Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

У Львові трохи парить, благо сонячна сторона уже не сонячна😁😁😁
 
Файне місто, дуже люблю гастротури собі влаштовувати до вас, але нема "Патріотів" на відміну від Києва поки що
На днях МВГ прям в районі збили Герань. Провели для більш безпечної ділянки, і хуйнули з пів лєнти в зелень, без пожарів, чотінько.
Львів у плані закладів дуже топовий. Багато автентичних, багато нових різних, завжди можна піти туди, де ще не був, нереально все відвідати за короткий час)
 
На днях МВГ прям в районі збили Герань. Провели для більш безпечної ділянки, і хуйнули з пів лєнти в зелень, без пожарів, чотінько.
Львів у плані закладів дуже топовий. Багато автентичних, багато нових різних, завжди можна піти туди, де ще не був, нереально все відвідати за короткий час)
да, хочется приехать во Львов, надо будет вырваться летом, а то я вечно зимой или осенью приезжаю
 
не люблю шашдык, но колбаски и стейки на гриле очень. Кстати, люблю в Киеве Grill do Brasil и Beef. Лучшее мясо среди наших заведений
А забив не своє найкраще ? Я на пікнік би кожен день ходив і робив би приколи на мангалі)
 
А забив не своє найкраще ? Я на пікнік би кожен день ходив і робив би приколи на мангалі)
а у меня некого забивать, я дитя бетона и асфальта, на даче только куры были и я там имела конфликт с петухом. Мы не знали, что белые агрессивные, лохонулись, когда покупали.
 
да, хочется приехать во Львов, надо будет вырваться летом, а то я вечно зимой или осенью приезжаю
В любий період - Львів прекрасний, по своєму. Я побував у всіх центральних містах нашої країни, але Львів то є Львів.
 
а у меня некого забивать, я дитя бетона и асфальта, на даче только куры были и я там имела конфликт с петухом. Мы не знали, что белые агрессивные, лохонулись, когда покупали.
купив - сам приготував - покайфував)
 
купив - сам приготував - покайфував)
я люблю готовить, но мясо лучше готовят мужчины
Повідомлення об'єднано автоматично:

В любий період - Львів прекрасний, по своєму. Я побував у всіх центральних містах нашої країни, але Львів то є Львів.
единственный город в УА, в котором бы я не прочь пожить, кроме своего родного Киева
 
Я вже встиг покімарити) останні 20 добивайте своїми силами
До завтра усім 👋
 
Я вже встиг покімарити) останні 20 добивайте своїми силами
До завтра усім 👋
До завтра ✌️
Я після ранкового салатику і почілив, і покимарив, зараз гречечки файної зварив👀😎
До завтра)))
А я вот думаю дунуть АК-47
А шо тут думать, ехх, я от давненько не курив
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу