Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

🤩Рулетка от Serotonin Каждую пятницу🤩

Сколько в шишках?)
Повідомлення об'єднано автоматично:


Так уже на сегодня рулетка собралсь еще позавчера вечером бро.тас же все написанно.
а ты шо типо за ранее собрал)
 
так сегодня Пятница)
Він найобує. Спеціально затримав попередню рулю до п'ятниці, щоб з наступної рулі призи собі покласти. Я так 100 раз робив. На банковій у всіх труси злітали від захвату.

9IRa GYRY, п'ятірка шишла на печерські пагорби, і я закрию очі
 
Він найобує. Спеціально затримав попередню рулю до п'ятниці, щоб з наступної рулі призи собі покласти. Я так 100 раз робив. На банковій у всіх труси злітали від захвату.

9IRa GYRY, п'ятірка шишла на печерські пагорби, і я закрию очі
Обдумаем Вашу пропозицію.
 
Він найобує. Спеціально затримав попередню рулю до п'ятниці, щоб з наступної рулі призи собі покласти. Я так 100 раз робив. На банковій у всіх труси злітали від захвату.

9IRa GYRY, п'ятірка шишла на печерські пагорби, і я закрию очі
та нет, шо ты несешь дядь, неговори чего не знаешь!
 
та нет, шо ты несешь дядь, неговори чего не знаешь!
Розумію тебе. Мені самому не завжди легко зрозуміти, де співрозмовник каже правду, а де він просто рофлить з серйозним єбалом. А для колишніх споживачів солі це ще тяжче вдається відрізняти.
 
Розумію тебе. Мені самому не завжди легко зрозуміти, де співрозмовник каже правду, а де він просто рофлить з серйозним єбалом. А для колишніх споживачів солі це ще тяжче вдається відрізняти.
ты что этим хочешь сказать?
 
А шо тут надо плюс просто ставить?
Или как записаться??
 
Я просто ставлю, бо мені не завадило б зробити 5000 смс + 5000 лайків. І певно того вистачить.
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу