Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Варитиму зараз плов, так що всім гарного вечора🙌
 
Отак краще) Ну ти вже не зажмоть, якщо забажає - дай жахнути трішки)
Та нє сібірі я подрузі не зажмочу
Повідомлення об'єднано автоматично:

Кста знає де можна ксана купити?
 
Та нє сібірі я подрузі не зажмочу
Повідомлення об'єднано автоматично:

Кста знає де можна ксана купити?
Ось у братика запитай, він недавно юзав ксан
Підкажи йому, наче у Kiss my acid, чи ні?
 
Та нє каріна може тоже попробує сібірь
Каріна має попробувати
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ось у братика запитай, він недавно юзав ксан
Так. У Кіss my acid. 2 мг табли. Але там і 0,5 мг розслабить. Лягаєш в ліжко і вирубає. А коли активно ходиш, то легко і приємно спілкуватись і нервувати не можеш. Я пробував дозування 0,5 мг, 1 мг, 2 мг. 0,5 цілко вистачить більше я не треба. Від двох тупо вирубає і клонить в сон, ноги ватні
 
Каріна має попробувати
Повідомлення об'єднано автоматично:


Так. У Кіss my acid. 2 мг табли. Але там і 0,5 мг розслабить. Лягаєш в ліжко і вирубає. А коли активно ходиш, то легко і приємно спілкуватись і нервувати не можеш. Я пробував дозування 0,5 мг, 1 мг, 2 мг. 0,5 цілко вистачить більше я не треба. Від двох тупо вирубає і клонить в сон, ноги ватні
Я колись мав рецепт на гідазепам.
Він був разовий, а я по ньому купував місяцями.
В часи коли марафонив на амфі/меті - невід'ємна частина була, аби збивати тягу і спокійно спати.
 
Я колись мав рецепт на гідазепам.
Він був разовий, а я по ньому купував місяцями.
В часи коли марафонив на амфі/меті - невід'ємна частина була, аби збивати тягу і спокійно спати.
Лайфхак:cool:
 
Каріна має попробувати
Повідомлення об'єднано автоматично:


Так. У Кіss my acid. 2 мг табли. Але там і 0,5 мг розслабить. Лягаєш в ліжко і вирубає. А коли активно ходиш, то легко і приємно спілкуватись і нервувати не можеш. Я пробував дозування 0,5 мг, 1 мг, 2 мг. 0,5 цілко вистачить більше я не треба. Від двох тупо вирубає і клонить в сон, ноги ватні
Так а чего бы не взять чего-то более легальное? Типо гидозепама?
 
Хочу ще на майбутнє спробувати всю DO* серію: DON, DOI, DOB. Ну і ще NBOME може
 
Думки вслух: піздєц як сильно захотілось мефу👀
А я б марочку закинул) Эйфория такая рили вызывает психологическую зависимость :D После неё травка кажется такой скучной шо пизда :D
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу