Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Психоделічна церква відкрилася в Колорадо-Спрінгс і увійшла в історію

Jesus Christ

Мудрец
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
1 589
Репутація
5 444
Вподобайки
5 453
Бали
2 170
psychedelic-church-3-scaled-1-1024x683.webp


У тьмяно освітленому підвалі, пофарбованому в густий лісовий зелений колір, Бенджі «Дез» Дезаваль веде невелику групу в дискусії про спільноту і гордість. На перший погляд, це можна прийняти за звичайний сеанс групової терапії.

Але коли годинник наближається до 18:00, стає зрозумілою унікальна природа цього зібрання. Учасники готуються отримати «спільний подарунок» – на вибір 2 грами сушених
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
, набір із семи мікродоз або 10 мг
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
.

Це «психоделічна церква Колорадо» – місце, де перетинаються духовність, спільнота і психоделіки. Дезаваль, який носить ім’я Teopixqui Dez, що в перекладі з ацтекської означає «охоронець Бога», заснував церкву після того, як трансформаційний досвід вживання псилоцибінових грибів привів його до віри в те, що він покликаний допомагати іншим зцілюватися за допомогою цих речовин.

Церква діє відповідно до положень Постанови 122 штату Колорадо, прийнятої у 2022 році, яка декриміналізувала вживання псилоцибіну для дорослих, які досягли 21 року. Хоча закони штату дозволяють використовувати психоделіки в контексті консультування, духовного наставництва та використання на рівні громади, концепція «психоделічної церкви» все ще є новою ідеєю, яка розширює межі того, що може бути дозволено цими законами.

Серед інших природних чудес, Колорадо-Спрінгс з населенням 491 441 чоловік відомий тим, що є базою Північноамериканського командування повітряно-космічної оборони (NORAD) і Північного командування США.

Безпечний простір для дослідження​

Церква забезпечує безпечне та освітнє середовище для тих, хто зацікавлений у дослідженні психоделіків. Дезаваль, колишній працівник психіатричної служби, підкреслює, що все, що пропонується, є безкоштовним, описуючи це як «акт оздоровлення». Він ретельно перевіряє відвідувачів, щоб переконатися, що вони досягли повноліття, а потім надає їм інформацію про безпеку, включаючи інструкцію з дозування та попередження про потенційну взаємодію з антидепресантами.

«Все надається безкоштовно, як акт оздоровлення», – каже Дезаваль, підкреслюючи своє прагнення зробити цей досвід доступним, але при цьому гарантуючи, що до нього підходять з повагою і обережністю.

Церква стала центром для різноманітної спільноти, залучаючи людей з різним досвідом, включаючи ветеранів, таких як Рейес Сауседо, який вважає, що психоделіки допомогли йому подолати суїцидальні думки та отримати новий погляд на життя. Сауседо, який надихнувся ідеєю заснувати власну неприбуткову організацію для ветеранів, високо оцінює зростаючу відкритість до ідеї обговорення терапевтичного потенціалу психоделіків у таких організаціях, як Адміністрація у справах ветеранів.

psychedelic-church-9.webp


Навігація в новому правовому та соціальному просторі​

У той час, як у Колорадо починає формуватися псилоцибінова індустрія, штат впроваджує правила, які охоплюють все – від утилізації відходів до маркування продукції. Ці нові правила є частиною більш широких зусиль, спрямованих на забезпечення безпеки психоделічної терапії, яка має стати більш доступною у 2025 році.

У Колорадо-Спрінгс, де продаж рекреаційної марихуани досі заборонений, керівництво міста обережно спостерігає за розвитком психоделічних ініціатив, таких як церква Дезаваля. Мерія визнала існування церкви, але ще не зайняла офіційної позиції, вирішивши натомість стежити за розвитком державної політики.

Стирання стигми навколо психоделіків​

Для багатьох церква є чимось більшим, ніж просто місцем, де можна отримати доступ до психоделіків. Це також святилище, де люди можуть спілкуватися, вчитися і долати стигму, що оточує ці речовини. Такі відвідувачі, як Лівія Демопулос і Торі Хонор, які використовували псилоцибін для лікування депресії та СДУГ, вважають церкву інклюзивним простором, що сприяє створенню спільноти серед тих, хто в іншому випадку міг би почуватися маргіналізованим.

«Він дуже освітній, що нам подобається. Ми дуже зацікавлені в освіті і в тому, щоб люди розуміли, що вони отримують», – сказала Хонор в інтерв’ю “The Colorado Sun”, що відображає акцент церкви на усвідомленому і відповідальному користуванні.

Привабливість церкви полягає в її здатності створювати «третій простір» – громадський центр, де люди можуть збиратися поза домом, роботою чи школою. Це місце, де люди, багато з яких ідентифікують себе як ЛГБТК+ або нейродивергенти, можуть знайти підтримку, зв’язок і, за бажанням, можливість дослідити терапевтичний потенціал психоделіків.

psychedelic-church-6.webp

Бенджі «Дез» Дезаваль організовує штами псилоцибіну, вирощеного в домашніх умовах

Нова глава у вживанні психоделіків​

Будучи першою психоделічною церквою в Колорадо, ініціатива Дезаваля знаменує собою значний зсув у сприйнятті та використанні психоделіків у штаті. Хоча цей шлях тільки починається, зосередженість церкви на спільноті, освіті та безпечній практиці може прокласти шлях до нових моделей зцілення та духовного дослідження.

«Я повністю присвятив себе цій справі – це моя постійна робота», – каже Дезаваль, який додає, що він з оптимізмом дивиться в майбутнє своєї церкви, попри те що є фінансові труднощі. «Можливо, я трохи ідеаліст, але я знаю, що те, що ми робимо – це добре. Я знайду гроші, я їх якось знайду».
 
Цей світ все ще можна врятувати)
 
Назад
Зверху Знизу