Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

найшов собі аудіо-супровід під ранішн7і справи))
1719215520786.png
 
Нет алкоголь! Да здравствует марихуана!
 
Чисто случайно сам курнёт своих же сорняков и сляжет по-тихой
словит паничку и загребут красные, по наводке от недовольных покупателей. Никто не любит наебалово
Повідомлення об'єднано автоматично:

краще б покурив запашних. Коли хочеться завжди з'явиться товариш, який зможе пригостити. Думки матеріалізуються!
обычно я в роли такого товарища у своих друзей))))
 
словит паничку и загребут красные, по наводке от недовольных покупателей. Никто не любит наебалово
Надмерное потребление химки приводит к лопате или скоротечному атрофированию нервной системы
 
Я все-таки під дудку кркера і дорожкм зверху від пива собі не відмовив - і ні про що не жалію, тіло радіє)
 
Надмерное потребление химки приводит к лопате или скоротечному атрофированию нервной системы
ну вот пусть барыги химки только такую и курят
Повідомлення об'єднано автоматично:

Я все-таки під дудку кркера і дорожкм зверху від пива собі не відмовив - і ні про що не жалію, тіло радіє)
я когда на спидах висела, не курила дудки и не бухала, а все, кто так делал, сгорели нахуй
 
ну вот пусть барыги химки только такую и курят
Повідомлення об'єднано автоматично:


я когда на спидах висела, не курила дудки и не бухала, а все, кто так делал, сгорели нахуй
Та я там зварив того уроку на раз і на пару залишилось трас) а літра пива ще ніколи не приносила негараздів
Та і торчати на справи спідах якось не доводиться, чисто рекреація раза два три в тиждень по мінімально допустимій дозі);
Не думаю що згорю чи загнусь
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу