• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

#SLH від Слона

R3dF0x

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
243
Репутація
691
Вподобайки
497
Бали
218
1a745bc5202badca410ffaefba6f45eb.png
* перший з багатьох репорстів*


Цей репорт сильно затримався і не просто так, за короткі півтора тижні я встиг повалятися із застудою та пострадждати із зубом мудрості.
Але борги прийшов час повертати, тож ми з вами поговоримо про розкішну, пахучу неймовірну марихуану від @Elephant Я уже куштував гориллу глу, цього ж разу в нас лимонний суперхейз.
За клавіатурою рудий лис, рушайте за мною.


Характеристики

Тестер
R3dF0x​
Селлер
( буде додано після повернення продавця​
Гілка продавця
*клац* ( поки не клікабельно)
Характеристики
Лис/178см/73 кг.​
Речовина
Індорна марихуана сорту "Super Lemоn Haze» (автік)​
Вага проби
вага проби 4г + 1.5 кіф​
Толерантність
середня​
Дозування
ой блять​
Спосіб вживання
Бонг, водний, косяк, трубка​

Стелс

Стелс з минулого разу не змінився.
Що правда цього разу коробка в яку було запаковано відправлення була нічим не примітна та абсолютно звичайна.
Вміст відправлення не відповідає вказаному в ттн.
8/10

Органолептика

Наданий на тестування зразок представлено суцвіттями марихуани, загальна вага яких сягає близько 4х грам.
Суцвіття зовсім не пресовані, повітряні та пухнасті як хмаринки.
Вони мають насичене зелене забарвлення, всіяне меріадою коричневих вусиків-стігм. Де-не-де видніються невеличкі ділянки з листям значно темнішого забарвлення.
Манікюр виконано на такому ж високому рівні, як і в минулого отриманого мною зразка.
Суцвіття, якісно просушені та не містять надлишкової вологи, в той же час зберегли свою пружність та відновлюють свою форму при легкому натиску.
Запах свіжий, віддалено лимонний з очікувано хейзовими нотками.
Насіння відсутнє, можемо обгрунтовано припустити сенсемілью.

9e0b7dd3bc439c2714cd76932abcdf1a.jpg
2d8c2a32a544f2fd6c826f9cffc96a12.jpg
672bb268946140ac4cfd60d660508d8c.jpg
d5f9e6f1c2129007ec9b72254adbe4a9.jpg
3ccf2797e505ed6e93c544adcc887c07.jpg
51356639e5daf37f6e00fb2fb672044a.jpg
c7623ee3df9fc0e3ca1cd77706b946a6.jpg
b9e03c136ce8e0c9d29ba46061bceeae.jpg
dba3728ab4e5930f75b6551f8a45773f.jpg


Тріп


В мене було вдосталь часу щоб оцінити цю марихуану, в тому числі було багацько часу для накурених нотатків з температурою близько 39 градусів, і зараз ви в це пірнете з головою... хмм про що це.
А лемон хейз, це чарівна квітка, яка ніби втекла із яскравих та дощових лісів теплих лісів .
200 мг подрібленого суцвіття , бонг з кубиками льоду, що повільно тануть та стікають каплями вниз по чаші девайсу. Полум’яний сполох і розмірене булькання.
Ну ось скажи чим не асмр чи хапальна симфонія ? Отож бо.

Випустити струмінь смачного диму та відкинутися на зручному мякому кріслі, прищурюючись від променів ефімерного сатівного сонця.

Смак диму напрочуд м'який та приємний, ніжно обволікує горло хіба ледь ледь піддавлюючи, щоб достеменно тобі вказати на те, що все таки ти марихуану куриш, а не їбучий кашемір собі в горло пхаєш.

Ефект розкривається протягом перших 20 хвилин після вживання поступово виходячи на свій максимум.
В загальному вас очікує близько двох годин ненав'язливого та поміркованого хаю.
Чистота думок, сяйво чистого розумі і так далі і тому подібне.
Варто лиш знайти чим зайнятися, на початку репорту ви бачите чим бавився я.

Бонг і оця вся естетика це звісно круто, але сатівна магія відкриється по справжньому під час прогулянки. Тим більше в один з днів коли я ще не потрапив під смертельний прес ліжка та температури видалася погожа погода.
Блакитне небо, грайливе сонце ну і собака сере на фоні поки я розкурюю завчасно скручений косячок.

Всередині поруч із невеликою кількістю табаку компакно прилягло 0.5 г шш .
Користуючись можливістю я додав десь мг 75 кіфу в нього, і знаєте це гейм ченджер.
Адже не дивлячись на те що і сам кіф є сатівно-гібридним такий допінг значно розганяє дію виносячи її на трохи вищий щабель.

Та все ж я почувався абсолютно комфортно та отримував задоволення від соняних ванн на всі сторони стріляючи посмішкою, поки ще міг це робити безболісно ( сумне ха ха від мене майбутнього за кілька днів).

Очікувано, що при курінні косяком тривалість гострої фази проявлення ефектів було коротшим та трохи не дотягувало до 1.5 годин.
Проте смак, мм смак того вартував, напевно один з найсмачніших слх які мені доводилось куштувати.

В цілому ж цих 4 грами я розтягнув на майже два тижні через проблеми із здоров’ям і скажу що при жахливій нахуй зубній болі трубка з гіркою вагою не більше 100 мг тримала мене в цьому житті, хоч і не буквально та як фігура мовлення звучить доволі круто, чи не так ?
Super Lemon Haze сатіво домінант з рівнем тгк що коливається в межах 19%.
Це чудовий вибір для щоденного вжитку, адже навіть в досить середніх дозуваннях дозволяє залишатися функціональним та проявляти чудеса о(б)ригінальності.
Сорт має цікавих пращурів, це поєднання Lemon Skunk з індюшної родової лінії скунсів та Super Silver Haze.

Висновки

Селлер 10/10
Швидка відправка, приємне спілкування​
Стелс 8/10
За запахом вашу посилку точно не знайдуть, повірте про це подбали​
Речовина
Органолептика
9/10
Суб’єктивна сила ефектів
8/10
Якісні суцвіття марихуани, ніби ото з кліпу де під трешовий саунд чуваки сидять на хаті косяки крутять, ляля одним словом.
Хороша по сатіва, однак шанувальники індіки залишаться незадоволеними.​
Вага 10/10
Відповідає заявленому​

Пост Скриптум

Ото дякую за увагу. Сподіваюсь вам сподобалося.
Нажаль під час спроби сфоткати ці шишки так як в минулому репорті я розбив лінзу, руки з сраки.
Сподіваюсь вам сподобалося, куріть якісну марихуану та будьте на лінії.
Тут як і завше був Рудий Лис, почуємось.
 
1a745bc5202badca410ffaefba6f45eb.png
* перший з багатьох репорстів*


Цей репорт сильно затримався і не просто так, за короткі півтора тижні я встиг повалятися із застудою та пострадждати із зубом мудрості.
Але борги прийшов час повертати, тож ми з вами поговоримо про розкішну, пахучу неймовірну марихуану від @Elephant Я уже куштував гориллу глу, цього ж разу в нас лимонний суперхейз.
За клавіатурою рудий лис, рушайте за мною.


Характеристики

Тестер
R3dF0x​
Селлер
( буде додано після повернення продавця​
Гілка продавця
*клац* ( поки не клікабельно)
Характеристики
Лис/178см/73 кг.​
Речовина
Індорна марихуана сорту "Super Lemоn Haze» (автік)​
Вага проби
вага проби 4г + 1.5 кіф​
Толерантність
середня​
Дозування
ой блять​
Спосіб вживання
Бонг, водний, косяк, трубка​

Стелс

Стелс з минулого разу не змінився.
Що правда цього разу коробка в яку було запаковано відправлення була нічим не примітна та абсолютно звичайна.
Вміст відправлення не відповідає вказаному в ттн.
8/10

Органолептика

Наданий на тестування зразок представлено суцвіттями марихуани, загальна вага яких сягає близько 4х грам.
Суцвіття зовсім не пресовані, повітряні та пухнасті як хмаринки.
Вони мають насичене зелене забарвлення, всіяне меріадою коричневих вусиків-стігм. Де-не-де видніються невеличкі ділянки з листям значно темнішого забарвлення.
Манікюр виконано на такому ж високому рівні, як і в минулого отриманого мною зразка.
Суцвіття, якісно просушені та не містять надлишкової вологи, в той же час зберегли свою пружність та відновлюють свою форму при легкому натиску.
Запах свіжий, віддалено лимонний з очікувано хейзовими нотками.
Насіння відсутнє, можемо обгрунтовано припустити сенсемілью.

