Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Мммм это поезда))) как их не хватает сейчас,
Досі на солі висиш?
Хз я одно время по спайсухе больше выступал
Моє перше замовлення через РЦ форум, поштою, було 10років назад.
Мікс, 10грам,за 700грн.
Я незнав тоді що таке мікс. Думав россипь, перебита трава.
А це спайс оказався аххаахаха
Я пів сіги забив вперше, незнав. Втратив свідомість ахахха на хвилин 30 точно 😂
Потім просто пів ноготочка в сігу забивав, ну норм було, наче банку курив. Відходів ніяких)
 
Та ну нахуй, але я сам у kyrnyt брав довгий час.
Це ше часи ізіпей, ахахха
Я вот трішки в останні два - три роки відійшов від цього всього ( проплат біготні, рішеній цих наркоманських) .
Вот на рахунок ізіпей , що вже немає цієї оплати , чи вже не модно.
 
Вот на рахунок ізіпей , що вже немає цієї оплати , чи вже не модно
Ну це у 2022 почалась війна, десь у березні в один момент взялись за саму платіжну систему Easypay, тіпа через неї оплачують наркотики, позлітали кошельки, ввели ліміти, і воно якось отак потухло. В той же момент розпопуляризували ГлобалМані, і так далі.
 
Ну це у 2022 почалась війна, десь у березні в один момент взялись за саму платіжну систему Easypay, тіпа через неї оплачують наркотики, позлітали кошельки, ввели ліміти, і воно якось отак потухло. В той же момент розпопуляризували ГлобалМані, і так далі.
Ясно, ну я поставив G-24 , но ще не разу не користувався. Мені куна раніше нормально було. А зараз не можу пройти верифікацію. Ну і фг з нею , видалив нахер.
 
Ясно, ну я поставив G-24 , но ще не разу не користувався. Мені куна раніше нормально було. А зараз не можу пройти верифікацію. Ну і фг з нею , видалив нахер.
Я також куна користувався, бітобмен ще був. Але в один момент прогнувся сайт, і я забив.
Зараз є usdt, взагалі норм.
 
Я також куна користувався, бітобмен ще був. Але в один момент прогнувся сайт, і я забив.
Зараз є usdt, взагалі норм.
Так юсдт і було раніше. Вот бітобмен тоже користувався. Тоже не знав що він загнувся. Піздець, поки війна взагалі відстав від життя.
 
Всё всем спокойной ночи!!!
 
Так юсдт і було раніше. Вот бітобмен тоже користувався. Тоже не знав що він загнувся. Піздець, поки війна взагалі відстав від життя.
Ну я раніше ігнорував і навіть не користувався, поки не залетів з головою у крипту.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Всё всем спокойной ночи!!!
Добраніч, також ліваю🙌
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу