Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Mushrooms від Visa White

whowasbefore

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
1 673
Репутація
1 589
Вподобайки
1 914
Бали
984
Ти управляв моїм звукорядом, цей послєдній долг буде адом
Кіслород уже на ісходє, це протест моєй несвободє



17181991358876278640991286509977.jpg
Передісторія: виграв приз, як лучий ріфмапльот - підбиратель букв, домовитлись швидко, відправили відносно, забирав ще гірше. Але висновок - воно в мене, важиться, зїдається

Тестер - М\31рік від народження\178 см\70кг пушечного тіла обожнюваного моєю жинкою

Вага - 1.8~

Характеристика - сухі гриби, пахнуть грибами :)

Толік - більше 5 років тому \ кростолян - банка 0.1 шишки від андера за 48 год

Доза - 1.8 г


Таймінги
0:00 - без лишніх емоцій просто зїдаю по окремості ножку, шляпку і досипаю в рот труху, смак мені їх подобається) запив водою і вирішив що потрібно прогулятись в магазин.

0:15 - повернувся з магазину, починаю відкривати двері, повератаючи ключ розумію, що все навколи стало більш мутним і насиченим одначасно - поняв, що накриває

0:16 - аудіо-візуальні ефекти беруть верх, треба, анпевно прилягти, бо відчув, що і тіло таке підлінивше стало, на ряду з прийомом АД розлабленість стала доволі інтенсивна

0:20 -1:00
- навала деформованого звуку і візуало-галюцинацій пікує. Очі, відзеркалення обєктів, роти, лиця тільки з очима і вся та парафія, яку описують люди. Старатись треба питти воду що би там не було. Пробував робити якісь побутові завдання, але майже марно, деякі залишав на стадії завершення. В цей цикл плато замітив 2 рази, як дивно на певних трансферах в туалет попісяти кнопка нажималась, тому це було хороше знамення

1718261421150.png
Насправді інтенсивність переходів була на сильному левелі, та так, що коли я останній раз їх 5 грам років 5 тому, натиск був слабшим. Мислення, чомусь трохи було плутаніше, то ж ефекту лікувального я отримав менше, ніж хотів. Що ж, значить краще ще попереду

1:00-2:30 - першу половину таймінгу все ще газує, звуки дефомовані до ехо відображень на вулиці, зміщення його на 90 градусний кут і віддалення від мене вдаль різних голосів і фраз, які, начебто до мене б мали відноситись, голоси не завжди несуть позитив, навіть я б сказав більш осудливі - а я ж то знаю, що я нічого поганого нікому не зробив, боргів за мною нема - тому я їх нівелював і пробував насолодитись. Звук повторення і стихання по площині, як мені здалось, метрів 70 навколо вікон таки трохи заганяли в певне нерозуміння, чи то страх, яким я не давав шансу взяти наді мною верх
Самі переходи з напору в котроль переходили до кінця часу вже не так швидко, але дуже відчутно в плані того розуміння цього ричага переходу, який мені нагадав кетамін і закінчився вже коли дружина прийгла і розкала мені події з роботи.

Негативу не було, відходів ніяких і настрій веселий достатньо, роздумчивий, до 1 ночі ще полежав з відкритими очима, після чого благополучно виспався


Висновки

Якість - однозначно 10\10, бо така маленька кількість не погано лупнула мене

Швидкість\оперативніть\стелс - тут буде 9\10, оператор і стелс показали себе добре, стелс навіть ідеальний, кращого не бачив, але завтик відправника з номером на поштомат затягнула процес на 2 дні

Вага - 7\10, домовлялись на 2 г

То ж тріп вийшов, як і вага виграшу - недотягнув

Любіть маму, мийте руки з милом
 
Спасибо за проделанную работу! Подробно и качественно!)
 
Грибы, грибочки ☺️
 
Мислення, чомусь трохи було плутаніше, то ж ефекту лікувального я отримав менше, ніж хотів. Що ж, значить краще ще попереду
Від такої кількості грибів не слід очікувати якогось лікувального ефекту ) це не більше ніж дозування для відпочинку .
Прочитав на одному подиху репорт , дякую )
 
Очень понравился репорт. Грибы это тема конечно)
 
Назад
Зверху Знизу