Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

поговоримо на цигаркову тему

  • Haha
Реакції: Литрмолочницы

    Литрмолочницы

    Балів: 5
    бро, ну камон, мы же все тут взрослые люди) назовёшь в ЛС хоть одну адекватную причину, нахуя их пробовать второй раз, я тебе дам как на пробу!
  • Love
Реакції: cultura

    cultura

    Балів: 5
    Я тєбя люблю тєпєрь 😗
Одні з найкращих цигарок які я курив - Malboro Filter Plus їх потім ще перейменували на flavor plus така абсолютно козирна пачка-слайдер я думаю якщо зараз така десь випаде то колекціонери її мигом заберуть :) С тих пір я не курив бо ніяких схожих сигарет на смак не знаю і близько але мені цікаво які зараз є сенс купляти.

Ще мені подобались російські папіроси - маленькі Бєломорканал і великі Богатирі в металевих пачках різних серій. Але папіроси це жесть звичайно, не на кожен день хоча смак ну просто взагалі безальтернативний.

Чи є можливість зараз вирубити норм сигарети? Мені багато не надо, може пачку або дві. Купити тютюн варіант не розглядаю бо я хочу тільки пачку цигарок і все, не хочу нічого робити. Без
HD-wallpaper-marlboro-flavor-plus-plus-mihi-flavor-aequus-cigarette-abstract-other-marlboro.jpg
капсул, без цукру, без штучного інтелекту, без реклами Телеграму. Гарну пачку сигарет обміняю на шишки якщо запропонуєте.
Ну це діло вкуса. Ну не палити вигідніше
 
Назад
Зверху Знизу