Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

мне больше не нра, что в вашем регионе все хуй ложили на комендантский час
А де НЕ ложать хуй? Може в Одесі? Ах нє, там двіжі 24/7, при тому що прильотів дохуа.

Це Львів. Ти ніяк не вплинеш на це, сюди втекло дуже багацько людей. Ти їх спитаєш - якого хуя шастаєш по ночах?? А вони тобі - "А ми виїхали звідти то звідти то, наші чоловіки воюють, ми шо права не маєм погулять?"

Незнаю кароче. Наші взагалі то більш менш, як і всюди дотримуються комендантської.
 
ну у нас ночные клубы для простых смертных по ночам не работают, в отличии от вас
А в нас он тоже не работает у нас гулянки но мне на ети гулянки я тусую с подругой)
Повідомлення об'єднано автоматично:

На біржу чи на тонкіпер?
На тг кошельок він мені більш нрав
 
ну у нас ночные клубы для простых смертных по ночам не работают, в отличии от вас
Це не правда. В Києві все дуже ахуєнно працює, по лучше Львова на рахунок клубів.
В нас хіба от на День Незалежності галділи, і то до 12. А далі расход.
 
Це не правда. В Києві все дуже ахуєнно працює, по лучше Львова на рахунок клубів.
В нас хіба от на День Незалежності галділи, і то до 12. А далі расход.
А в нас ваще там якась зуєта ане клуб
 
А де НЕ ложать хуй? Може в Одесі? Ах нє, там двіжі 24/7, при тому що прильотів дохуа.

Це Львів. Ти ніяк не вплинеш на це, сюди втекло дуже багацько людей. Ти їх спитаєш - якого хуя шастаєш по ночах?? А вони тобі - "А ми виїхали звідти то звідти то, наші чоловіки воюють, ми шо права не маєм погулять?"

Незнаю кароче. Наші взагалі то більш менш, як і всюди дотримуються комендантської.
ну бля, чоловік казав, що Старичі і Яворів наче в іншій країні, все по ночам працює, вони на вихах вривалися там, я в шоці
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу