Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Вы воюйте ,воюйте..

я за Добкиа гоосовал
Я взагалі не приймаю участь у цих всіх аферах...паспорт України належить Україні то нехай Україна і платить податки і вибирає кого хоче він мені не належить тому кредит брав паспорт не я.....він же належить Україні...Я вільний незалежний і навіть вже немаю жалю ніякого до цих які кричали за ці всі 73%
Повідомлення об'єднано автоматично:

он сеичас дяк в церкве
Ще одна секта, де людей оболванюють...
 
Я взагалі не приймаю участь у цих всіх аферах...паспорт України належить Україні то нехай Україна і платить податки і вибирає кого хоче він мені не належить тому кредит брав паспорт не я.....він же належить Україні...Я вільний незалежний і навіть вже немаю жалю ніякого до цих які кричали за ці всі 73%
Повідомлення об'єднано автоматично:


Ще одна секта, де людей оболванюють...
ну да у всех иномарки
 
  • Вподобайка
Реакції: Did
ну да у всех иномарки
Придумали якийсь обов'язки перед державою, смішні аж до сльози..один одного ріжуть стріляють душать я нерозумію ці люди вже точно з головою недружать
Повідомлення об'єднано автоматично:

Те що алкоголь вбиває в рік до 50000 чоловік то продається в кожному магазині, а трава яка за 100 років ніодної смертності то це наркота... задрали
 
Придумали якийсь обов'язки перед державою, смішні аж до сльози..один одного ріжуть стріляють душать я нерозумію ці люди вже точно з головою недружать
у меня долг 720 гривен степендия была в 2004 - 2005 году
 
  • Вподобайка
Реакції: Did
Назад
Зверху Знизу