Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Це точно.. Я пригадую, читаючи майже все що ти писав в тріп-репортах.. Я не прошарений взагалі в цій ніші, на відміну від тебе.
Можливо я тобі колись проведу сесію. Нехай тільки закінчаться бойові дії, буде свобода пересування і твоє особисте налаштування - то можна буде)

Там або самому прошареним треба бути або провідник. Тільки якщо проводитиму то саме з грибами та/або ДМТ.
 
Можливо я тобі колись проведу сесію. Нехай тільки закінчаться бойові дії, буде свобода пересування і твоє особисте налаштування - то можна буде)

Там або самому прошареним треба бути або провідник. Тільки якщо проводитиму то саме з грибами та/або ДМТ.
Записали✍️✍️✍️
🫡
Це вже цікаво.
 
Братику, я не проти. Та й дружина провела б. Там судячи з розповідей ти повністю втрачаєш себе. Не так як з грибами, дмт, лсд.

Там люди ісполняють бува: бльовкають, кричать, ходять - втрачаючи повністю контроль над тілом)
Поховай ножі вдома про всяк випадок🤣🤣😂👍
 
Ой, це ще не скоро, якщо б ти знав мою історію стосунків..
Не знаю що там було)

В мене також купа тих історій також, годинами можна говорити
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ти вже бачив?? Ці суші, цезар, і біч набір хатній?))
Та бачив! Може він типу візуалізує своє ідеальне життя і видає його за дійсність? Оце як варіант
 
Не знаю що там було)

В мене також купа тих історій також, годинами можна говорити
Я курити сигарети і речовини почав вживати, уже чуть більше 10років назад - після зради у довгих та серйозних стосунках... І воно якось відгукується досі..))
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу