Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

prikol ot kawsa

Пздц ну тут не угадаешь. Смотришь вроде как свежие Трип репорты по мефу у того же тип топа, там камень белый ёбнутый тоже, все хвалят пиздец как, заказываешь - приезжает жёлтый дрист который не прёт
Ну Емпорер ще раніше написав відгук що в них якась хуйня, після того як вони розклали нові клади в Львові.
і я теж на собі це перевірив.

Думаю нормальні відгуки це тим кому попадалась попередня партія їхнього товару.

За тіп топ не знаю, ще не брав в них. А за Кавса можу порівняти те що було раніше по якості і те що зараз, теж саме з відношенням до покупців.
Таке відчуття що це взагалі інакший магазин.
 
Ну Емпорер ще раніше написав відгук що в них якась хуйня, після того як вони розклали нові клади в Львові.
і я теж на собі це перевірив.

Думаю нормальні відгуки це тим кому попадалась попередня партія їхнього товару.

За тіп топ не знаю, ще не брав в них. А за Кавса можу порівняти те що було раніше по якості і те що зараз, теж саме з відношенням до покупців.
Таке відчуття що це взагалі інакший магазин.
не стоит вестись на халяву, не почитав репорты таких опытных людей, как emporer
 
  • Вподобайка
Реакції: Tool

    Tool

    Балів: 5
Читать научись, долбоебина. Я это и написал.
Повідомлення об'єднано автоматично:


ИДИ НАХУЙ ШЛЮХА ДЫРЯВАЯ.
Тааак, у нас еще 4 балла до бана или в персчете на ваше - пару оскорблений.
 
Скажу так после одного грама ты уже ничего не чувстауешь как после первой дорожки.
так як після першої — ні
але з ним як з коксом, тільки хуйовіше — першу взяв 150, значить друга 175 і так далі. після 2-2.5 вже дійсно абсолютно нічого, а до ще можна щось із нього витиснути, підвищуючи дозу
а вот цвет он вряд-ли бы от влаги изменил, и вообще структура камней должна была сохраниться хрустящая
тут зараз проблема в іншому, нижче пишу
ам камень белый ёбнутый тоже, все хвалят пиздец как
кароч, не знаю як де, а по києву точно мутять хуйню з мефом. ще два місяці тому писав репортажі і був досить непоганий стаф, а зараз — шляпа. той білий камінь до пизди, бо він ніхуя не пре, а тільки тупить та гріє організм. зникли кристали, оце основне
камінь=пудра — непруща хуйня. і так вже на 3-4 шопах помітив. смердить або розчинником, або фарбою та ніхуя не працює як треба
Повідомлення об'єднано автоматично:

Думаю нормальні відгуки це тим кому попадалась попередня партія їхнього товару.
оце я ж на них і писав ще весною, а клад осінній або зимовий був. тоді прям харашо було. структура топ, колір біло-прозорий, сморід не сильний. по ефектам трохи слабше, ніж вонючі мєфєдрони, але і відходосу майже не було
 
кароч, не знаю як де, а по києву точно мутять хуйню з мефом. ще два місяці тому писав репортажі і був досить непоганий стаф, а зараз — шляпа. той білий камінь до пизди, бо він ніхуя не пре, а тільки тупить та гріє організм. зникли кристали, оце основне
камінь=пудра — непруща хуйня. і так вже на 3-4 шопах помітив. смердить або розчинником, або фарбою та ніхуя не працює як треба
[automerge

Оо, все ідентично в Львові з товаром. Це зовсім і не кристали, круглі великі, але то щось інакше.. Дійсно смердить, я навіть сумнівався чи це меф. І так само ці штуки "тупить і гріє організм"
 
Оо, все ідентично в Львові з товаром. Це зовсім і не кристали, круглі великі, але то щось інакше.. Дійсно смердить, я навіть сумнівався чи це меф. І так само ці штуки "тупить і гріє організм"
короче, я загорівся цією темою і тільки що прийшов з кладу кавса. взяв по черзі два,

обидва зимово-осінні зі старою партією
витратив на кожен +- по хвилині, зняти все реально, тільки трава заплуталась

а тепер до порівняння:
прикладу фото того мефу, котрий зараз продають, та того, що тільки що зняв старий у кавса
перші три — зараз
другі три — старі кавса, котрий тільки що підняв

як буде наснага, може статтю напишу про різницю, хоча на реагентах і те, і те показує однаково нормально
 

Вкладення

  • IMG_2651.jpeg
    IMG_2651.jpeg
    141.5 КБ · Перегляди: 16
  • IMG_2605.jpeg
    IMG_2605.jpeg
    1.1 MБ · Перегляди: 15
  • IMG_2612.jpeg
    IMG_2612.jpeg
    868.7 КБ · Перегляди: 14
  • IMG_2659.jpeg
    IMG_2659.jpeg
    1.2 MБ · Перегляди: 12
  • IMG_2660.jpeg
    IMG_2660.jpeg
    970 КБ · Перегляди: 13
  • IMG_2662.jpeg
    IMG_2662.jpeg
    1.4 MБ · Перегляди: 13

    Tool

    Балів: 5
    Ідеальний тестер 👍👍👍
короче, я загорівся цією темою і тільки що прийшов з кладу кавса. взяв по черзі два,

обидва зимово-осінні зі старою партією
витратив на кожен +- по хвилині, зняти все реально, тільки трава заплуталась

а тепер до порівняння:
прикладу фото того мефу, котрий зараз продають, та того, що тільки що зняв старий у кавса
перші три — зараз
другі три — старі кавса, котрий тільки що підняв

як буде наснага, може статтю напишу про різницю, хоча на реагентах і те, і те показує однаково нормально
😂😂😂😂
Повідомлення об'єднано автоматично:

короче, я загорівся цією темою і тільки що прийшов з кладу кавса. взяв по черзі два,

обидва зимово-осінні зі старою партією
витратив на кожен +- по хвилині, зняти все реально, тільки трава заплуталась

а тепер до порівняння:
прикладу фото того мефу, котрий зараз продають, та того, що тільки що зняв старий у кавса
перші три — зараз
другі три — старі кавса, котрий тільки що підняв

як буде наснага, може статтю напишу про різницю, хоча на реагентах і те, і те показує однаково нормально
С какого города ты
 
Как ты понял где новое а где старое? В каких районах брал? Там щас чел отдает 1г вот думаю надо не надо
блять, перші три фотографії — два різні магазини впродовж двох місяців, у котрих я купував

другі три — тільки що підняв клади ще з осені зими (фото кордів тих часів)
також я на цій самій локації знімав клад у травні з цим самим стафом (додаю фото та маю в підписі тріп-репорт на нього)

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!
Повідомлення об'єднано автоматично:

Как ты понял где новое а где старое? В каких районах брал? Там щас чел отдает 1г вот думаю надо не надо
якщо по минулому досвіду судити — меф дійсно непоганий
сьогодні знову його тестону
тому забирай, у тому районі може теж старий клад
 

Вкладення

  • IMG_2650.jpeg
    IMG_2650.jpeg
    954.5 КБ · Перегляди: 8
  • Вподобайка
Реакції: Tool
короче, я загорівся цією темою і тільки що прийшов з кладу кавса. взяв по черзі два,

обидва зимово-осінні зі старою партією
витратив на кожен +- по хвилині, зняти все реально, тільки трава заплуталась

а тепер до порівняння:
прикладу фото того мефу, котрий зараз продають, та того, що тільки що зняв старий у кавса
перші три — зараз
другі три — старі кавса, котрий тільки що підняв

як буде наснага, може статтю напишу про різницю, хоча на реагентах і те, і те показує однаково нормально
Ну за такі тріп репорти треба доплачувати) мабуть перший раз хтось порівнює різні партії з одного магазину.

Ти помітив що зі старої партії меф більш як сухий пісок і менше збивається в купу..?
З нових при дробінні трохи липне
 
Ну за такі тріп репорти треба доплачувати) мабуть перший раз хтось порівнює різні партії з одного магазину.

