Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

В ТопКу (топовую курилку - флудилку со стаффом и баблом), конкурсы от 3 г., каждые 10 тыс сообщений = 100$

Почучуть. Сначало депрессия в 18. А потом после приема наркотика психоз, который разрушил психику, как я полагаю
Ти фіксував цю дипресію в той час, чи це уже потім з часом висновок зроблений був?
 
Почучуть. Сначало депрессия в 18. А потом после приема наркотика психоз, который разрушил психику, как я полагаю
Бро я скажу тобі так я сам був в жопі і в праці і торбі кароче ...якщо ти будеш вірити лікарям і накручувати себе то ти просто вигориш і зійдеш з розуму....тіло болить це психосоматична ти сам собі внушаєш...встав і пішов гуляти бігати стрибати копати рубати кіно знімати...а не ти ниєш ниєш і думаєш що тобі хтось допоможе!!!
Ніхто не допоможе якщо ти сам не допоможеш собі....
Ти ж тут бо знову треба як не товар то гроші на товар...Ото я такий крінжовий дід під самогонм
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ти фіксував цю дипресію в той час, чи це уже потім з часом висновок зроблений був?
Його затягли в лікарню і поставили діагноз в який його родичі заставили його вірити я знаю ці приколи
 
Ти фіксував цю дипресію в той час, чи це уже потім з часом висновок зроблений був?
Да, я в 18 лет позвонил родителям и сказал что депрессия. Тогда в Польше учился и не вытянул
Повідомлення об'єднано автоматично:

Спасибо. Родители как то запрещали, унижали, не проявляли любви. Потом отправили в Польшу и там я не справился с нагрузкой.
 
  • Haha
Реакції: Did
Да, я в 18 лет позвонил родителям и сказал что депрессия. Тогда в Польше учился и не вытянул
Повідомлення об'єднано автоматично:


Спасибо. Родители как то запрещали, унижали, не проявляли любви. Потом отправили в Польшу и там я не справился с нагрузкой.
Я сміюся з цього тому що я в Чехії сам себе підняв і все в голові себе це все братан накрут ти привик що всі винуваті непосинай підняв носа і пішов себе відновлювати....все я хочу прзитіва ...моря пробачте прастітє гип гип ура ура ура
 
я вах кнш то шо всьо канєц 15 минутци?((
 
  • Haha
Реакції: Did
Бро я скажу тобі так я сам був в жопі і в праці і торбі кароче ...якщо ти будеш вірити лікарям і накручувати себе то ти просто вигориш і зійдеш з розуму....тіло болить це психосоматична ти сам собі внушаєш...встав і пішов гуляти бігати стрибати копати рубати кіно знімати...а не ти ниєш ниєш і думаєш що тобі хтось допоможе!!!
Ніхто не допоможе якщо ти сам не допоможеш собі....
Ти ж тут бо знову треба як не товар то гроші на товар...Ото я такий крінжовий дід під самогонм
.
Вот тут истину глаголишь! Реально пока сам себе не поможешь и не заставишь себя, то тебе никто не поможет!!!
 
Вот тут истину глаголишь! Реально пока сам себе не поможешь и не заставишь себя, то тебе никто не поможет!!!
бонд а шо я виграв чи шо?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Я снова не успел...
ладна я даже не задумивался
 
Так выграл ктото или нет?
 
  • Вподобайка
Реакції: Did
Всмысле лол, никто ещё не выиграл
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу