Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

продовжую тему непрущості

drunkpunk69

Сектант
Реєстрація
09.04.24
Повідомлення
229
Репутація
587
Вподобайки
411
Бали
247
вирішив я зробити перерву від мефу. ну щоб цеє, толєр спав, був сенс його вживати і отримувати якесь задоволення
після майже місячного передиху, я його вжив

що можу сказати… очікувалось, що візьме сильніше, а вийшло навпаки. відчуття, що щось прийняв є, але нєпанятно яке, трохи змінилась тактильність і на цьому все

навіть входу на речовину не було

схоже, мої таблеточки (при вживанні я роблю добовий пропуск) взагалі не метчаться з тим, чим я інколи балуюсь

тріп вийшов суцільним мефедроновим сайд ефектом з легесеньким натяком на відпочинок

за те шишка після хоч взяла, а не як минулого разу, що нічого, включно з алкоголем, не могло нагрести

хуй знає, як його краще: зробити довгу перерву взагалі від речовин, поки на фармі, чи довші пропуски колес

хоча колеса пропускати таке, на них потім вхід хуйовий
🤷‍♂️
 
вирішив я зробити перерву від мефу. ну щоб цеє, толєр спав, був сенс його вживати і отримувати якесь задоволення
після майже місячного передиху, я його вжив

що можу сказати… очікувалось, що візьме сильніше, а вийшло навпаки. відчуття, що щось прийняв є, але нєпанятно яке, трохи змінилась тактильність і на цьому все

навіть входу на речовину не було

схоже, мої таблеточки (при вживанні я роблю добовий пропуск) взагалі не метчаться з тим, чим я інколи балуюсь

тріп вийшов суцільним мефедроновим сайд ефектом з легесеньким натяком на відпочинок

за те шишка після хоч взяла, а не як минулого разу, що нічого, включно з алкоголем, не могло нагрести

хуй знає, як його краще: зробити довгу перерву взагалі від речовин, поки на фармі, чи довші пропуски колес

хоча колеса пропускати таке, на них потім вхід хуйовий
🤷‍♂️
Взагалі від всього!
 
Я сдал для себя вывод на днях что весть меф что я ебашил в основном был жёлтый был смысл его употреблять только в огромной дозировка, для носа это жесть да и яесно пруха ни о чем от силы 30 минут нормальная. Но вот я встретил белый чистый меф он с дороги держит до 2х часов и после 3 суток альфы убрал ухода такие наблюдения в общем
 
вирішив я зробити перерву від мефу. ну щоб цеє, толєр спав, був сенс його вживати і отримувати якесь задоволення
після майже місячного передиху, я його вжив

що можу сказати… очікувалось, що візьме сильніше, а вийшло навпаки. відчуття, що щось прийняв є, але нєпанятно яке, трохи змінилась тактильність і на цьому все

навіть входу на речовину не було

схоже, мої таблеточки (при вживанні я роблю добовий пропуск) взагалі не метчаться з тим, чим я інколи балуюсь

тріп вийшов суцільним мефедроновим сайд ефектом з легесеньким натяком на відпочинок

за те шишка після хоч взяла, а не як минулого разу, що нічого, включно з алкоголем, не могло нагрести

хуй знає, як його краще: зробити довгу перерву взагалі від речовин, поки на фармі, чи довші пропуски колес

хоча колеса пропускати таке, на них потім вхід хуйовий
🤷‍♂️
Не. Просто мефедрон это параша. АБСОЛЮТНЫЙ КАЛ. Под ним максимум что можно это извращенно ебаться. Я телку обоссал под ним
 
братишка папробуй можит ВВ ?((( низнаю((
 
вирішив я зробити перерву від мефу. ну щоб цеє, толєр спав, був сенс його вживати і отримувати якесь задоволення
після майже місячного передиху, я його вжив

що можу сказати… очікувалось, що візьме сильніше, а вийшло навпаки. відчуття, що щось прийняв є, але нєпанятно яке, трохи змінилась тактильність і на цьому все

навіть входу на речовину не було

схоже, мої таблеточки (при вживанні я роблю добовий пропуск) взагалі не метчаться з тим, чим я інколи балуюсь

тріп вийшов суцільним мефедроновим сайд ефектом з легесеньким натяком на відпочинок

за те шишка після хоч взяла, а не як минулого разу, що нічого, включно з алкоголем, не могло нагрести

хуй знає, як його краще: зробити довгу перерву взагалі від речовин, поки на фармі, чи довші пропуски колес

хоча колеса пропускати таке, на них потім вхід хуйовий
🤷‍♂️
Спробуй наступний раз намалювати вдвічі більше трасу, ніж ти малюєш собі зазвичай. Тема непрущості закриється😈😈😈 а якщо серйозно - збільшуй дозування, або не їбаш якийсь час. Меф сам по собі не прущий, бо на нього дозування завжди має бути великим, навіть якщо давно не вживав. Як варіант, просто інший меф спробуй некст тайм, бо якщо ти нюхав якийсь пожовклий, то там полку треба за вечір схавать носом шоб в'їбало😵. Білий очищений мяу тримає піжже. Хоча в мене бувало таке з котами теж, що не пре, але це якщо перша дорога була недостатньо велика. Не бере меф - малюєш білі гори ще, бо цього завжди треба багато☠️☠️ ☠️але після багатьох доріг мяу сам по собі уже приїдається, то так і має бути. Змінюй раціон наркоти, в тому числі аптечної, якщо хочеш тріп від катінонів. Ну й не варто очікувати від мефедрону чогось цікавого, це ж чисто під алкашку юз як на мене) я меф суто через його лайтовість і юзаю 🙂від нього я повільніше зійду з розуму, аніж від амфу😬
 
Спробуй наступний раз намалювати вдвічі більше трасу, ніж ти малюєш собі зазвичай. Тема непрущості закриється😈😈😈 а якщо серйозно - збільшуй дозування, або не їбаш якийсь час. Меф сам по собі не прущий, бо на нього дозування завжди має бути великим, навіть якщо давно не вживав. Як варіант, просто інший меф спробуй некст тайм, бо якщо ти нюхав якийсь пожовклий, то там полку треба за вечір схавать носом шоб в'їбало😵. Білий очищений мяу тримає піжже. Хоча в мене бувало таке з котами теж, що не пре, але це якщо перша дорога була недостатньо велика. Не бере меф - малюєш білі гори ще, бо цього завжди треба багато☠️☠️ ☠️але після багатьох доріг мяу сам по собі уже приїдається, то так і має бути. Змінюй раціон наркоти, в тому числі аптечної, якщо хочеш тріп від катінонів. Ну й не варто очікувати від мефедрону чогось цікавого, це ж чисто під алкашку юз як на мене) я меф суто через його лайтовість і юзаю 🙂від нього я повільніше зійду з розуму, аніж від амфу😬
та це ж і так зрозуміло
у мене в раціоні, в основному, 1.5 на годин 6-7 дорогами 150-225 кожного разу збільшуючи
білий не завжди найкращий, з мого досвіду. зараз майже всюди пудра, котра взагалі мефом не пахне. від такої речовини тільки перегрів та тупняки. кришталики ж навпаки — завжди добре брали
просто зараз він приївся і не дуже з моєю фармою
на рахунок приївся то взагалі. тому і перерви великі роблю, бо стало скучно і тріп задоволення не приносить
а саме цього разу великі дороги навіть входу на меф не дали

ну нічого, не завжди ж на таблах сидіти. не завжди і на мефі сидіти😅
 
вирішив я зробити перерву від мефу. ну щоб цеє, толєр спав, був сенс його вживати і отримувати якесь задоволення
після майже місячного передиху, я його вжив

що можу сказати… очікувалось, що візьме сильніше, а вийшло навпаки. відчуття, що щось прийняв є, але нєпанятно яке, трохи змінилась тактильність і на цьому все

навіть входу на речовину не було

схоже, мої таблеточки (при вживанні я роблю добовий пропуск) взагалі не метчаться з тим, чим я інколи балуюсь

тріп вийшов суцільним мефедроновим сайд ефектом з легесеньким натяком на відпочинок

за те шишка після хоч взяла, а не як минулого разу, що нічого, включно з алкоголем, не могло нагрести

хуй знає, як його краще: зробити довгу перерву взагалі від речовин, поки на фармі, чи довші пропуски колес

хоча колеса пропускати таке, на них потім вхід хуйовий
🤷‍♂️
Спробуй з другом, веселощів буде більше 😀
 
Взагалі від всього!
амінь
Я сдал для себя вывод на днях что весть меф что я ебашил в основном был жёлтый был смысл его употреблять только в огромной дозировка, для носа это жесть да и яесно пруха ни о чем от силы 30 минут нормальная. Но вот я встретил белый чистый меф он с дороги держит до 2х часов и после 3 суток альфы убрал ухода такие наблюдения в общем
хз шо за меф до двох годин тримає. до години окей, але більше…
вже написав вище — я прихильник кристалів, а ось пудра біла жовта молочна рожева — хуєта, як на мене
Не. Просто мефедрон это параша. АБСОЛЮТНЫЙ КАЛ. Под ним максимум что можно это извращенно ебаться. Я телку обоссал под ним
амінь
 
Следующая станция альфа пивипи
 
Следующая станция альфа пивипи
о нє, ця шляпа мені взагалі не зайшла
амф майже не вживаю (вийняток, коли пригощають на тусовці), а ця діч спідує ще більше. не дуже люблю таке
Повідомлення об'єднано автоматично:

можно вообще со свингерами сконнектиться. мы ходили с телкой когда то на свинг тусы где ебались все со всеми
знаєм, практикуємо
 
До того як знесли секту хтось створював тему про відновлювангя нейромедіаторів препаратом "мадопар".

Детально теми не пам'ятаю, може хтось тут є з тих хто це писав і знову напише 🤷🏻‍♂️
 
амінь

хз шо за меф до двох годин тримає. до години окей, але більше…
вже написав вище — я прихильник кристалів, а ось пудра біла жовта молочна рожева — хуєта, як на мене

амінь
Я тогда был удевлен ожидая что вообще будет ноль эффекта но пол часа прошло а меня прям мажет круто аж до дрожи и закатаными глазами потом час и этот эффект ещё есть хотя жёлтые пусть даже кристалы с такой дозы я бы даже не почувствовал потом через два часа догнался и что интересно эфект именно яркий живой вот что значит хороший товар
 
Напоминает тему Нуклеона и не только его.
Там фарма какая-то, применяется, которая гасит как антидот.
 
Назад
Зверху Знизу