій акаунт на labrc

Переможця оберу 2 серпня випадковим чином з допомогою рандомайзера.

Призовий фонд - пачка цукерок з вмістом ТГК або 1050 грн на баланс бота, що дорівнює 3 гр шишок
Умови видачі цукерок - гарячим кладом на Куренівці або Виноградарі. Шишок - будь який наявний район в боті.

Гуд лак!
 
Наш чат
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
анонімний

Як це працює?
Ніхто не бачить, хто додаєтьься до чату і ніхто не бачить список його учасників. Ані товарищ майор, ані колеги по роботі, не маючи адмінправ, не знайдуть вас там.
Якщо ви користуєтесь чатом, лише щоб читати свіжі новини про поповнення конкурси і мокрі забіги - ви нічим не видаєте присутність вашго акаунта в чат.і
Повідомлення об'єднано автоматично:


Курʼєр за ддоровий відпочинок на природі)

Скиньте адресу в наш чат. Як тільки напишуть, що знайшли, напишіть оператору в тг, поверну кошгти на баланс бота.

Хоча, можемо зарахувати це як запізнілий тріпрепорт) Все ж адреса в двох кілометрах від метро, курʼєру я дорікнути не можу.
вы наверное не поняли, это проба от вас по промокоду под репорт. Я могу вам в тг или тут в лс скинуть фотку клада и вы сможете дать его кому-то другому, кому норм на свалках и помойках гулять и лазить по обрывам, как альпинист.Для такого клада нужно надевать спец.одежду, как минимум.

Замечу, что не ст.м. Контрактовая площадь указана в боте, а просто "Контрактова площа". И по другим кладам привязки к метро нет, потому выбирала локацию с тем расчётом, что там нет "чигирей" и дикой природы. Стоило написать "Гора Щекавица(север)". Аналогично вашим Приорка(Юг), Приорка(север) во избежании таких ситуаций.

А расстояние до метро тут роли не играет, я на машине туда приехала, до последнего надеясь на то, что клад будет где-то у подножия горы, ведь это логично: делать клад так, чтоб его было удобно снимать. А у вашего куры наоборот
 
Я могу вам в тг или тут в лс скинуть фотку клада и вы сможете дать его кому-то другому, кому норм на свалках и помойках гулять и лазить по обрывам, как альпинист.Для такого клада нужно надевать спец.одежду, как минимум.
Ми навмисне тримаємо кілька адрес на печальновідомих подільських звалищах, щоб видавати їх тестерам, які не пишуть тріпрепортів вчасно)
Якщо фізичні дані не дозволяють вам піднятись на Щекавицю, просто закиньте мені адресу в телеграм, видам іншу.
 
PABLO ESCOBAR понравился! Хорошая сатива,интересная и не большая часть индики отлично срабатывает и расслабляет хорошо подконец
 
 
LSD. Скоро буде...

photo_2024-08-03_14-19-48.jpg
 
да такая .... ух
 
Свободное место найдется? Очень хочу затестить хороший шиш, с меня качественный репорт и фото на весах
 
Що нового

В бот повернулась платіжка TON. Одразу після того. як почала коректно працювати.

ВІдправки НП все ще в тестовому режимі. по 10 гр одного сорта. Наявні на відправку сорта оголошую в чаті. Перевагу надаємо постійним клієнтам.

AK-47 тта LSD з зернятами. Просто майте це на увазі. Якщо відчуваєте, що вибирати зернята - не ваше, обирайте інші сорта.

Індорні LSD та Banana Blaze зараз на пролічці Звісно. без жодного зерята. Вже йцього тижня вони зʼявляться в боті.
 
Вітаю вас!
з радістю би затестував ваші шш у пущі )
 
Ну поки що хз.. бачу що шш гарна, але бачу якість кладів нульова. Знайти у лісі без норм фото - нереально. Так шо чекаємо позитивних відгуків де скажуть що клади знаходяться легко
 
Ну поки що хз.. бачу що шш гарна, але бачу якість кладів нульова. Знайти у лісі без норм фото - нереально. Так шо чекаємо позитивних відгуків де скажуть що клади знаходяться легко
Завжди можна замовити гарячим кладом. Тоді й адреса свіжа і зворотній звʼязок з курʼєром. Ну і про місце можна домовитись.
Ну а загалом 96,5% адрес успішно знаходіть. Навіть в лісі. Червоним на графіку відмічені ненаходи, зелений - успішно зняті. Сірим поповнення.

Знімок екрана 2024-08-10 о 13.16.27.png
Повідомлення об'єднано автоматично:

Отримуємо шишки безкоштовно

В боті @ganjahccbot в кожного є унікальне реферальне посилання. Якщо по ньому зареєструються 5 ваших знайомих і зроблять бодай по 2 покупки кожен, вам на рахунок зайде сума достатня для покупки шишок. Більше знайосмих/покупок - ще більше шишок. Користуйтесь.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху Знизу