Ти помітив що зі старої партії меф більш як сухий пісок і менше збивається в купу..?
З нових при дробінні трохи липне
я зараз нічого не порівнюю
це та сама партія, що і пару місяців тому брав
алеееееее
я його якраз зараз куштую. кристали, а не камінь-пудру

думав, може вже зі мною щось не так, що ніякий меф не пре, але з мефом не так, бо оцей пре як треба

не сильно, але хороший мефедроновий тріп без тупняків, перегріву, ліні та інших побочок

я можу із впевненістю сказати одне:
зараз майже весь мефедрон на ринку — отруйне гівно. змінили формулу, здешевили виробництво, я хз. але він накриває дуже хуйово

старі партії в кристалах — це мефедрон
Повідомлення об'єднано автоматично:

ось як він виглядає
 

Вкладення

  • IMG_2665.jpeg
    IMG_2665.jpeg
    1.2 MБ · Перегляди: 8
  • Вподобайка
Реакції: Tool
я можу із впевненістю сказати одне:
зараз майже весь мефедрон на ринку — отруйне гівно. змінили формулу, здешевили виробництво, я хз. але він накриває дуже хуйово

старі партії в кристалах — це мефедрон
Повідомлення об'єднано автоматично:

ось як він виглядає
Мене теоретично і така фігня влаштовувала б, але в Львові в них в продажі половина кладів пустих, тому всеодно треба шукати інакші магазини
 
Останнє редагування:
Переглянути вкладення 33154
Мб это рили так, полгода назад выдавали 2г мне, кристалл был белый качественный, ебашило дай боже
Щас 1г выдали, какая-то жёлтая слабопрущая шняга, 1г зашёл по ощущениям как 0.3 при том что толера 0, а последний раз был как раз пол года назад с той пробы 2г ебейшего мефа. Обидно пизда, рассчитывал на такой же ахуенный меф как был, но увы. Зря взял пробу и потратил время
то был метадон дурачок
меф желтым впринципе быть не может. хим процесс дает масло желтого цвета, но оно не сможет окрасить кристалл. а кристалл сформироваться вокруг масла не сможет. и вообще. блять. то бы лметадон и не еби мозги
 
то был метадон дурачок
меф желтым впринципе быть не может. хим процесс дает масло желтого цвета, но оно не сможет окрасить кристалл. а кристалл сформироваться вокруг масла не сможет. и вообще. блять. то бы лметадон и не еби мозги
Що буде якщо знюхати грам метадону.?
 
Переглянути вкладення 33154
Мб это рили так, полгода назад выдавали 2г мне, кристалл был белый качественный, ебашило дай боже
Щас 1г выдали, какая-то жёлтая слабопрущая шняга, 1г зашёл по ощущениям как 0.3 при том что толера 0, а последний раз был как раз пол года назад с той пробы 2г ебейшего мефа. Обидно пизда, рассчитывал на такой же ахуенный меф как был, но увы. Зря взял пробу и потратил время
мне повезло, я значит тестил ещё писдатый меф
 
Даже не знаю шо тут писать в Трип репорт, эмоций нету как и настроения шото писать, я люблю писать когда есть о чем писать, когда стаффчик залетел нормально. А тут не о чем, практически пустышка. Клады вообще в дебрях в лесу с конца зимы, когда все голое. Щас все заросло и это было тем ещё приключением до него добираться, через пол леса по непроходимой местности, не знаю как я на себя клещей 100 штук не нацепил, видимо потому что был дождь. Зато паутины наелся пиздос, ну зато наход ёпта.
Со всем уважением, естественно, но только, пжста, НЕ ной нам тут, не надо, это вовсе ни к чему, это перебор. / С этим разобрались, здесь всё понятно. Это номер Раз;

Номер ДВАз дальше по сути;
Тут все, кому надо, прекрасно знают про какой именно лес идёт речь - кто хотел, кто бывал и забирал, - фактически 99% из них доходили - находили (мы с тобой тоже не исключение). Что касается твоих обоснованных опасений касательно клещей, то ты абсолютно Не напрасно переживаешь, это правильно, надо к этому готовиться и действовать на опережение. Кстати говоря, непосредственно к локации кладов тех подъезжает трамвай, на него нужно садиться ехать туда, а значит, что до самой точки клада останется пешком пройти оставшиеся плюс-минус 500-700 метров, ч/

Далее ты также пишешь о зарослях, хащах, выросших там за время,о момента, как там был сделан. Я скажу так: это бывает ' это нормально/ у меня , к примеру, за это время дочь весьма солидно,
 
Назад
Зверху Знизу