Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Ось така хуйня, собачка

Вообще ору с людей которые переходят с одного языка на другой делая политический жест
Почитайте свою же конституцию, говорить можно и следует на любом
 
А почему не с Рош-Ха-Шана или Йом кипура?

Хисока не сочиняй хуйню, подростки с когнитивными расстройствами стройнее полемику ведут.
Сусеня, тому що пізюнькаєш.
Але я ж не можу зобов'язати. Просто якщо хочеш щось довести то йди вже до кінця а не вийобки вийобуй)))
 
За віковою категорією - це хоча й повний кєк але принаймні дійсно вказує на те що логіка малолєтки.

А щодо питання, воно доволі філосовське. Я міг би подумати, прикинути але навіщо якщо все що тебе цікавить це якась там "вікова категорія"
Не в образу, але шо сенсу?)
Шото ты впайка от темы уходишь) сори но из тебя хуевый тролль)
В следующий раз подготовь схему работы с возражениями прежде чем гавкать ))
 
Кстати хочу еще развеять миф о покушениях на Зеленского
Если он такое продвигает, то мое предположение правильно - еще не было НИ ОДНОГО

А это плохо для него)))) когда приходит за тобой внезапная смерть… она не приемлет «ну я не буду» «я случайно» «простите, пожалуйста»

Ко мне приходила и я понимаю о чем речь веду.
 
Зеля пидарас, когда уже эта тварь здохнет вместе со всеми своими братами.
Уебишная страна!
 
Зеля пидарас, когда уже эта тварь здохнет вместе со всеми своими братами.
Уебишная страна!
Страна нормальная, но приходят к в ласти не те шо надо. Я помню как пришел Ющенко на майдане и шо в итоге ? Ци руки нічого не крали. Потом Янык который крал и тд и тп. И Зе , о всея освободитель всех украинцев во всём мире. Шото начинается не очень хорошое судя по последним новостям.
 
І так шановні сектанти, який ми висновок можемо зробити із всього сказаного вище: хісоку вчергове трахнуто без гандона і смазки 😉
 
Страна нормальная, но приходят к в ласти не те шо надо. Я помню как пришел Ющенко на майдане и шо в итоге ? Ци руки нічого не крали. Потом Янык который крал и тд и тп. И Зе , о всея освободитель всех украинцев во всём мире. Шото начинается не очень хорошое судя по последним новостям.
Зе похож мне на сына-дауна Яныка который мстит за батю и вобрал в себя от него самое плохое
 
І так шановні сектанти, який ми висновок можемо зробити із всього сказаного вище: хісоку вчергове трахнуто без гандона і смазки 😉
"Жить нужно прожить так, чтобы тобой играли футбол на наркофоруме" (с) Pasha De Technique
 
І так шановні сектанти, який ми висновок можемо зробити із всього сказаного вище: хісоку вчергове трахнуто без гандона і смазки 😉
Ти головне продовжуй пиздіти за спиною, пацюк. Як і ви всі пацюки
 
dEohhEtH_t.png

B60YrS76_t.png



Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!


WmySGXQZ_t.png

ibc5jFvA_t.png
Украина больше не европа
 
Ти головне продовжуй пиздіти за спиною, пацюк. Як і ви всі пацюки
Xісока Морроу Бро это не круто. Мы не крысы и никогда ими не были и надеюсь не будем, а у тебя просто спросили одно,ты сказал что такого в жизни не было,а оказалось да ещё как было.
 
Останнє редагування:
Бро это не круто. Мы не крысы и никогда ими не были и надеюсь не будем, а у тебя просто спросили одно,ты сказал что такого в жизни не было,а оказалось да ещё как было.
Да че ты етому дырявому говоришь)Пусть кукарекает в куточку опущенок)
 
Помните цинизм митинги и речи про Евроинтеграцию в 2022 и НАТО что мы войдем и тут такое)))
Обновили все рекорды пиздаболии!
 
Не можу зрозуміти яким чином символ ꑭ (ідея нації) потрапив у назву цього зрадойобського і хайпожорського каналу. Як то кажуть, ви або хрестик зніміть, або труси одягніть.

Коментар пресслужби МЗС щодо регулярного
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
про відступ від зобов'язань за Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод за Міжнародним пактом про громадянські і політичні права

У відповідь на запити ЗМІ щодо заходів відступу нашої держави від зобов'язань за Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, а також за Міжнародним пактом про громадянські і політичні права, пресслужба Міністерства закордонних справ вважає за доцільне надати додаткові роз’яснення.

МЗС України періодично та на регулярній основі надсилає міжнародним організаціям підготовлену Міністерством юстиції України інформацію щодо відступу від зобов'язань за Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод та за Міжнародним пактом про громадянські і політичні права.

На виконання положень Конвенції та Пакту, відповідне інформування здійснюється нашою державою починаючи з 2015 року у звʼязку зі збройною агресією РФ проти України. Ця регулярна практика продовжилася і з лютого 2022 року в зв’язку з початком повномасштабного вторгнення і введенням у нашій державі воєнного стану.

Інформування здійснюється на регулярній основі після продовження строку дії воєнного стану в Україні. У квітні 2024 Україна вчергове уточнила перелік існуючих обмежень і зменшила його. Це інформування стало вже двадцятим з 2015 року.

Всі зроблені Україною повідомлення щодо відступу від зобов'язань знаходяться у відкритому доступі:

Рада Європи

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!


ООН

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!

Ось, наприклад,
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
від 2 березня 2022. Якщо лінь відкривати, то всю його суть можна зрозуміти з цього абзацу.
In accordance with Article 3 of the Decree of the President of Ukraine of 24.02.2022 N° 64/2022"On the imposition of martial law in Ukraine" in connection with the imposition of martial law in Ukraine temporarily, for the period of martial law, may be limited constitutional rights and freedoms of man and citizen provided for in Articles 30 - 34, 38, 39, 41 - 44, 53 of the Constitution of Ukraine, as well as temporary restrictions on the rights and legitimate interests of legal entities within the limits and to the extent necessary to ensure implementation and execution of martial law are introduced, which are provided for in part one of Article 8 of the Law of Ukraine "On the Legal Regime of Martial Law".

Іронія в тому, що саме в цій останній
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
через яку піднявся такий шум, йдеться про зменшення обмежень.
Derogation under the previously defined Articles 3, 8(3), 9, 13, 20, 22, 24, 26, 27 of the Covenant and Articles 4(3), 9, 13, 14, 16 of the Convention is withdrawn.

Але навіщо розбиратися, коли можна накинути гівна на вентилятор?
 
Не можу зрозуміти яким чином символ ꑭ (ідея нації) потрапив у назву цього зрадойобського і хайпожорського каналу. Як то кажуть, ви або хрестик зніміть, або труси одягніть.
Ну, канал ниразу не распостранял явно вбросовые новости. В конечном итоге, то что публикует этот канал - соответсвует действительности.
Если б было бы иначе — я б от него отписался за этих два года. К тому же, об этой новости не написал только ленивый. В т.ч. европейские издания (типа Дойче Велле, цитата из которого в шапке), и составной элемент единого марафона - ТСН. В том числе.
Ось, наприклад,
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
від 2 березня 2022. Якщо лінь відкривати, то всю його суть можна зрозуміти з цього абзацу.
То от чего сейчас старается отступить Дуче - выходит за пределы "Articles 30 - 34, 38, 39, 41 - 44, 53 of the Constitution of Ukraine", и следовательно Указа Президента #64/2022.
 
Назад
Зверху Знизу