Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Основной прайс/ассортимент/контакты

Готові клади в Одесі:

Райони:
Аркадія, Молдаванка, Центр.
Так само зробимо швидку доставку в зручну вам локацію.
Протягом двох годин після оплати ваше замовлення приїжджає туди, де ви перебуваєте.

Сорти:
Cookies Kush
Трім VHQ - 5/25, 10/40, 20/60

Прайс шш:

5гр/40дол, 10гр/75дол, 20гр/135дол, 50гр/280дол, 100гр/450дол, 1кг/4200дол.

Для покупки пишіть мені у месенджер Element: @protexa:matrix.org
Або Telegram (пряме посилання):
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
 
Красивые шишки
 
Всім привіт, окреме вітання оператору в Елементі protexa - 🤝. Хочу поділитись своїм відгуком по співпраці з дядьком Томом. Знайомство в нас почалося після побаченого відео-огляду шишок на ютубі в одного місцевого "блогера" з мого міста. Йому на огляд, поштою, тоді прийшов Orange Sherbet, який повалив даного блогера зі стажем "наповал" ;). Дане відео мене настільки сильно вразило, що я захотів також спробувати, тим більше цей же самий сорт. В описі під відео був лінк на форум лаби, ще тодішньої, і я вирішив спробувати замовити шш на доставку. Зв'язався в месенджері тоді вперше з protex-ою і пішло поїхало :), правда тоді Щербету не було, хоча мені більше до вподоби сатива але в результаті прийшла годна індико шишка. Свої відчуття тоді я вже не передам, але пам'ятаю що було добре)). Настільки добре, що я вирішив замовляти у Тома кожен місяць, собі по 5-10гр. і пробувати різні сорти, в пошуку того самого.
І так вже пройшов рік, вправду говорячи останні місяці я підзав'язав трохи з цим ділом, були на те певні причини, але менше з тим, можна сказати що рік.
Що ж, по результатам за цей рік можу сказати, що завжди товар приходив чітко замовленого сорту, без ніяких проблем із "недовесом", без ніяких проблем з оплатою чи ще якимись моментами. Додатково я завжди платив 10$ за стелс і це дійсно грамотний і продуманий стелс.
Оператор відповідає досить швидко, бувало навіть моментально) ввічливий, допоможе підібрати товар, одного разу допомагав мені з оплатою, великий респект йому).
По самим шишкам що можу сказати, вони всі годні. Самий топ який мені прям зайшов це були Afghan Kush❤️, Gorilla Cookies ♥️, Orange Sherbert, Grapefruit. Також хочу відмітити Amnesia Haze, Kerasin Krash, ще якісь були але я вже не пам'ятаю назви. Шишки різні по стрейнам, по міцності, в основному улетав знатно від всіх і всі сподобались, окрім однієї, Eleven Roses, вона тоді якась була ультра лайт, не загрібало взагалі, був трохи - вайб. Але може бути, що тоді толер був на найвищому рівні і так вона не зайшла. Частенько шишки приходили із кучою семечок, до прикладу афганка приходила пару раз так, але цей мінус покривався ефектом, тому мені було ок.
По результату - шишки в Тома 9/10, оператор 10/10, асортимент на доставку часом хотівся більший + довго чекав коли з'явиться хоч якась сатива, тому 7/10. Замовляв, буду замовляти в дядька Тома надалі і всім раджу. Всіх благ і розвитку 🤝.
 
Готові клади в Києві:

SAGE - 3/25, 5/35
Jack Herer - 3/25, 5/35
Cookies Kush - 3/30, 5/45, 10/75

Правий берег:
Печерськ, Золоті Ворота, Цирк, Лук'янівка, КПІ, Жулянській міст


Для покупки пишіть мені у месенджер Element: @uncle_support:matrix.org
Або Telegram (пряме посилання):
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
 
А есть сативное что то?
 
Всем доброго времени суток 😉
С полной уверенностью могу рекомендовать данного селлера, всё на высшем уровне!
Оператор приятный в общении и довольно быстро отвечает на сообщения)
Место клада идеальное с точным описанием и качественным фото, днем спокойно подошел и снял в касание.
Приобрел кукис куш, по весу всё ровно, прекрасная шишуля, что по эффекту, что по запаху, две банки и ты в ауте, давненько такого не курил 🥹
Огромное спасибо дяде Тому и его команде ❤️
 

Вкладення

  • IMG_0731.jpeg
    IMG_0731.jpeg
    1.8 MБ · Перегляди: 36
Готові клади в Одесі:

Райони:
Аркадія, Молдаванка, Центр.
Так само зробимо швидку доставку в зручну вам локацію.
Протягом двох годин після оплати ваше замовлення приїжджає туди, де ви перебуваєте.

Сорти:
Cookies Kush
Chronic Widow
Трім VHQ - 5/25, 10/40, 20/60
Big Grape outdoor - 5/20 10/35

Прайс шш:

5гр/40дол, 10гр/75дол, 20гр/135дол, 50гр/280дол, 100гр/450дол, 1кг/4200дол.

Для покупки пишіть мені у месенджер Element: @protexa:matrix.org
Або Telegram (пряме посилання):
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
 
Останнє редагування:
Відправки Новою Поштою та Міст Експрес.

Сорти:
Cookies Kush
Chronic Widow
Трім VHQ - 5/25, 10/40, 20/60
Big Grape outdoor - 5/20 10/35

Прайс на відправки шш:
5гр/40дол, 10гр/75дол, 20гр/135дол, 50гр/280дол, 100гр/450дол, 1кг/4200дол.
+ 5$ до ціни за стелс.

Контакти для зв'язку щодо Одеси та відправлень у месенджері Element: @protexa:matrix.org
Або Telegram (пряме посилання):
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
 
Назад
Зверху Знизу