9e0b7dd3bc439c2714cd76932abcdf1a.jpg
2d8c2a32a544f2fd6c826f9cffc96a12.jpg
672bb268946140ac4cfd60d660508d8c.jpg
d5f9e6f1c2129007ec9b72254adbe4a9.jpg
3ccf2797e505ed6e93c544adcc887c07.jpg
51356639e5daf37f6e00fb2fb672044a.jpg
c7623ee3df9fc0e3ca1cd77706b946a6.jpg
b9e03c136ce8e0c9d29ba46061bceeae.jpg
dba3728ab4e5930f75b6551f8a45773f.jpg


Тріп


В мене було вдосталь часу щоб оцінити цю марихуану, в тому числі було багацько часу для накурених нотатків з температурою близько 39 градусів, і зараз ви в це пірнете з головою... хмм про що це.
А лемон хейз, це чарівна квітка, яка ніби втекла із яскравих та дощових лісів теплих лісів .
200 мг подрібленого суцвіття , бонг з кубиками льоду, що повільно тануть та стікають каплями вниз по чаші девайсу. Полум’яний сполох і розмірене булькання.
Ну ось скажи чим не асмр чи хапальна симфонія ? Отож бо.

Випустити струмінь смачного диму та відкинутися на зручному мякому кріслі, прищурюючись від променів ефімерного сатівного сонця.

Смак диму напрочуд м'який та приємний, ніжно обволікує горло хіба ледь ледь піддавлюючи, щоб достеменно тобі вказати на те, що все таки ти марихуану куриш, а не їбучий кашемір собі в горло пхаєш.

Ефект розкривається протягом перших 20 хвилин після вживання поступово виходячи на свій максимум.
В загальному вас очікує близько двох годин ненав'язливого та поміркованого хаю.
Чистота думок, сяйво чистого розумі і так далі і тому подібне.
Варто лиш знайти чим зайнятися, на початку репорту ви бачите чим бавився я.

Бонг і оця вся естетика це звісно круто, але сатівна магія відкриється по справжньому під час прогулянки. Тим більше в один з днів коли я ще не потрапив під смертельний прес ліжка та температури видалася погожа погода.
Блакитне небо, грайливе сонце ну і собака сере на фоні поки я розкурюю завчасно скручений косячок.

Всередині поруч із невеликою кількістю табаку компакно прилягло 0.5 г шш .
Користуючись можливістю я додав десь мг 75 кіфу в нього, і знаєте це гейм ченджер.
Адже не дивлячись на те що і сам кіф є сатівно-гібридним такий допінг значно розганяє дію виносячи її на трохи вищий щабель.

Та все ж я почувався абсолютно комфортно та отримував задоволення від соняних ванн на всі сторони стріляючи посмішкою, поки ще міг це робити безболісно ( сумне ха ха від мене майбутнього за кілька днів).

Очікувано, що при курінні косяком тривалість гострої фази проявлення ефектів було коротшим та трохи не дотягувало до 1.5 годин.
Проте смак, мм смак того вартував, напевно один з найсмачніших слх які мені доводилось куштувати.

В цілому ж цих 4 грами я розтягнув на майже два тижні через проблеми із здоров’ям і скажу що при жахливій нахуй зубній болі трубка з гіркою вагою не більше 100 мг тримала мене в цьому житті, хоч і не буквально та як фігура мовлення звучить доволі круто, чи не так ?
Super Lemon Haze сатіво домінант з рівнем тгк що коливається в межах 19%.
Це чудовий вибір для щоденного вжитку, адже навіть в досить середніх дозуваннях дозволяє залишатися функціональним та проявляти чудеса о(б)ригінальності.
Сорт має цікавих пращурів, це поєднання Lemon Skunk з індюшної родової лінії скунсів та Super Silver Haze.

Висновки

Селлер 10/10
Швидка відправка, приємне спілкування​
Стелс 8/10
За запахом вашу посилку точно не знайдуть, повірте про це подбали​
Речовина
Органолептика
9/10
Суб’єктивна сила ефектів
8/10
Якісні суцвіття марихуани, ніби ото з кліпу де під трешовий саунд чуваки сидять на хаті косяки крутять, ляля одним словом.
Хороша по сатіва, однак шанувальники індіки залишаться незадоволеними.​
Вага 10/10
Відповідає заявленому​

Пост Скриптум

Ото дякую за увагу. Сподіваюсь вам сподобалося.
Нажаль під час спроби сфоткати ці шишки так як в минулому репорті я розбив лінзу, руки з сраки.
Сподіваюсь вам сподобалося, куріть якісну марихуану та будьте на лінії.
Тут як і завше був Рудий Лис, почуємось.
Ну тут лайк однозначно
 
Замечательный получился репортаж ☺️
 
Назад
Зверху