Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Ненаход 1г шш від магазину TGK31

Тобі подобається ритись - рийся.
Кладів не таких, шо ти орієнтуєшся по рослинності яку скосили, або палки якої вже нема.
Это был вопрос, а не выпад в вашу сторону.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Тобі подобається ритись - рийся.
Кладів не таких, шо ти орієнтуєшся по рослинності яку скосили, або палки якої вже нема.
А учитывая замазаные координаты, Вы не уверены что там ненаход, а скорее просто лень/нежелание искать настойчивей. Я в свое время 10тки таких жалоб закрывал, банально находя "ненаходы"
 
Это был вопрос, а не выпад в вашу сторону.
Слухай, я знаю що ти любиш пошукати ненаходи і той можливо б і знайшов, те що не знайшов я.
Я звик до кладів де знімаю за секунди, а заради грама шишок в археологи я записуватись не хочу. Як таскати з собою рукавички, ніж і всяке таке щоб це виколупати.
Старому аккаунту було щось років з 5 так шо, розповідати не треба)
 
  • Вподобайка
Реакції: LBJK23

    LBJK23

    Балів: 1
    В рази більше
Слухай, я знаю що ти любиш пошукати ненаходи і той можливо б і знайшов, те що не знайшов я.
Ну так если это так, то получается что не факт что это ненаход. Хуевый клад-да, но раз есть такие мысли то далеко не ненаход.
Я звик до кладів де знімаю за секунди, а заради грама шишок в археологи я записуватись не хочу. Як таскати з собою рукавички, ніж і всяке таке щоб це виколупати.
Все понимаю, но вы констатируете конкретно что там конкретно ничего нет. А с таким подходом осмелюсь предположить что не очень то и искали.
 
Ну так если это так, то получается что не факт что это ненаход. Хуевый клад-да, но раз есть такие мысли то далеко не ненаход.

Все понимаю, но вы констатируете конкретно что там конкретно ничего нет. А с таким подходом осмелюсь предположить что не очень то и искали.
Получается шо хуйовий клад, на який я свій час витрачати не буду, як і гроші магазину .
Я відписав в темі у продавця і нічого ні у кого не просив.
Чисто власний досвід
 
Это был вопрос, а не выпад в вашу сторону.
Повідомлення об'єднано автоматично:


А учитывая замазаные координаты, Вы не уверены что там ненаход, а скорее просто лень/нежелание искать настойчивей. Я в свое время 10тки таких жалоб закрывал, банально находя "ненаходы"
Тю, можу скинуть корди, я замазав шо б не палили місце де кура обітає, аби його не підставляти, бо не далеко знаходиться військова база.
Ти такий цікавий, все можеш, любі клади знаходиш, кину корди можеш двігать шукать
 
Ти такий цікавий, все можеш, любі клади знаходиш, кину корди можеш двігать шукать
Не все, але подібних скарг у свій час закрив не 1,і не 2)
Повідомлення об'єднано автоматично:

бо не далеко знаходиться військова база.
Тобто він тобі клад в такому місці небезпечному, а ти за нього хвилюєшся. Цікаво.
 
Не все, але подібних скарг у свій час закрив не 1,і не 2)
Повідомлення об'єднано автоматично:


Тобто він тобі клад в такому місці небезпечному, а ти за нього хвилюєшся. Цікаво.
Старий, я подумав з міркувань безпеки, не скидати кординати. Більше ні про що нн хвилювався, просто по людські віднісся до питання
 
удачи в решеии проблемы
 
Тема перемещается в раздел неправильно оформленных
Внимательно читаем правила. В частности про заголовок, скриншоты и тд. Даю 48 часов

 
Ввиду игнорирования правил, тема переноситсяя в раздел Без рассмотрения
 
Магазин: TGK31 TGKHelper
Сума: 400грн
Товар: 1г шш
Місто: Бровари. (А точніше ліс, на окраїні броварів, який вже рахується як Київ)

Ситуація: Придбав за крипту через сайт 1г шш, на сайті не вказується район чи приблизне місце локації де знаходиться клад. Так як приїхав до друга в гості, і питання з закупом потрібно було вирішити миттєво, придбав 1г шш...
Після того як я побачив по координатлм локацію, зрозумів що відсоток находу не дуже великий.
Переглянути вкладення 33391

Діставшись до місця, зрозумів що курʼєр який робить клади максимально запаяний. Клад можна було зробити в любому іншому місці, там місця піздец як багато, але потрібно залізти в жопу лісу, і хєр знай де зробити клад, по координатам я і приблизно не знайшов ніяких орієнтирів які є на фото. + мафже не працював інтернет в тих місцях.

Переписка з продавцем:
Переглянути вкладення 33392 Переглянути вкладення 33393
Переглянути вкладення 33394
Переглянути вкладення 33395Переглянути вкладення 33396


Переглянути вкладення 33399

Переглянути вкладення 33400
"... Місто: Бровари. (А точніше ліс, на окраїні броварів, який вже рахується як Київ).."

.. - і такий сижу я, читаю твій опис зазначеної локації на початку цитованого посту, і не можу перестати дуже виразно візуально уявляти, читай, бачити, як-от той ЛІС зненацька в один момент буквально різко повертається до свідомості, такий обтрушує із себе пожовкле листя, згнивше гілля, а два-три рандомн'і мурашники, взгалі дряпає нігтями, от реально, при тому ', чотирма своїми лівими мізинчиками, ніби ненавмисно, відриває найбільш застиглу'і частинки шікри що навколо вавок (попередніх,) , далі, в певний момент ВІН на долю секунди завмирає, лише для того, щоб 'слабісеньколоочинає тихесенько плямкаюч рота і так, плямкаючи, озирнувшись навкруги, він якомога гучніше починає те, що я назвав, а точніше, це так назвав автор, - "РАХУВАТИСЯ" , кАарочЄ ,))

Для максимального розуміння, уявіть,такого, (на кшталт MUK, салатно-болотно-зеленого коляру окрасу...
Починає достатньо виразно скиглити , та ходити по периметру і зачитувати того рЕпака:

" А-йаУ, йау, я - той самий Ліс,
Що бачать діти уві сні,

Особливо ті,
які самі з Броварів

Мене упізнає кожен,
Мене не сплутати ні з чим

Був (і є,) маленьким,
ледь-ледь зеленим,
хлопчиною із міста Бровари 💪
Проте, відверто кажучи, РАХУЮ СЕБЕ Я ОКРАЇНОЮ КИЄВА

І




Примововьр
Ье49da0bdaec77bb6b28320f19ab6ef98d846d85b7_hq.jpg
 
"... Місто: Бровари. (А точніше ліс, на окраїні броварів, який вже рахується як Київ).."

.. - і такий сижу я, читаю твій опис зазначеної локації на початку цитованого посту, і не можу перестати дуже виразно візуально уявляти, читай, бачити, як-от той ЛІС зненацька в один момент буквально різко повертається до свідомості, такий обтрушує із себе пожовкле листя, згнивше гілля, а два-три рандомн'і мурашники, взгалі дряпає нігтями, от реально, при тому ', чотирма своїми лівими мізинчиками, ніби ненавмисно, відриває найбільш застиглу'і частинки шікри що навколо вавок (попередніх,) , далі, в певний момент ВІН на долю секунди завмирає, лише для того, щоб 'слабісеньколоочинає тихесенько плямкаюч рота і так, плямкаючи, озирнувшись навкруги, він якомога гучніше починає те, що я назвав, а точніше, це так назвав автор, - "РАХУВАТИСЯ" , кАарочЄ ,))

Для максимального розуміння, уявіть,такого, (на кшталт MUK, салатно-болотно-зеленого коляру окрасу...
Починає достатньо виразно скиглити , та ходити по периметру і зачитувати того рЕпака:

" А-йаУ, йау, я - той самий Ліс,
Що бачать діти уві сні,

Особливо ті,
які самі з Броварів

Мене упізнає кожен,
Мене не сплутати ні з чим

Був (і є,) маленьким,
ледь-ледь зеленим,
хлопчиною із міста Бровари 💪
Проте, відверто кажучи, РАХУЮ СЕБЕ Я ОКРАЇНОЮ КИЄВА

І




Примововьр
ЬеПереглянути вкладення 34193
Ого. Вот это я понимаю, настоящие Бровары. Я аж застыл на некоторых частях текста )
 
Тю, можу скинуть корди, я замазав шо б не палили місце де кура обітає, аби його не підставляти, бо не далеко знаходиться військова база.
Ти такий цікавий, все можеш, любі клади знаходиш, кину корди можеш двігать шукать
Кура сделал максимально уебанский клад специально шоб ты мучался, а ещё о нём заботишься это сильно
Повідомлення об'єднано автоматично:

У них все куры такие, специально отбирают самых уебков которые заходят куда-то в жопу мира и делают максимально уебанские клады. На их ветке только отзывы с тг которые хз откуда взяты возможно даже с других шопов
 
Кура сделал максимально уебанский клад специально шоб ты мучался, а ещё о нём заботишься это сильно
Повідомлення об'єднано автоматично:

У них все куры такие, специально отбирают самых уебков которые заходят куда-то в жопу мира и делают максимально уебанские клады. На их ветке только отзывы с тг которые хз откуда взяты возможно даже с других шопов
Попрошу без грубостей. Первое предупреждение. Знаю, очень сложно. Но нужно пытаться общаться адекватно
 
Назад
Зверху Знизу