Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

T/R на d-meth від BDSM

whowasbefore

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 097
Репутація
2 314
Вподобайки
2 689
Бали
1 514
Тиждень перед тим десь до 0.2а, пиво через день по літрі, перед вживання дмєту день того авітаміну десь до 0.1г

Видавався якось чудовий день (5/03/24), вирішив купити дмєту і волею випадку потрапив до bdsm на знижку в 60 чи 80%. Добропорядний громадянин на тому кінці дроту повідомив, що він переживає за те, чи залишився цей давній скарб на місці, тому запропонував мені його просто так ( паралельно даючи 0.5 авітаміна на пробу, напевно, через те, що я йому перший раз написав в житті)

Авітамін забрав не з першої хвилини через день-другий, як випала нагода, але знайшов потрібне дерево і все зняв в дотик - 10/10
По ньому, можливо, теж залишу репорт з часом.

Дмєт видалось забрати ще через 2 дні, Голосіївський парк, вихідний день, спортсмени і просто гуляючі - але і тут все на місці, 10/10 після, напевно 2х місяців пролежування і, на справді, не найкращого стелсу в камені (це пластилін по суті, він трохи пальоний)

Суть не в суті, а завжди поза іншої суті суть попередньої суті з теперішньою, то ж пробую


0:00 - не більше, ніж 0.05-0.06г на дві ніздрі (по іншому не вживаю) залітає вогнем - парєнь дуже жгучий, але ефект печіння проходить швидко і моментально приходить заряд бадьорості.

0:05 - вже є розуміння, що швидкість мислення- швидка. Починаєш комплектувати всі справи до кучі, тут і драмчик підключився і вже 2-3тя папіроска. Одним словом збираюсь кудись, де менше стін

0:30 - плюс мінус так, бо вже заїхав купив пива, рибки і стою насолоджуюсь краєвидами з височини місті і тіло тусується трохи окремо від мене. Прогресивне планування, хочу зробити і реалізувати все, думаю одночасно і про шкідливість цих всіх нагальних штук, але пиво швидко глушить негатив

1:00 - планую повернення додому, так як треба починати шось робити по суті, а не тільки уявляти. Всівся за компік, накормив кота, підрубив мєиальчик - поїхали - фон на ура, пальці роблять по клавіатурі потрібні речі. Курю правда багато. Від перших 2-3х вже пішло точно більше 10ти, але така тєма вічною є в цьому ділі. Пива добрав, то ж все йде гармонійно. Ноги часом ритм свій ловлять, швиденько реагую на всі повідомлення, тупняків мінімум - мінусів не наблюдається

3:00 - ефекти виходять ніби з плато, об'єм роботи позаду, розумію що і ще можна, але вже хочеться непотрібного контенту, починаються соц мережі, ютюбчики. За цей час злітав на кухню, трохи на силу вкинув в себе їжі і підправив сорочкою коньячка. Думки про покурити стають менш навязливими.
Сам стан доволі стабільний, часу не замічаєш як і того, як все вже справді перекочується до години 5ї і до спаду

5:00 - 8:00 - самого спаду, як виявилось, не наблюдаєш) тримає все так само ефект підйому і сили, тому повсякденні дії і заліпання в нікуди не супроводжуються мусоленням, що щось не так. Організм реагує на подразники все так само жваво тому і почуваєшся дуже добре, відбувається більша концентрація на те, що робиться на фоні, стаєш більше в собі, аніж поза собою, тому я позитивно оцінюю останні години дії речовини

Після 8:00 є розуміння, що можна щось міняти в житті - або добивайся, або спати лягай і з цим ділом прощайся

То ж я задоволений цілком і повністю магазином, товаром, ефектом і собою :)

Чекаю наступних можливостей попрацювати під чимось на шару і під репорт 🍻😶‍🌫️
 
Прикольно провел время👍
 
Хитрожопий
Я тоже так могу
 
Хитрожопий
Я тоже так могу
Я чесно потім вніс депозит і купив декілька наступних одиниць, хоч і пропонував селлеру відразу оплатити все і навіть взяти на свій ризик минулорічний клад, але БДСМ виявився в доброму настрої 😇
 
Я чесно потім вніс депозит і купив декілька наступних одиниць, хоч і пропонував селлеру відразу оплатити все і навіть взяти на свій ризик минулорічний клад, але БДСМ виявився в доброму настрої 😇
Вірю, старий. То таке
 
Да, у БДСМа клады лежат долго, сам забирал как-то шишку, кладу больше двух недель было.
Хороший репорт)
 
Хороший мет - хорошо прет)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Да, у БДСМа клады лежат долго, сам забирал как-то шишку, кладу больше двух недель было.
Хороший репорт)
2 недели - это долго? А поплавски? Полгода и более...
 
Де гілка продавця?
 
Назад
Зверху Знизу