Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

В ТопКу (топовую курилку - флудилку со стаффом и баблом), конкурсы от 3 г., каждые 10 тыс сообщений = 100$

антилахта
 
 
пригожинские тролли в лахта центре сидят 15 рублей за пост
Єбааааать))))
Ти думаєш, якихось тролєй направили би на наркофорум, де більша частина аполітична і вони лише шукають де вмазатись як найдешевше?) Геніально)

Чи може ти різко сприйняв мої рофельні теми? Дуже ревниво відносишся до Боневтіка? Ну ти маєш звичайно на це право, але твереза людина має розуміти, що 100% населення не можуть поділяти твою точку зору. І я, особисто, не збираюсь відповідати твоїм очікуванням. Так що пропоную йти нахуй і кукурікати в себе на підрах.
 
Єбааааать))))
Ти думаєш, якихось тролєй направили би на наркофорум, де більша частина аполітична і вони лише шукають де вмазатись як найдешевше?) Геніально)

Чи може ти різко сприйняв мої рофельні теми? Дуже ревниво відносишся до Боневтіка? Ну ти маєш звичайно на це право, але твереза людина має розуміти, що 100% населення не можуть поділяти твою точку зору. І я, особисто, не збираюсь відповідати твоїм очікуванням. Так що пропоную йти нахуй і кукурікати в себе на підрах.
Опа проход оформил хахахаха вмыв конкретный бля +15
Повідомлення об'єднано автоматично:

Так що пропоную йти нахуй
Ну то сходи новорег акич прогрей а то чёт не убедительно
 
Опа проход оформил хахахаха вмыв конкретный бля +15
Ладно, добраніч. Йди нахуй в ігнор, вас дирявих головешок ще дохуя і трохи, бо солі продають в кожному другому магазині)
 
Ладно, добраніч. Йди нахуй в ігнор, вас дирявих головешок ще дохуя і трохи, бо солі продають в кожному другому магазині)

маєш звичайно на це право, але твереза людина має розуміти, що 100% населення не можуть поділяти твою точку зору. І я, особисто, не збираюсь відповідати твоїм очікуванням.
Дырявый тейк типа если я твои ожидания не оправдал, против зрадоебства и ботов ольгинских - значит солевой ))
Иди по другим форумам ищи своих клиентов олька
 
І тіки мертві з косами - добніка єбуть
Повідомлення об'єднано автоматично:

Вибачте
Сьеби чмоша
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ты как вша
Повідомлення об'єднано автоматично:

Вошка картошка)
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу