Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Тріп-репорт на LSD “BRAINSTORM” від Acid Lord

SiriusWhite

Конфуций
Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
4 721
Репутація
3 129
Вподобайки
6 190
Бали
2 664
Продавець: Acid Lord
Підтримка
: Acid Support
Гілка магазину:

https://labrc.name/forums/acid-lord...psixodelichni-gribi-dmt-2c-b-kijiv-poshta.51/
Тестер: Ч/30 років /63 кг/ 174 см
Речовина: LSD-25
Толлер/крос-толлер: DOM 6 днів тому
Спосіб вживання: перорально, під язик
Дозування: 100 мкг
Тріп-ситтер: дружина

Передосторія: Посилку отримав. Стелс топ.
photo_5366479847746034213_y.jpg

Таймінг

00:00
Прокинувся о 6:00 ранку. Закинув марку під язик. І влігся під ковдру в очікуванні ефектів. Так як дружина ще спала.
photo_5366479847746034212_y.jpg
00:30 Почались перші ефекти. Я почав дрімати, бачити сон і тут картинка задрижала. Настрій почав підвищуватись.

00:50 Приємна LSD-шна ейфорія.

01:20 Сильна ейфорія. Кокаїнова ейфорія ніщо у порівнянні з цією.Я лежу з закритими очима. Бачу казкові образи, оповиті первозданною енергією і кришталево-чистим вайбом.

01:30 В телефоні все пливе. Ейфорія прямо розпирає.

02:00 Пік. Вмикаю музику в навушниках і розстворююся. Медитую під музику. Свідомістю подорожую по неймовірних просторах наповнених чіткими пейзажами, які заворожують.

02:50 Дружина прокинулась. Почали обговорювати вирішення проблемних питань. Хоча проблеми здаються значними, є усвідомлення, що я справлюсь, викручусь.

03:30 Йду в душ. Так приємно відчувати струмені води по тілу.

04:30 Починаємо снідати. Смак посилений. Їжа смачна

05:00 Морфінг зникає. Я вмикаю колонку. Музика це перше за що я люблю LSD. Це божественно. Це секс з музикою. Я стаю одним цілим з нею. Вау.

05:50 Виходимо на прогулянку. Світ здається більшим ніж зазвичай. Кольори яскравіші. Відчуваю легке умиротворення. Світ виглядає як з шикарних картин - це друге за що я люблю LSD.

07:00 Повертаємось до дому. Ефекти на мінімумі.

08:00 Ефект “afterglow”. Ми ходили вуличками по окраїні міста. Все виглядало по-новому. Гуляли 4 години. На останньому часі прогулянки ефекти післясвітіння ніби поступово згасали. Але на наступний день відчувався ефект переродження і світ виглядав більш естетично.

Висновок: Це були потужні 100 мкг. Лорд знає свою справу. Я люблю LSD за звучання музики та естетику картин реального світу.

Оцінки

Оператор/сервіс 10/10

Все як має бути

Стелс 10/10
На висоті, як завжди

Вакуум 10/10
Чудова герметизація

Речовина 10/10
Якість на високому рівні.

З вами був SiriusWhite до нових тріп-репортів
 
Останнє редагування:
Интересно вау хороший трип
 
гарний тріп, дякую
 
хорошии трип
 
Хороший репорт
 
Как же классно гулять под ЛСД 🤩 очень 🥺🥲
 
Назад
Зверху Знизу