Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

😈💀BANCHER420💀😈 - 🔯 ОТЗЫВЫ/ТРИП-РЕПОРТЫ 🔯

Привіт всім!
Відгук по шопу:
Брав гарячим 1 мефу + 1 амфу. Оплатив з вечору, але треба було на завтра. Були певні плани й обставини, сподівався що до обіду зроблять клад. Зробили аж о 4й вечору, якраз дощ йшов, ну таке… але щабрав впринципі в касаніє. По стафу:
МЕФ - дрібні й середні кристали, виглядав чистеньким, запах відсутній, після занюхування вже відчувався запах. Пік не надто сильно, ліфти не противні. Через 2-3 хв вже нагрібало дуже впевнено. Загалом 30-40 хв був відчутний ефект зі ейфорією і стімом, далі вже був тіки стім і хотілось доганятись що я й робив. Зжер грамину за вечір, пострадав хуйнею 2 часіка і спокійно заснув. На наступний день проблем з апетитом та настроєм не було, тобто ВІДХОДНЯКІВ не було!
АМФ -
запах чіткий й притаманний амфіку, білий з легким бежевим відтінком. Трохи вологий, при подрібненні брався трохи комками. На вид було не грам а 0.5-0.7 - але це суб‘єктивно, ваги в мене немає.
Так як мав з собою його але не хотів юзанути але був товариш поряд який не проч був затестити - накреслив йому дві невеликі дороги на око вагою біля 60-70 мг. По підсумку був задоволений!
АЛЕ! Через 2 доби (4 доби після придбання) ми вєе разом вирішили розмарафетитись, і на диво, фенчик не нагрібав практично, нюхали дорогу за дорогою так я здовбавши весь пакет, але після кожного прийому ефект практично відсутнім був, іноді якимись хвилями чуть чуть давав про себе знати але це зовсім не воно… дуже дивно, з таким раніше не стикався…
P.S.: що я що товариш взагалі рідко юзаємо, тому хз що це було. Сподіваюсь виправиться ситуація і це просто мені так не пощастило.
В ПІДСУМКУ:
Оператор - приємний у спілкуванні але відписує довго, це трохи напрягає.
Стаф - 7/10(?) непонятна ситуейшн з амфіком, меф дуже кльовий але якось малувато тримає як на мене.
Місце кладу - 7/10 трохи пальоне але забрав в дотик.
Думаю ще якось звернусь за мефом, кстаті фото його прикріпляю. Бажаю розвивати сервіс!
На цьому все, всіх благ!
 

Вкладення

  • BEB0B868-DE77-4806-9218-47353981F4E4.jpeg
    BEB0B868-DE77-4806-9218-47353981F4E4.jpeg
    992.5 КБ · Перегляди: 2
Привіт всім!
Відгук по шопу:
Брав гарячим 1 мефу + 1 амфу. Оплатив з вечору, але треба було на завтра. Були певні плани й обставини, сподівався що до обіду зроблять клад. Зробили аж о 4й вечору, якраз дощ йшов, ну таке… але щабрав впринципі в касаніє. По стафу:
МЕФ - дрібні й середні кристали, виглядав чистеньким, запах відсутній, після занюхування вже відчувався запах. Пік не надто сильно, ліфти не противні. Через 2-3 хв вже нагрібало дуже впевнено. Загалом 30-40 хв був відчутний ефект зі ейфорією і стімом, далі вже був тіки стім і хотілось доганятись що я й робив. Зжер грамину за вечір, пострадав хуйнею 2 часіка і спокійно заснув. На наступний день проблем з апетитом та настроєм не було, тобто ВІДХОДНЯКІВ не було!
АМФ -
запах чіткий й притаманний амфіку, білий з легким бежевим відтінком. Трохи вологий, при подрібненні брався трохи комками. На вид було не грам а 0.5-0.7 - але це суб‘єктивно, ваги в мене немає.
Так як мав з собою його але не хотів юзанути але був товариш поряд який не проч був затестити - накреслив йому дві невеликі дороги на око вагою біля 60-70 мг. По підсумку був задоволений!
АЛЕ! Через 2 доби (4 доби після придбання) ми вєе разом вирішили розмарафетитись, і на диво, фенчик не нагрібав практично, нюхали дорогу за дорогою так я здовбавши весь пакет, але після кожного прийому ефект практично відсутнім був, іноді якимись хвилями чуть чуть давав про себе знати але це зовсім не воно… дуже дивно, з таким раніше не стикався…
P.S.: що я що товариш взагалі рідко юзаємо, тому хз що це було. Сподіваюсь виправиться ситуація і це просто мені так не пощастило.
В ПІДСУМКУ:
Оператор - приємний у спілкуванні але відписує довго, це трохи напрягає.
Стаф - 7/10(?) непонятна ситуейшн з амфіком, меф дуже кльовий але якось малувато тримає як на мене.
Місце кладу - 7/10 трохи пальоне але забрав в дотик.
Думаю ще якось звернусь за мефом, кстаті фото його прикріпляю. Бажаю розвивати сервіс!
На цьому все, всіх благ!
Спасибо большое
 
eazsx59r800.gif

BANCHER420 - ЖДЁТ ВАШИХ ПРЕКРАСНЫХ ОТЗЫВОВ
eazsx59r800.gif
 
Отзыв на Отправку НП
10g ШШ «Gorillaz» and 10 XTC “Panama” 280mg
Одним днем наткнулся на Банчера и цены очень крутыми показались, ассортимент велик, сделал заказ через @SupBancher2 (TG) написал что в течение 2-3 дней отправят, за этот промежуток времени не было ТТН в приложение Новой почты, связался с выше отмеченным помощником, сказал что задержка или что-то в этом роде (не помню точно), с извинением попросил потерепеть ещё пару дней, и чудо было, на Почтомат приехала посылка, Стелс 10/10, сам еле нашел продукт. Качество ШШ лучше чем я думал в раза 2-3
Экстази в первые увидел, не было того что на фото у них, думал слабое в плане дозировки, что было ошибкой, одно колесо через нос, следующий день - второе по желудку прогнал, идеал для меня (1 табла /2 доза в течение суток)
в общем числе ставлю 10/10 и огромный лайк Банчеру, советую шоп, отвечают быстро и сразу по делу, к слову тут еще один заказ оформил, скоро дам + 1 отзыв)
 
Меф у вас реально хороший качественный за пару дней 5г без особых побочек. Главное что он белый и в кристаллах, очистка здесь хорошая. И меня удивило что запаха вообще нету у вашего мефа. Это по опыту могу сказать не 4mmc а качественный 3mmc так как запаха нету и цвет бело прозрачный, это для меня не минус. Главное чтобы была хорошая очистка. А то imperial lab мне показали что такое настоящее дерьмо вместо мефа, хорошо что потом исправились и нормальный отправили
 
Спасибі, получив Груз, всі і єшкі. Гарна якість і упаковка.
 
Спасибо всем за приятные отзывы!
 
Брал Амфетамин кладом, на магните
качество 12/10, забрал на следующий день после оформление заказа. Респект Оператору за быстрый фидбэк!
Советую всем банчера )
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу