Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

поговоримо на цигаркову тему

Їбать

Сектант
Реєстрація
21.07.24
Повідомлення
80
Репутація
413
Вподобайки
244
Бали
138
Одні з найкращих цигарок які я курив - Malboro Filter Plus їх потім ще перейменували на flavor plus така абсолютно козирна пачка-слайдер я думаю якщо зараз така десь випаде то колекціонери її мигом заберуть :) С тих пір я не курив бо ніяких схожих сигарет на смак не знаю і близько але мені цікаво які зараз є сенс купляти.

Ще мені подобались російські папіроси - маленькі Бєломорканал і великі Богатирі в металевих пачках різних серій. Але папіроси це жесть звичайно, не на кожен день хоча смак ну просто взагалі безальтернативний.

Чи є можливість зараз вирубити норм сигарети? Мені багато не надо, може пачку або дві. Купити тютюн варіант не розглядаю бо я хочу тільки пачку цигарок і все, не хочу нічого робити. Без
HD-wallpaper-marlboro-flavor-plus-plus-mihi-flavor-aequus-cigarette-abstract-other-marlboro.jpg
капсул, без цукру, без штучного інтелекту, без реклами Телеграму. Гарну пачку сигарет обміняю на шишки якщо запропонуєте.
 
Гарну пачку сигарет

ось такі наприклад. пачка, хоча це скоріше коробочка аніж пачка у звичному розумінні, виглядає вельми естетично, приємно тримати в руках і брати звідти папіроси. самі цигарки теж чудові як на вигляд так і по смаковим властивостям. є ще аналогічні "black", але мені от саме такі найбільше довподоби. якщо ти не куриш еврідей, а вирішив 1 раз на 5 років подиміти з якоїсь особливої нагоди, то це як на мене найкращий варіант.

1725980626746.png
 
Парламент Сильвер или Аква, других не признаю )
 
Captain Black🚬 может помочь
 
Курю с очень раннего возраста, всегда в приоритете мальборо красный и кэмл желтый но и лаки страйк не взападло
Повідомлення об'єднано автоматично:

Captain Black🚬 может помочь
Када зп 31к грн
 
ось такі наприклад. пачка, хоча це скоріше коробочка аніж пачка у звичному розумінні, виглядає вельми естетично, приємно тримати в руках і брати звідти папіроси. самі цигарки теж чудові як на вигляд так і по смаковим властивостям. є ще аналогічні "black", але мені от саме такі найбільше довподоби. якщо ти не куриш еврідей, а вирішив 1 раз на 5 років подиміти з якоїсь особливої нагоди, то це як на мене найкращий варіант.

Переглянути вкладення 44737
підтримую
якщо просто нічого робити, то обирай ці
у два рази дорожчі, але немає оцих їбаних на смак ароматизаторів та не віддає сіном з бурʼянами
ну і пост запах адекватний, безхатьком не смердиш
 
Ебать Маркович, ты седня проооосто Ванга) красавчик! Да курилочки в плане никотинозатрат прям прям топ топ...
Повідомлення об'єднано автоматично:

Щас цикавезную штучку опубликую в топовых курилочках скоро! Инсайдик лови...
 
Да сейчас не сигареты,а хлам,того что было ранее днём с огнём не найдешь
 
Одні з найкращих цигарок які я курив - Malboro Filter Plus їх потім ще перейменували на flavor plus така абсолютно козирна пачка-слайдер я думаю якщо зараз така десь випаде то колекціонери її мигом заберуть :) С тих пір я не курив бо ніяких схожих сигарет на смак не знаю і близько але мені цікаво які зараз є сенс купляти.

Ще мені подобались російські папіроси - маленькі Бєломорканал і великі Богатирі в металевих пачках різних серій. Але папіроси це жесть звичайно, не на кожен день хоча смак ну просто взагалі безальтернативний.

Чи є можливість зараз вирубити норм сигарети? Мені багато не надо, може пачку або дві. Купити тютюн варіант не розглядаю бо я хочу тільки пачку цигарок і все, не хочу нічого робити. Без
HD-wallpaper-marlboro-flavor-plus-plus-mihi-flavor-aequus-cigarette-abstract-other-marlboro.jpg
капсул, без цукру, без штучного інтелекту, без реклами Телеграму. Гарну пачку сигарет обміняю на шишки якщо запропонуєте.
Оо) було таке.
Ще по 5.50 грн
 
Одні з найкращих цигарок які я курив - Malboro Filter Plus їх потім ще перейменували на flavor plus така абсолютно козирна пачка-слайдер я думаю якщо зараз така десь випаде то колекціонери її мигом заберуть :) С тих пір я не курив бо ніяких схожих сигарет на смак не знаю і близько але мені цікаво які зараз є сенс купляти.

Ще мені подобались російські папіроси - маленькі Бєломорканал і великі Богатирі в металевих пачках різних серій. Але папіроси це жесть звичайно, не на кожен день хоча смак ну просто взагалі безальтернативний.

Чи є можливість зараз вирубити норм сигарети? Мені багато не надо, може пачку або дві. Купити тютюн варіант не розглядаю бо я хочу тільки пачку цигарок і все, не хочу нічого робити. Без
HD-wallpaper-marlboro-flavor-plus-plus-mihi-flavor-aequus-cigarette-abstract-other-marlboro.jpg
капсул, без цукру, без штучного інтелекту, без реклами Телеграму. Гарну пачку сигарет обміняю на шишки якщо запропонуєте.
Единственные нормальные сигареты что щас можно взять в магазине - марвел.
Это сигарилы (из цельного листа табака)
По вкусу хороши. Крепость тоже нормальная
 
Единственные нормальные сигареты что щас можно взять в магазине - марвел.
Это сигарилы (из цельного листа табака)
По вкусу хороши. Крепость тоже нормальная
Попробуй данхил, цена оправдывает качество!
Они по никотину(мг) кстати ну и многому другому-уникальны!
 
7 мг они!
семерка кароче)
IMG_20240911_022306_254.jpg
 
Останнє редагування:
Давидоф компакт 6
 
Махорка и папироссы ☺️
 
Назад
Зверху Знизу