Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Трип репорт на тему проба от Магазина Вили вонка

Поставив лайк, чисто за те, що репорт написаний, більш менш, фото присутні, а це +.
Загалом зачасту проходжу мимо репортів на альфу, хоча іноді тут дискусії і веселі коментарі присутні.

Мене цікавить дещо інше. Автор, у тебе кростоллер присутній? Інші речовини вживаєш, чи тільки паялово?
 
Поставив лайк, чисто за те, що репорт написаний, більш менш, фото присутні, а це +.
Загалом зачасту проходжу мимо репортів на альфу, хоча іноді тут дискусії і веселі коментарі присутні.

Мене цікавить дещо інше. Автор, у тебе кростоллер присутній? Інші речовини вживаєш, чи тільки паялово?
Так вживаю :алкоголь, ШШ ,АМФ ,МЕФ
 
Так вживаю :алкоголь, ШШ ,АМФ ,МЕФ

Зрозумів. Тобто періодично чергуєш деякі речовини?
Розуміючи тягу амфу та мефу, можеш сказати, що саме тебе мотивує заюзати альфи?
Я довго висів на меті та амфі колись.
Потім появилась альфа, ну по своєму прикольно їбашило. Колись. Такої альфи вже немає, і я викреслив для себе цю "речовину".

Цікаво твоє бачення прочитати, що притягує тебе до альфи. Бо амф зрозуміло, меф зрозуміло, шиш тим паче і алко.
 
Зрозумів. Тобто періодично чергуєш деякі речовини?
Розуміючи тягу амфу та мефу, можеш сказати, що саме тебе мотивує заюзати альфи?
Я довго висів на меті та амфі колись.
Потім появилась альфа, ну по своєму прикольно їбашило. Колись. Такої альфи вже немає, і я викреслив для себе цю "речовину".

Цікаво твоє бачення прочитати, що притягує тебе до альфи. Бо амф зрозуміло, меф зрозуміло, шиш тим паче і алко.
Я навпаки відмовляю прямим текстом людей,а в основному підлітків від цеї ХУЙНІ!!!!
 
Зрозумів. Тобто періодично чергуєш деякі речовини?
Розуміючи тягу амфу та мефу, можеш сказати, що саме тебе мотивує заюзати альфи?
Я довго висів на меті та амфі колись.
Потім появилась альфа, ну по своєму прикольно їбашило. Колись. Такої альфи вже немає, і я викреслив для себе цю "речовину".

Цікаво твоє бачення прочитати, що притягує тебе до альфи. Бо амф зрозуміло, меф зрозуміло, шиш тим паче і алкомен
Зрозумів. Тобто періодично чергуєш деякі речовини?
Розуміючи тягу амфу та мефу, можеш сказати, що саме тебе мотивує заюзати альфи?
Я довго висів на меті та амфі колись.
Потім появилась альфа, ну по своєму прикольно їбашило. Колись. Такої альфи вже немає, і я викреслив для себе цю "речовину".

Цікаво твоє бачення прочитати, що притягує тебе до альфи. Бо амф зрозуміло, меф зрозуміло, шиш тим паче і алко.
Алко в порівнянні з цими речовинами саме страшне ,потім МЕФ потім альфа,а дай дураку скляний хер ,то він і хуй поб'є і руки поріжте!
 
Назад
Зверху Знизу