Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

краще б покурив запашних. Коли хочеться завжди з'явиться товариш, який зможе пригостити. Думки матеріалізуються!
Товаріші зторчались, нажаль. На всілякій поеботі. Допомоги не захотіли...
Повідомлення об'єднано автоматично:

Я все-таки під дудку кркера і дорожкм зверху від пива собі не відмовив - і ні про що не жалію, тіло радіє)
Крекер цибульковий нюхаеш? =)))))
 
Та я там зварив того уроку на раз і на пару залишилось трас) а літра пива ще ніколи не приносила негараздів
Та і торчати на справи спідах якось не доводиться, чисто рекреація раза два три в тиждень по мінімально допустимій дозі);
Не думаю що згорю чи загнусь
я про системное употребление, за пару лет ушатываются головы, которые миксуют, а ты как давно употоебляешь?
 
та нормально всме))) не так свойственно человеку пизда потехоньку приходт!! не можешь не согласстья со мной!!
я просто не веду диалоги с пьяными, это как с насоленными. для меня без разницы одно и другое - спонсор неадеквата
 
я просто не веду диалоги с пьяными, это как с насоленными. для меня без разницы одно и другое - спонсор неадеквата
Та ну не завжди прям ...
Повідомлення об'єднано автоматично:

я просто не веду диалоги с пьяными, это как с насоленными. для меня без разницы одно и другое - спонсор неадеквата
Хоча я згоден частково
 
Кокс ушатывает нервную систему или нет?
 
Всем привет! Ну что, сделаем прокрут?
 
Кокс ушатывает нервную систему или нет?
сердечно-сосудистую сильнее, чем феники, а нервную любые стимы шатают
Повідомлення об'єднано автоматично:

Всем привет! Ну что, сделаем прокрут?
привет, конечно делаем
 
1000003953.jpg
 
whowasbefore вiтаю з перемогою)))
розкажеш потім, що обрав?)
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу