Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Тріп-репорт на XANAX від Kiss My Acid

SiriusWhite

Конфуций
Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
4 722
Репутація
3 129
Вподобайки
6 191
Бали
2 664
Гілка магазину:

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!
Продавець: kiss my acid
Підтримка: kiss my sup
Тестер: Ч/30 років /62 кг/ 174 см
Толлер: нульовий (дану речовину пробую вперше)
Спосіб вживання: перорально
Дозування: 1 мг + 1 мг через 3 години

Передісторія

Забрав посилку на пошті. Доїхала вчасно. Стелс гарний. Отримав 4 таблетки ксанаксу по 2 мг як і домовлялись. З даною речовиною маю досвід вперше. Стосовно бензодіазепінів, то мав досвід з гідазепамом, пив колись декілька днів.
photo_5355146700362211706_y.jpg

Таймінг

00:00
Ділю таблетку на дві частини. Одну частину приймаю та запиваю водою. Виходжу на прогулянку.
photo_5355146700362211707_y.jpg

00:30 Відчув легку ейфорію в грудях. Розслаблення і спокій.

00:40 Легкість в ході. Набрав давнього друга. Спілкуватись приємно, легко. «Розвʼязало язик». Ноги трохи ватні. Час летить непомітно. Проговорили майже півтори години. Під кінець розмови ноги стали ще більше ватні. Але рухатись нормально.

01:50 Тотальне умиротворення. Світ прекрасний. Відчуваю як опʼяніння від алкоголю чи бутирату. Ноги більш ватні.

02:20 Плюхнувся на кровать. Вона зручна та мʼяка. Зір ледь-ледь розмитий.

03:00 Вирішую додати іншу половину таблетки.

03:30 Зʼявляється апетит. Їжа смачна.

04:00 Розслабляє ще більше. Ейфорія в грудях також більша. Приймаю душ. Відчуваю мурахи по шкірі.

04:30 Коли ходжу, хочеть щось робити. Лягаю в ліжко - спати.

05:10 Вирубає конкретно. Я лягаю спати.

Епілог: Спав 10 годин. Міцно. Прокинувся сам, без будильника. Ще годину відчував сонливість. Більше ніяких побічних дій не помітив.

Висновок

Для мене особисто Xanax - це ліки, які знімуть стрес, приберуть тривогу, допоможуть заснути. Думаю доволі таки не погано тримати дану речовину в аптечці в наш час. Також речовина явно стане в нагоді людям які марафонять стимуляторами. Дякую команді за можливість познайомитися з речовиною.

Оцінки:

Підтримка/оператор 10/10

The best

Стелс 10/10
Надійний, від цього магазину забираю на пошті спокійно

Речовина 10/10
Стане в нагоді в деяких життєвих ситуаціях


З вами був SiriusWhite до нових тріп-репортів
 
Неужели аптека может так переть ?)
 
Классно) тоже хочу попробовать) спать, не просыпаясь от раздражающих факторов, прегабалин с ним можно поспать нормально, интересно похоже ли
 
Классно) тоже хочу попробовать) спать, не просыпаясь от раздражающих факторов, прегабалин с ним можно поспать нормально, интересно похоже ли
Дякую) Я думаю ксанакс навіть краще, хоча й не пробував прегабалін)

P.S. Якісний сон максимально важливий:sleep:
 
Как на нём некоторые торчат, прикол какой, интересно тоже
Я не знаю як взагалі торчати на одній речовині. Воно тоді ж і нема «вау» ефекту, якщо торчати то все з часом набридне, напевно.

Але тільки залежний зрозуміє залежного.
Якось раніше думав, що психоделіки можуть усих вилікувати від залежності. Але бачу, що деяким не допомагає.
 
Я не знаю як взагалі торчати на одній речовині. Воно тоді ж і нема «вау» ефекту, якщо торчати то все з часом набридне, напевно.

Але тільки залежний зрозуміє залежного.
Якось раніше думав, що психоделіки можуть усих вилікувати від залежності. Але бачу, що деяким не допомагає.
Наверное уже бы алкоголиков исцеляли и всех в принципе
 
Назад
Зверху Знизу