Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Я курити сигарети і речовини почав вживати, уже чуть більше 10років назад - після зради у довгих та серйозних стосунках... І воно якось відгукується досі..))
Після цього інших серйозних не було?
 
Після цього інших серйозних не було?
Було. Але по різному закінчувалось, і за різних обставин. І я тоді вже плотно був присів на амф.. Останній рік я взагалі на спокійному рухаюсь, мені не самотньо, все гуд, але от от 30 уже скоро, і якось хз)))
 
Було. Але по різному закінчувалось, і за різних обставин. І я тоді вже плотно був присів на амф.. Останній рік я взагалі на спокійному рухаюсь, мені не самотньо, все гуд, але от от 30 уже скоро, і якось хз)))
Ну якщо тобі комфортно, то пофіг

А коли надумаєш щось серйозне, то це вже інша справа.

Я тобі зможу допомогти, є реально класні рекомендації. Якщо захочеш отримати. Але не всі готові їх виконувати - попереджую)
 
Хмм, цікаво, ми до цього якось повернемось обов'язково
Ну там уже доведется голосовими чи по відео звʼязку. Матеріал потужний. Без жартів. Мені говорили що я міг би консультувати людей за гроші :ROFLMAO:

Друзів, подруг консультував то вони вдячні)
 
Ну там уже доведется голосовими чи по відео звʼязку. Матеріал потужний. Без жартів. Мені говорили що я міг би консультувати людей за гроші :ROFLMAO:

Друзів, подруг консультував то вони вдячні)
Та це вже нюанси. А шо, у тебе голос потужний, треба підготуватись спершу перед прослуховуванням?
🤔
😁😁😁
 
Та нікого не було фактично. Ярік мабуть образився шо я його качнув з самого ранку, вже Гному написав за перемогу😂
Понятно, бачу стоїть тільки вас залишити без присмотру, то зразу дисципліна падає. :ROFLMAO:
Щось пізно ти поняв.
 
Что есть то и бухать. Или у тебя там ассортимент элитки , что ты не знаешь с чего начать.
Опа. Коротше, я завтра чілю, вихідний повністю, думаю завтра щось бахну із алко. Хібаааа, дещо змінить плани, подивимось зранку)))
 
Опа. Коротше, я завтра чілю, вихідний повністю, думаю завтра щось бахну із алко. Хібаааа, дещо змінить плани, подивимось зранку)))
Ну я то по-любому завтра йобну трішки. А може і не трішки.
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу