Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Нормально у вас дози
Це ще нормально, стандартні. Тут багато хто з 300- 400 стартує а слідуючим догоном 500мг.
Стартова доза пре дуже добре. І по часу достойно, другу аж через 2 години мінімум даю, а от з 3 догону щось не те починається.
Третю ще на 50 мг треба піднімати від другої.
 
Так я піднімаю.
Але якраз на 3-4 догон тріп починає наламуватись. Десь щось я упускаю.. Загон якийсь
Я стартую 200, потім 250, а третій раз я 300 в капсулу і на шлунок і через хвилин 10-15 даю ще раз 250 по носу. Тобто грамм у мене так розходується.
А третій раз на шлунок закидую, щоб після третього занюху через 20-25 хвилин воно одне друге доганяє.
 
Я стартую 200, потім 250, а третій раз я 300 в капсулу і на шлунок і через хвилин 10-15 даю ще раз 250 по носу. Тобто грамм у мене так розходується.
А третій раз на шлунок закидую, щоб після третього занюху через 20-25 хвилин воно одне друге доганяє.
Цікаво, я дещо схоже спробую як раз, тільки трішки менше дозування
 
Цікаво, я дещо схоже спробую як раз, тільки трішки менше дозування
Дозування вже собі підбирай, бо мєф така штука що бистро організм привикає до однієї дози , толєр росте і треба на третій раз по-любому додавати в дозі, бо недокайфанеш.
 
Я стартую 200, потім 250, а третій раз я 300 в капсулу і на шлунок і через хвилин 10-15 даю ще раз 250 по носу. Тобто грамм у мене так розходується.
А третій раз на шлунок закидую, щоб після третього занюху через 20-25 хвилин воно одне друге доганяє.
То ви взагалі грам за раз
 
Дозування вже собі підбирай, бо мєф така штука що бистро організм привикає до однієї дози , толєр росте і треба на третій раз по-любому додавати в дозі, бо недокайфанеш.
Та знаю бро. Будем пробувати.
То ви взагалі грам за раз
Та який грам😂 то так здається.
 
Ну чого за раз? 3-4 рази
Мефедрон пре приблизно годину.
Не через це я люблю скорость яка по 5 годин зробив дорогу дві і все погнав я нюхав такий амф що робив дві дороги а третю боявся бо неміг шнурки зав'язати так плющило
 
Не через це я люблю скорость яка по 5 годин зробив дорогу дві і все погнав я нюхав такий амф що робив дві дороги а третю боявся бо неміг шнурки зав'язати так плющило
То ти нюхач, да?)
 
Та знаю бро. Будем пробувати.

Та який грам😂 то так здається.
Так всьо шановні, їду я в лікарню. Мав ще в 12-00 їхати, а тут трішки задержався . Поки приїду якраз доб'єте. Може Гном ще раз крутне. Може якраз фартане.
 
  • Haha
Реакції: Did
Так всьо шановні, їду я в лікарню. Мав ще в 12-00 їхати, а тут трішки задержався . Поки приїду якраз доб'єте. Може Гном ще раз крутне. Може якраз фартане.
Я реально навіть не помітив як ми тут уже знову майже на прокрут написали
 
Так всьо шановні, їду я в лікарню. Мав ще в 12-00 їхати, а тут трішки задержався . Поки приїду якраз доб'єте. Може Гном ще раз крутне. Може якраз фартане.
Давай бро удачі тобі там
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу