Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

𝐁𝐋𝐀𝐂𝐊 𝐏𝐀𝐍𝐓𝐄𝐑𝐀│︎ФЛУДИЛКА С ВКУСНЯШКАМИ

Я вот чувствую толлер набил немножко
 
В мене коріш був кодесанщіком))
мои все знакомые висели на том же, на чём и я.
Повідомлення об'єднано автоматично:

А перед цим вінтовіком)
беззубик с жёлтой кожей от того, что печень сдыхает?)
 
мои все знакомые висели на том же, на чём и я.
Нє я коду не їбашив, макс раз чи два, та хуйня двіж, чухаєшся весь і стан цей незрозумілий. Хоча нещодавно пролітав трамадол пару табл, ну тіпа мені скоріше сподобалось)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Та така сама хуйня з кодеїном)
 
беззубик с жёлтой кожей от того, что печень сдыхает?)
Прикінь нє. Можливо все тому, що застяв свого часу вмазаться) поторчав на вінту, при чому, сам варив, потом на аптєкє, потом пару років не торчав) потом знову на аптєкє, сіропах і всьому попало що можна було роздобуть, потім ми плотно хапали разом кілька років, потім він почав їбашить кратом і всякі там корні і інші приколяси з сайту гуарана ін юа. А зараз років 3 тупо просто не говорить) не з ким навіть з батьками)
 
Останнє редагування:
сорт шишек так назвали
То, о чём ты подумал, я не хочу пробовать
Повідомлення об'єднано автоматично:


мой муж от дурмана в 13 лет чуть не отъехал,в реанимации неделю лежал
Випадок був - хлопець в школі так зійшов з розуму, наївся дурману, 3 дні десь гуляв, і в дурку забрали з часом
 
Прикінь нє. Можливо все тому, що застяв свого часу вмазаться) поторчав на вінту, при чому, сам варив, потом на аптєкє, потом пару років не торчав) потом знову на аптєкє, сіропах і всьому попало що можна було роздобуть, потім ми плотно хапали разом кілька років, потім він почав їбашить кратом і всякі там корні і інші приколяси з сайту гуарана ін юа. А зараз років 3 тупо просто не говорить) не з ким навіть з батьками)
нормально бля запаяло чувака
 
Нє я коду не їбашив, макс раз чи два, та хуйня двіж, чухаєшся весь і стан цей незрозумілий. Хоча нещодавно пролітав трамадол пару табл, ну тіпа мені скоріше сподобалось)
Повідомлення об'єднано автоматично:


Та така сама хуйня з кодеїном)
Щось трам раз трохи подіяв на мене. Тобі зайшло ?
 
Щось трам раз трохи подіяв на мене. Тобі зайшло ?
мне когда-то, когда два ребра сломала, трам даже как обезбол не подошёл, я 400 сьела импортного и потом пришлось пить кетанов
 
Щось трам раз трохи подіяв на мене. Тобі зайшло ?
Так, хз чому) ну там вміст діючої речовини був дитячий типу 50 мг. А була в мене була ласта і сам я її не хавав. схавав, мабуть, 5 чи 6 шт за три рази. Мікродоз, можна сказати. Сподобалась його заспокійлива, умиротворяюча дія. Але сон під ним дивний - типу спиш, типу не спиш і на наступний день відчуття себе теж якесь тупнякове, ти якийсь не дуже то і ти.)
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу