Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Тріп-репорт на DMT Changa від PsychoMaN

SiriusWhite

Мудрец
Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
3 538
Репутація
2 455
Вподобайки
4 726
Бали
1 814
Продавець: PsychoMaN
Гілка магазину:

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!
Тестер: Ч/30 років /62 кг/ 174 см
Толлер/крос-толлер: до ДМТ він завжди відсутній (але як і з іншими психолеліками краще робити паузу мінімум в два тижні між сесіями)
Форма речовини: ДМТ чанга - суміш трав просочена ДМТ
Спосіб вживання: куріння
Вага зразку: 1 г
Дозування: 90 мг, 110 мг (+ чай з 2 грам меленого насіння гармали)
Тріп-сітер: дружина


Передісторія:
Цей магазин обрав ще давно. Так як в той час ДМТ ніде не було. Замовляв в цьому магазині і рідину з ДМТ для вейпу, і ДМТ чангу, і фумарат ДМТ. Після того як відновили секту, то продавець почав роздавати зразки речовин для написання тріп-репортів. Уже встиг затестити тут 2C-B, про що написав репорт. Також моя кандидатура була схвалена і на тест ДМТ чанги.
Диметилтриптамін це одна з моїх найулюбленіших речовин. Загалом я пробував курити ДМТ рідину через вейп, курити Чангу, колоти фумарат ДМТ в/м і курити основу ДМТ. Три останні способи однаково класні й ефективні (з курінням через вейп я не потоваришував, як на мене ефекти заслабкі). Дам трохи рекомендацій щоб юзери змогли відчути всю потужність ДМТ та досягнути прориву, долетіти до сутностей (або щоб сутності змогли дістатись до них).
Отже у вас буде план дії. Тож не хвилюйтеся, що ваші кошти будуть витрачені дарма. Можете сміливо замовляти дану речовину.

Відправлення отримав по НП. Стелс топчик.
Фото речовини:
c354ecc0-7ab1-41f4-b579-6f071ce5d359.jpg7f752a31-19bf-41dc-ae2f-d8d1055b8ce7.jpg

Підготовка:
Крім ДМТ чанги знадобляться: наперсток для куріння, фольга, пластикова літрова бутилка і звичайна запальничка (не турбо).
❗Важливо: для посилення пікового эффекту і більш тривалого тріпу я раджу використовувати ІМАО, зокрема чай з меленого насіння гармали. Тоді тріп буде більш інтенсивний а його тривалість буде 40-60 хвилин (замість 5-15 без ІМАО). Що дасть змогу краще інтегрувати отриманий досвід + економія самого стафу.
❗Отже, для підсилення дії ДМТ випиваємо чай з 2-3 грам меленого насіння гармали за годину-півтори до початку куріння чанги. (Якщо страшно - спробуйте перші рази без ІМАО)

1)Робимо отвір знизу збоку пляшки як на фото:
ee0b9e17-b8ce-4335-a5a4-5e4c01fae881.jpg

2)Відважуємо на вагах чангу скільки потрібно і засипаємо її в наперсток - це буде перший шар
8cf2fa5f-dbea-410b-aa98-c37321df806b.jpg
005391e4-7bfe-40d4-900d-0b705cdd0354.jpg

3)Другий шар робимо із заздалегідь підготовлених маленьких кульок з фольги
1a50ba8d-3c24-4995-966e-295eda3dbd0b.jpg

Все готово

Тепер запальничкою потроху на кульки, важливо, щоб сам ДМТ не контактував з вогнем, бо для нього це критично. Весь час запальничкою гріти не потрібно. Трохи підігріли і повільно вдихаємо в пляшку. Коли вона заповниться густим димом - вдихаємо. Тримаємо 10-20 секунд. Видихаємо. Починається політ.

Отже за годину до початку сесії з ДМТ. Випиваю чай з 2 г меленого насіння гармали.

Таймінг
00:00
Засипаємо 90 мг. Гріємо. Вдихаю густий дим. Тримаю 15 секунд. Лягаю під ковдру. Видихаю. Бачу фрактали.
ad8a7625-5440-4119-858e-cbc460ed3d29.jpg

Відчуваю мурахи в грудях. Тіло стає легким. Вдихати повітря надзвичайно приємно.

00:03 Далі зʼявляється сутності. Починають проводити досліди наді мною. Пристискають до ліжка. Щось дістають з мене, щось вживляють. Це неприємно, але так як я на досвіді, то я починаю посміхатись і розслаблююсь. Вони мене відпускають.

00:06 Лечу далі. Мене зустрічає величезний восьминіг, але точніше він має безліч щупалець. Він витканий із світла протягує до мене свої щупальці та посміхається. Відчуваю себе умиротвореним.
dafterglow.jpg

00:10 Починається психоделічність думок. Думки, що у багатьох людей бруд в середині. Війни. Корупція. Кол-центри, які обманюють людей на гроші, що ростуть зараз в Ураїні як гриби в лісі. В той же час ці думки не давлять. Я просто це усвідомлюю. І розумію - добре, що ще залишаються дійсно чудові люди і знаю таких не мало.

00:50 Починаємо готуватись до другого разу

01:00 Засипаємо 110 мг. Гріємо. Вдихаю густий дим. Тримаю 15 секунд. Лягаю під ковдру. Видихаю. Бачу чорний обʼємний ефір.

01:03 Крізь цей ефір випливає жіноча сутність схожа на русалку.
e1ee1917-15e5-4748-973b-174d2ed11a6a.jpg

Бере мене і ми пливем в дуже красиве помаранчеве середовище. Відчуваю, що ми в іншій сфері буття або в самій глибині своєї психіки - трактувати можна як зручно. Також дуже затишно, як повернувся до дому з мандрівки.
68560ec2-1237-4778-969b-5dc1d960ded8.jpg

01:07 Ми розмовляємо з нею телепатично. Вона каже, що вона частина моєї свідомості і в той же час вона і моя свідомість частина ще чогось більшого. Тут я не буду вдаватись в деталі - пробуйте самі і отримаєте ці знання. Обговорюємо дуже багато різних питань. Спілкуватись дуже приємно. Відповіді чіткі. Сутність мудра і випромінює добро. Вона найкращий психотерапевт.

01:40 Мені так добре після цього досвіду. По життю відчуваю себе щасливим, а тут - інтенсивно щасливим.

02:00 Прокинувся аппетит. Поїв чіпси з паприкою і клубнику. Все дуже-дуже смачне, так як чуттєвість рецепторів посилена. Почистив зуби. Ліг. І відразу заснув.

Висновки:
ДМТ чанга порадувала. Свіжа та якісна. Якщо будете курити без ІМАО, то робіть дозування, як мінімум, на 20-30 мг більше. Але памʼятайте що ІМАО покращить досвід, та зекономить чангу й відповідно ваші кошти. Магазин PsychoMaNа входить в ТОП 3 моїх улюблених магазинів.

Оцінки:
Продавець 10/10
Файний

Стелс 10/10
На висоті

Вакуум 10/10
Чудова герметизація

Речовина 10/10
Свіжість та якість - просто «бомбісіммо»


З вами був SiriusWhite до нових тріп-репортів
 
Останнє редагування:
Чудесный репорт, муравьи в груди интересно как это ощущается, 😍 волшебно осьминог и русалка 🧜🏻‍♀️
 
хороший репорт
вещество похоже на жареных муравьев
Когда трипую, под ЛСД и грибами, люблю смотреть на крупно листовой чай, листья превращаются в динозавров и ходят как будто
 
Когда трипую, под ЛСД и грибами, люблю смотреть на крупно листовой чай, листья превращаются в динозавров и ходят как будто
А я такое боюсь) мой самый страх под кислотой это камни ахахаха
 
Круто раскрыл! Спасибо
А где берешь семена гармалы?
И как чай завариваешь

А то я взял траву гармалы с семенами на фито… И вываривал их час с лимоном чтобы получить ИМАО (весьма напряжно)
 
Похоже, осьминог это какая-то известная сущность в тех краях. У него был глаз по середине? :unsure:
Повідомлення об'єднано автоматично:

Круто раскрыл! Спасибо
А где берешь семена гармалы?
И как чай завариваешь

А то я взял траву гармалы с семенами на фито… И вываривал их час с лимоном чтобы получить ИМАО (весьма напряжно)
Можно использовать в качестве ИМАО моклобемид
 
Похоже, осьминог это какая-то известная сущность в тех краях. У него был глаз по середине? :unsure:
Повідомлення об'єднано автоматично:


Можно использовать в качестве ИМАО моклобемид
Дорого и не натурально
Повідомлення об'єднано автоматично:

Советую семена
Я не жалуюсь, просто … тут речь о чае, если реально заварить как-то их за 10 минут, я скорее делал бы так)
 
Круто раскрыл! Спасибо
А где берешь семена гармалы?
И как чай завариваешь

А то я взял траву гармалы с семенами на фито… И вываривал их час с лимоном чтобы получить ИМАО (весьма напряжно)
Благодарю.
За гармалу отписал в лс.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Похоже, осьминог это какая-то известная сущность в тех краях. У него был глаз по середине? :unsure:
Да. Ты тоже его видел?
 
Назад
Зверху Знизу