Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Опитування на рахунок банерів.

Чи показує у Вас рекламні банери у підписі користувача?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    16

Gonderlig

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
198
Репутація
539
Вподобайки
437
Бали
374
Мені стало цікаво, на скільки зараз актуальна реклама у підписах користувачів (банерах). Особисто у мене взагалі таку рекламу не показує, сиджу з телефону. Як у Вас з цим?
 
Мені стало цікаво, на скільки зараз актуальна реклама у підписах користувачів (банерах). Особисто у мене взагалі таку рекламу не показує, сиджу з телефону. Як у Вас з цим?
З телефону не показує
Повідомлення об'єднано автоматично:

Якщо перевернути
Screenshot_20240911_161739_Chrome.jpg
 
Мені стало цікаво, на скільки зараз актуальна реклама у підписах користувачів (банерах). Особисто у мене взагалі таку рекламу не показує, сиджу з телефону. Як у Вас з цим?
Та бред эти банеры
 
Бляя я думал такие вопросы в прошлом.
Ну, памʼятаю оголошення де ти вказував що більше 10 грам шишок за банер у місяць платиш, от мені і цікаво за що такі виплати, яка ефективність банерів?)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Можливо захочу шоп відкривати, вже буду підкований у плані реклами 😀
 
Ну, памʼятаю оголошення де ти вказував що більше 10 грам шишок за банер у місяць платиш, от мені і цікаво за що такі виплати, яка ефективність банерів?)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Можливо захочу шоп відкривати, вже буду підкований у плані реклами 😀
20 гр .
Ну как какая бро ?
Это реклама.
Чем больше мелькает баннер в темах,на него палюбому покупатель клацне.
 
Можливо захочу шоп відкривати, вже буду підкований у плані реклами 😀
Якщо відкриватимеш - головне шоб альфа була в продажі.
І більше нічого.

Будеш унікальним шопом, таких тут ще нема і не було ніколи
 
Ну, памʼятаю оголошення де ти вказував що більше 10 грам шишок за банер у місяць платиш, от мені і цікаво за що такі виплати, яка ефективність банерів?)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Можливо захочу шоп відкривати, вже буду підкований у плані реклами 😀
Удачного открытия 😍
Адекватных клиентов.
 
Ця тема не для того щоб до когось доїбатися) Я колись сам ніхуйові гроші отримував за банери) Памʼятаю з Простоквашино на рік домовився, він скинув 500$ а потім його через місяць заблокували на форумі 😀😀
 
Чем больше мелькает баннер в темах,на него палюбому покупатель клацне.
Тільки хотів про це сказати.
Ладно я - втикаю у флудилці, іноді по репортах.
Але є юзери з гуд аккаунтами, активні.
Такі носії рентабельні.
 
Ця тема не для того щоб до когось доїбатися) Я колись сам ніхуйові гроші отримував за банери) Памʼятаю з Простоквашино на рік домовився, він скинув 500$ а потім його через місяць заблокували на форумі 😀😀
Ніхуйово
 
Тільки хотів про це сказати.
Ладно я - втикаю у флудилці, іноді по репортах.
Але є юзери з гуд аккаунтами, активні.
Такі носії рентабельні.
Ну да .Смысл брать ноунейма?
Достойный аккаунт - достойная оплата .
Крутая реклама для шопа в итоге.
 
Мені стало цікаво, на скільки зараз актуальна реклама у підписах користувачів (банерах). Особисто у мене взагалі таку рекламу не показує, сиджу з телефону. Як у Вас з цим?
всегда с телефона (в портретном режиме) не показывало баннеры, это ещё на старой лабе так же было
 
Мені стало цікаво, на скільки зараз актуальна реклама у підписах користувачів (банерах). Особисто у мене взагалі таку рекламу не показує, сиджу з телефону. Як у Вас з цим?
Если перевернуть телефон, все показывает
 
Назад
Зверху Знизу