Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Звичайно веселіше, коли вся банда в зборі!)))) Я вчора сьогодні по грибочки мотався
Назбирав щось? Бо я так чую неоднозначні історії, в когось голяк по грибах, а в когось збір єбєйший. По факту не бачу щоб дуже продавали..
 
  • Вподобайка
Реакції: Did
Назбирав щось? Бо я так чую неоднозначні історії, в когось голяк по грибах, а в когось збір єбєйший. По факту не бачу щоб дуже продавали..
То ж да вчорашня фотка...а сьогодні це 40 штук.
 

Вкладення

  • IMG_20241004_150050.jpg
    IMG_20241004_150050.jpg
    1.6 MБ · Перегляди: 2
  • Вподобайка
Реакції: Did
Ну нормас)
Ти ж відразу з ними щось роби, бо як десь хробачелло один буде, всім пізда настане.
То ж да зараз все буде в духовку і в баночки маринувати!)))(
Як відпочив, як пройшли вихідні😁
 
Як відпочив, як пройшли вихідні😁
Та могли б бути кращими, якби дехто замість мефу, не прислав би солі😂😂😂Ну але то таке. Я б кастрував відправників за таке, або саппорта який з 10 разів що я казав МЕФ, передав відправити солі.
 
  • Wow
Реакції: Did
Та могли б бути кращими, якби дехто замість мефу, не прислав би солі😂😂😂Ну але то таке. Я б кастрував відправників за таке, або саппорта який з 10 разів що я казав МЕФ, передав відправити солі.
Перепутав стелс...але гарна солька, такі кристалики бомба бімба...)))
 
Перепутав стелс...але гарна солька, такі кристалики бомба бімба...)))
Та не, тут прийшло все чотко, ти шо))))
Це той Imperial, де флуд нікудишній. Пам'ятаєш я писав, що чекаю приз. Його з горя пополам відправили. А описі посилки пише: "КРИГКЕ", по факту взагалі інше бля.
Дістаю зі стелса, і ахуєваю. З першого погляду розумію що це не меф... А альфа... А коли понюхав запах, відразу викупив що це треш...
 
  • Вподобайка
Реакції: Did
Та не, тут прийшло все чотко, ти шо))))
Це той Imperial, де флуд нікудишній. Пам'ятаєш я писав, що чекаю приз. Його з горя пополам відправили. А описі посилки пише: "КРИГКЕ", по факту взагалі інше бля.
Дістаю зі стелса, і ахуєваю. З першого погляду розумію що це не меф... А альфа... А коли понюхав запах, відразу викупив що це треш...
Запах засобу для чистки туалетах ...оооох це точно...жостко...!
 
Ребетишки де всі огов аххаа знову самогон
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу