Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Наші життя перетворились в ангедонію

вкотре вчинити самогубство моя дурість, яка говорить не про те, що я дійсно хочу смерті. я напевно хочу щоб мене заставили жити

Пиздец.
Та нах ты нужна с такими понятиями?
Ты же прекрасно понимаешь, что ты никому не нужна кроме себя? Ты можешь помогать людям, получишь карму позитивную, потом пиши что да как.
 
Пиздец.
Та нах ты нужна с такими понятиями?
Ты же прекрасно понимаешь, что ты никому не нужна кроме себя? Ты можешь помогать людям, получишь карму позитивную, потом пиши что да как.
А тот кто эту помощь дает кому либо ее типо в ответ не заслуживает по твоему ?
 
Спотворює істину, спотворює наші душі. Замість сяйвя- гниють. І ми продовжуємо жити, не звертаючи уваги на те, що давно вмерли душею. А більше у нас нічого нема. Залишається тільки страх, залишається тільки боятись, боятись самого себе, боятись тої потвори в яку ти перетворився.
А для самоубийства я пока слишком слаб. Но я стану сильным. Обещаю)))))
Не туда надо силу прикладывать. Найти потом подходящее тело для души ой как не просто!
 
От і добре, довірся інертності і нехай будь що буде) Чому напрягатись.
 
вкотре вчинити самогубство моя дурість, яка говорить не про те, що я дійсно хочу смерті.
*Спробу
Вчинити самогубство це завершене діяння, після якого ти б точно не змогла писати.
 
Назад
Зверху Знизу