Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

В ТопКу (топовую курилку - флудилку со стаффом и баблом), конкурсы от 3 г., каждые 10 тыс сообщений = 100$

Человек никогда ни от чего не отказывается, он просто одно удовольствие заменяет другим.
 
Ничто не обходится в жизни так дорого, как болезнь и — глупость.
 
Пиздорез до утра будет
Вы как хотите, я сегодня пас.
И вам доброй носи, як ваше нічого?
Не очень, согрешил на праздник - Михайлове Чудо. И сразу же получил наказание, теперь колю обезболивающие.
 
Ну да, ми ж тут, побідітєлі школьних і обласних олімпіад в одній тємі зібрались
Це вже регіональна олімпіада виходить
Повідомлення об'єднано автоматично:

Вы как хотите, я сегодня пас.
Не очень, согрешил на праздник - Михайлове Чудо. И сразу же получил наказание, теперь колю обезболивающие.
Кури траву і все буде ок....все обезболить...І стакан хорошого самого на
 
Ничто не обходится в жизни так дорого, как болезнь и — глупость.
Хочеш виєбу тебе вмєсто аліни?) Чі можем по черзі)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Це вже регіональна олімпіада виходить
Повідомлення об'єднано автоматично:


Кури траву і все буде ок....все обезболить...І стакан хорошого самого на
Між регіональна)
 
Задача сделать человека счастливым не входила в план сотворения мира.
 
Опа це вже якісь оргії починаються )))
Повідомлення об'єднано автоматично:

Задача сделать человека счастливым не входила в план сотворения мира.
Навпаки творець сотворив людину щасливою і з правом вибору....жити щасливо і в мирі, чи так як ми живем самі собі зробили пекло
 
Опа це вже якісь оргії починаються )))
Повідомлення об'єднано автоматично:


Навпаки творець сотворив людину щасливою і з правом вибору....жити щасливо і в мирі, чи так як ми живем самі собі зробили пекло
Ахахахахахахахаха) Право выбора?) Почему я тогда себе не выбрал родиться в Канаде и курить легальные шишки 24/7 без страха сесть в тюрьму)
 
Ахахахахахахахаха) Право выбора?) Почему я тогда себе не выбрал родиться в Канаде и курить легальные шишки 24/7 без страха сесть в тюрьму)
Право вибору дається після народження...Тобі ніхто не заважає поїхати туда де ти хочеш бути це твій вибір сидіти тут чи поїхати туда...
 
Ахахахахахахахаха) Право выбора?) Почему я тогда себе не выбрал родиться в Канаде и курить легальные шишки 24/7 без страха сесть в тюрьму)
Потому что в Канаде своих Алексов хватает.
 
Кто сегодня хочет выиграть?
 
Як це хто хоче? А що можна отак просто виграти? Люблю загадки...анука пвдказочку, яким
Нічого не пиши 15 хвилин) і всі не пишіть, а я тобі завтра розкажу. Всім добраніч
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу