Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

2c-b

Chris Partlow

Support M.Stanfield
Команда Секти
VIP Support
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
1 507
Репутація
812
Вподобайки
1 704
Бали
1 050
Депозит
1000 $
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!

2C-B — це відносно нова психоактивна речовина, яка була винайдена біохіміком та психофармакологом Олександром Шульгіним у 1974 році. Його досліди з цією речовиною записані у книгах, написаних Олександром у співавторстві із дружиною, PiHKAL.

2C-B, технічно 4-бром-2,5-диметоксифенетиламін, є фенілетиламіном, класом органічних сполук, який включає різні психоактивні речовини, такі як амфетаміни, МДМА та мескалін.
Сам Олександр писав про цю речовину так: «На мою думку, це одна з найвитонченіших, еротичних, чуттєвих та інтроспективних сполук, які я коли-небудь винаходив».

Історія

Спочатку 2c-b у вигляді таблеток (Nexus) продавався як засіб для покращення сексуальних функцій. Після заборони МДМА у 1895 році ця речовина стала альтернативою. Але у 1995 році через зловживання ії віднесли в список 1 заборонених препаратів.

Дія

2C-B може випускатися у вигляді пілюлі, таблетки або порошку. Має гіркий смак. Гідрохлорид 2C-B (одержуваний бромуванням у ДХМ 2C-HxHCl) викликає неймовірно інтенсивне відчуття печіння та щипання в носі, на відміну від вживаного 2C-BxHBr (гідробромід). При пероральному прийомі перші ефекти стають помітними через 30-50 хвилин, через 90 хвилин настає плато. При інтраназальному та внутрішньом'язовому прийомі дія починається через 1 хвилину, плато настає через 30 хвилин. При внутрішньовенному прийомі або інгаляції парів 2C-B дія починається моментально, але час виходу на плато (що супроводжується дещо неприємними відчуттями, наприклад, нудотою) становить ті ж 30 хвилин. Дія препарату триває приблизно 4-8 годин залежно від дозування та особливостей організму приймаючого.

Доза

• Підпорогова : от 2 до 7 мг
• Низька : от 5 до 15 мг.
• Средняя : от 15 до 20 мг.
• Высокая : от 20 до 30 мг

Речовину рекомендується зважувати на вагах. Не рекомендується перевищувати дозу, бо кожен міліграм може посприяти новим відчуттям. Оптимальна доза, як те описує шульгін, становить 10-25 мг.

Ефекти

2C-B часто описують як щось середнє між ЛСД та МДМА. Щоб зрозуміти, як це відчувається, звернемося до цитати:

«2C-B мене просто вбив наповал. Це було так яскраво. І так гарно, але я почувала себе заземленою, чого не відчуваю, коли я перебуваю під кайфом від триптамінів або ЛСД. Щоб отримати такий захоплюючий, прекрасний візуальний досвід від грибів або ЛСД, потрібно прийняти дуже багато. І опинитися на публіці під такою дозою ЛСД це занадто. Але я не відчувала цього під 2C-B. Я почувала себе заземленою, як під мескаліном. Але я також відчувала спорідненість із МДМА. Я відчувала співпереживання і справді глибокий зв'язок із моїм музичним партнером».

З цієї причини 2C-B популярний на музичних фестивалях: люди можуть насолоджуватися легкими візуальними ефектами, залишаючись при цьому в контакті з реальністю та відчуваючи глибокий зв'язок із музикою та людьми навколо них.

"У мене була нескінченна енергія і любов. Я не міг перестати рухатися чи посміхатися. Музика відчувалася на кожній поверхні моєї істоти. Мені хотілося обійматися та бути з людьми, навіть незнайомими».

При високих дозах спостерігаються візуальні зміни, аж до галюцинацій. Кольори стають чіткішими, більш глибокими, яскравішими, навколишнє середовище може нагадувати мультфільм.

Побічні ефекти

На піку часто спостерігається нудота, також на піку 2C-B може бути трохи тривожним і "сверблячим", нагадуючи амфетамін. Відхода легкі, після вживання часто спостерігається міцний сон.

При зловживанні можливий негативний вплив на серцево-судинну систему, нервову систему та можливий розвиток психологічної залежності.

Тріп репорт

Читати (буде доповнено)


Де найякісніший 2c-b? Звичайно у Марло. Сильний, дієвий, Шульгін аплодує стоячи.
Натисни
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
 
Назад
Зверху Знизу