Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

У меня был крапалик на разок как для меня ну на 1.5 раза и не туда и не сюда. Отдал вчера вечером знакомому.
Теперь нужно выиграть.
Ну на разок нікуди не годиться..) Хіба от є той, хто потяне ту одну трассу)
Це ж меф, ну хоча б 0.5 ще куди не йшло
 
Я з двухсот стартую.
До речі.. Останні рази, я стартую з двох середніх.. Особливо тиждень назад, я не мав ваги бо за містом був, висипав здавалось не багато, малюю траси, а вийшло дві прям жииирних. Наче мг 250 здалось.. Цього разу я буду розсудливіше
 
До речі.. Останні рази, я стартую з двох середніх.. Особливо тиждень назад, я не мав ваги бо за містом був, висипав здавалось не багато, малюю траси, а вийшло дві прям жииирних. Наче мг 250 здалось.. Цього разу я буду розсудливіше
С весами проще и надёжней. Не только меф, а и другие ПАВ.
 

Прошу проголосовать!)
 
Интересно, сколько денег нужно сейчас в ресторан ( не дорогой) на человек 10 ??? Я уже давно не заказывал , даже примерно не знаю.
 
Интересно, сколько денег нужно сейчас в ресторан ( не дорогой) на человек 10 ??? Я уже давно не заказывал , даже примерно не знаю.
Ну дивись, якщо банкет на 10 = з 1 особи = ±1700-1800грн
Ну я думаю це я трішки перевищив, є дешевші ресторани
 
Ну дивись, якщо банкет на 10 = з 1 особи = ±1700-1800грн
Ну я думаю це я трішки перевищив, є дешевші ресторани
Поняв, ну я так і розумію , що не менше штуки на людину зараз - це бар нормальний. А ресторан завжди трішки дорожчий.
 
Поняв, ну я так і розумію , що не менше штуки на людину зараз - це бар нормальний. А ресторан завжди трішки дорожчий.
Саме так, ну я так написав ціну Київську скоріше. До півтори має бути навіть гуд.
 
Пішла розмова за ресторани, захотілось їсти😁 А ще суп буду готувати, ай кароче треба валити щось "варганити"))
 
П'ятниця - розвратніца. Куди всі развратніки подівались?
qwecursed Ярік, в тебе там все впорядку?)
 
Ох, а я вже мабуть місяць алкоголю не вживав😱 Ну, гарного вечора, що ще сказати)
Да я и пить особо не хочу, просто давно не виделись, одного на днях только комиссовали. Иду так за компанию, попиздеть о том о сем.
Ох, а я вже мабуть місяць алкоголю не вживав😱 Ну, гарного вечора, що ще сказати)
Спасибо!
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу