Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Тріп-репорт на DOM "PEACE" від ACID LORD

SiriusWhite

Конфуций
Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
4 722
Репутація
3 129
Вподобайки
6 191
Бали
2 664
Продавець: Acid Lord
Підтримка: Acid Support
Гілка магазину:


Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!
Тестер: Ч/30 років /62 кг/ 174 см
Толлер/крос-толлер: нульові (даний психоделік пробую вперше)
Спосіб вживання: перорально, під язик
Речовина: DOM
Дозування: 2,3 мг (половина марки Peace)
Тріп-ситтер: дружина

Передісторія:
Забрав посилку на пошті. Стелс максимально надійний. Настав день Х. Прокинувся вранці. Розділив марку на дві частини.
photo_5348344378403446778_y.jpg


photo_5348344378403446777_y.jpg

Таймінг

00:00
Половину марки кладу під язик.
photo_5348344378403446775_y.jpg

00:35 Перші ефекти у вигляді мурах по шкірі та легкого тремору.

01:00 Вже не морозить. Настрій підійнявся. Я лежу під пледом і медитую. Бачу картини природи, квіти, траву, мурах, бджіл, мух. При чому все обʼємне. І все видно до дрібних деталей.
leaf-beetle-8762088_1280.jpg

bee-4415780_1280.jpg

02:00 Відчуваю стимуляцію. Лежати спокійно вже не можу. Тихо встаю, так як дружина ще спить. Йду на кухню заварюю зелений чай. Зʼявляється апетит. Їжа смачна. Зробив дружині сніданок в ліжко.

03:00 Букви в телефоні починають пливти. Відчуваю легку психоделічність думок. Десь на рівні 50-60 мкг LSD. Стимуляція і настрій схожі з 2С-І. Але «тусіай» більше накриває позитивом.

03:30 Настрій прекрасний. Його нічого не може зіпсувати. Відчуття легкості. Наче я підліток на літніх канікулах. Немає ніякої відповідальності за фінанси, за сімʼю, немає війни - безтурботність..

04:00 Мирно, спокійно. Я розумію чому команда Acid Lord назвали цю марку “Peace”. Отут ефекти вже більш схожі з LSD.

04:30 Включаю інструментальну класичну музику в колонках. Звучить трохи обʼємніше, трохи проникливіше.

05:00 Дивлюсь в ютубі огляди фільмів. Проникаюсь історіями. Речовина дуже гарно впливає на враження від перегляду.

05:30 Вирішуємо прогулятись по вулицям. Вийшли на вулицю. Вітер приємно огортає, відчувається як дотики. Мурахи по шкірі. Небо, хмари привертають увагу. Виглядають величніше. Я відчуваю умиротворення. Взяли буженину та аналог київського торту.
photo_5348344378403446776_y.jpg

06:50 Чи то від жари, чи від того, що нещодавно перехворів ковідом, чи від речовини але сильно розморило, і ноги ватні. Прийшли до дому, плюхнувся на ліжко. Полежав 10 хвилин. Попустило. Почав їсти. За обідом був найсмачніший кавун, що я їв.

08:00 Дія поступово слабшає. Вихід дуже плавний, ледь помітний.

09:00 Ледве відчутна дія. Займаюсь звичними справами.

10:00 Дія закінчилась. Я у звичному стані.

Висновки:
Досвід сподобався. Спокій і умиротворення це те, чого бракує в сучасному ритмі життя. Перша половина тріпу нагадала більше 2С-І. Друга частина - LSD. Але ця речовина унікальна і 100% варта уваги. DOM потрапляє у ТОП-5 моїх улюблених ПАР.

Оцінки

Продавець: 10/10

Один з найкращих

Стелс: 10/10
Креативний та надійний

Речовина: 10/10
Ефекти відмінні. Я приємно вражений


З вами був SiriusWhite до нових тріп-репортів

 
Останнє редагування:
Хороший репорт удивительно что не заскучал )

А у меня так и сложилось позитивного опыта от ДО*СЕРИИ ...
 
дякую за репортаж
якраз вночі лсд від лорда прийняв, а зараз прям відчув ваш тріп
 
Псіхонавтік)
 
дом дои дон ничего интересного в них не нашел психоделические гиперстимуляторы
Странно. Я жрал ДОН и ДОИ и они очень глубокие оказались. Даже глубже чем кислота. Возможно индивидуалка либо кросс-толер
 
Странно. Я жрал ДОН и ДОИ и они очень глубокие оказались. Даже глубже чем кислота. Возможно индивидуалка либо кросс-толер
Я как то под утро сильно заебался под дои и в 6утра тусовался с алкашами слушая про их жизнь и переживания . Углублялся на столько пока не наебашился водки чтоб эта тяга ушла
 
Я как то под утро сильно заебался под дои и в 6утра тусовался с алкашами слушая про их жизнь и переживания . Углублялся на столько пока не наебашился водки чтоб эта тяга ушла
До серия отпускает когда заканчиваются силы. Спать тупо падаешь. Если юзать то только идти куда то и заниматься активностями. Природа, рейвы, концерты и так далее
 
До серия отпускает когда заканчиваются силы. Спать тупо падаешь. Если юзать то только идти куда то и заниматься активностями. Природа, рейвы, концерты и так далее
100%
Под DOM ещё фильмы офигенно смотреть
 
Класний, лайтовий репорт👍Без лишнього, чітко описані відчуття і порівняння.
 
Назад
Зверху Знизу