Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

пару раз по 10

Статус
Закрита.
  • Вподобайка
Реакції: Zevs
+ 10$ гаранту
выходит дороже, чем у FM.
ну можна подумати про якусь знижку + новий сорт, не такий як в когось + якщо перейти в певні чати від лабри, то можна буде вже почати знаходити інфо, про те, що все рівно)
 
а ФМ типа самые дешёвые среди индора?)
Из лично проверенных мною продавцов, Да.
ну можна подумати про якусь знижку + новий сорт, не такий як в когось + якщо перейти в певні чати від лабри, то можна буде вже почати знаходити інфо, про те, що все рівно)
Я принципиально не плачу больше 300 гривен за единицу индора, и больше 250 гривен за единицу аута. Хочешь могу на карту анонимно через Портмоне 500 гривен кинуть, вышлешь мне пару грамм на пробу. На 5-10 в данный момент бабосов нема.
 
Из лично проверенных мною продавцов, Да.

Я принципиально не плачу больше 300 гривен за единицу индора, и больше 250 гривен за единицу аута. Хочешь могу на карту анонимно через Портмоне 500 гривен кинуть, вышлешь мне пару грамм на пробу. На 5-10 в данный момент бабосов нема.
за 500 це вже буде 2) відправник повернеться і я тобі напишу
 
Ой , все став командою секти і вийобується .. тебе жаба душить чи шо ? Хай пацан продає своє гімно по 200 гривєн , хотя по фото норм шпрєкс , навіщо ти вже вийобуєшься тут ? Шпинат вже виїбнувся .. тобі тоже потрібно показати що ти тепер не такій як всі ?
Это просто ответ был на его предложение о переносе темы в другой раздел. Я чисто советовал самый лучший вариант с моей точки зрения. Не более того
 
Это просто ответ был на его предложение о переносе темы в другой раздел. Я чисто советовал самый лучший вариант с моей точки зрения. Не более того
все вирішили, дякую і за уважність і відповідальність в тому ж числі)
 
Это просто ответ был на его предложение о переносе темы в другой раздел. Я чисто советовал самый лучший вариант с моей точки зрения. Не более того
Я шучу брат , прости)) у меня юмор странный! Ты все правильно делал!) Спасибо что следишь за правилами и поддерживаешь сообщество! Я уважаю тебя! 💪✊
 
Файні на вид, цукрові
Повідомлення об'єднано автоматично:

Люблю когда аж немного стимит от сативы. Курил когда-то то ли Wild Sativa, то ли Wild Thailand, меня флешбеками из винтовой молодости накрыло. Поймал хобот и лютое желание попиздеть. Мне таких эффектов днём нехватает. А сативодоминатные гибриды, на меня так не действуют.
Від масла з сативної шш був прилив енергії схожий на приход від трама
 
Гарант присутній і вітається :) Ніхто не обійде систему

Продам шишки Sugar Black Rose. Тільки пошта. Вакуум, стелс перевірений роками
Акція не багато разова, можна замовити від 5ти г
5-1250
10-2200 - 2150

бробозаври - прошу стриматись, нема великої кількості
пізніше, як вийде вплисти в форум - все обовязково буде
Переглянути вкладення 20538Переглянути вкладення 20539
лучше б сразу 50-100 предложил…..
 
дай тг
 
Гарант присутній і вітається :) Ніхто не обійде систему

Продам шишки Sugar Black Rose. Тільки пошта. Вакуум, стелс перевірений роками
Акція не багато разова, можна замовити від 5ти г
5 - по 250
10 - по 220
50 - по 195
100 - по 175


бробозаври - прошу стриматись, нема великої кількості
пізніше, як вийде вплисти в форум - все обовязково буде
Переглянути вкладення 20538Переглянути вкладення 20539
выглядит очень даже, удачи в продажах🤙
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху Знизу