Весела нічка з xtc Red&Bull від MR.Skar🤩

Inkvizitor

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
153
Репутація
270
Вподобайки
195
Бали
138
Тестер - INKVIZITOR
Ч/22р/72кг/180см
Дозування: ціла єшка
Гілка продавця - https://labrc.name/forums/mr-skar-l...add-amf-xtc-mdma-mef-ket-gash-lsd-grb-xnx.47/
Фото товару:
IMG_9021.jpeg
Передмова: з даним селлером маю справу вже не перший рік, його посилки без проблем доїжджають в найгарячіші точки України коли друзі військові просять намутити їм щось покурити. Це заслуга стелс-пакування високого рівня, а відправка завжди стабільно відбувається день у день. І можливість замовити товар від 25$ теж не може не радувати.
Тріп:
20:00
Було вирішено почати з половинки колеса. Закидаю, відразу запиваю половиною стакана води, ледь відчуваю легку гіркоту єхи. Вдягаю навушники, нарубав цей тречок
, і чекаю перших ефектів. А вони не заставили себе довго чекати. ~Через 20-30хв починається недитячий вхід, який супроводжувався легкою панікою та легким спітнінням рук. Але випив водички і стало краще.
21:00
Ось і почалась двіжуваха. Підходяща музика знаходила мене сама, хотілося піти десь подвіжувати але я просто сів перед ноутом, накрився ковдрою з думкою ЯК ЖЕ МЕНІ АХУЄННО. Всі негативні думки зникли самі собою, відчуваються хвилі ейфорії, стимуляції і якогось неймовірного внутрішнього спокою.
22:00
Мурашки по тілу, світло сприймається яскравіше ніж зазвичай, плин часу стає набагато швидшим і не замічаєш як швидко закінчуються улюблені треки. Полуничний орбіт дуже в тему але швидко перетворюється в кашу, через що жуйки уходять одна за одною.
23:00
Вся голова в ендорфінах, виникає бажання з кимось поспілкуватися, дзвоню старому другу, описую ситуацію, тягнемо приколи)
Після созвону пішов глянув на зрячки - як 5коп, порядок. Сів знову за комп але продовжувати дискотеку вже не сильно хотілось і я включив повтикати фільм Загін Самогубців. Напалив баночку шш лсд від того ж продавця, зробив собі маккави та влігся на диван. Фільм сподобався але без Харлін Квін було б не так цікаво))
00:00
Ефекти мдма плавно ідуть на спад а шмаль набирає обороти. Появляється втома та бажання спати І ТУТ я вирішив а чому б не закинути другу половину таблетки. Так І роблю.
00:30
Непогано так догнався, єха починає валити з новою силою але відчуття втоми і вимотаності нікуди не пішло. Загалом так протусувався до 4 ранку борючись з бажанням заснути а потім і не зрозумів як мене вирубило. В цей час ще пару банок вальнув. Доречі рекомендую під час xtc тріпу не вживати алкоголь та тютюн, бо не матимете відчуття міри. Вам буде в кайф скурити дві пачки сигарет за вечір але ваш організм може сказати іди в баню☠️

Висновок: Таке відчуття що в MR.Skar дуже якісні імпортні Голландські колеса. Мав справу з його Bоwser - також круті єхи. Їв іноді колеса інших вже не існуючих шопів і здається мені, що то був вітчизняний продукт з трішки кривим прінтом і незрозумілим ефектом. Радий що спробував колеса тут і зрозумів як має бути. Всім мир☮️ Не бухайте, не куріть сіг, любіть життя.
 
Останнє редагування:
ахуенный трип и правда)
так держать ) #$$
 
Вері найс)
 
Назад
Зверху