Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Можливо він має виглядати так?

Rasta4eL

Сектант
Реєстрація
06.04.24
Повідомлення
35
Репутація
-2
Вподобайки
31
Бали
68
Тестер: тут без змін
Речовина:альфа пвп
OpG shop, цікаво ніколи раніше не бачив, ну або не хотів на нього звертати увагу. Ось раптом запрошення в групу а там рулетка пару місць вільних, чому б і не спробувати. регаюсь сам, маякую кентам пару по пару мінут, ляп і із нас 4 які брали участь двоє чисто на фарті беруть і виігрують. Рулетка на платформі Шоп спонсор поки чекаю він лист переглядаю бота. Хороший вибір і по різновиду, та й районів немало, по Києву так точно знайдеш собі зручний райончик де б ти не був. Оп все є він лист кому писати, “Саппорт”

Привіт лясім трясім в рулі виграв, можна Альфу Київ Мій район?

Без питань , без затримок, просто

Культурно привітався буквально дві хвилини і фото уже в мене.

Поїхав я звичайно автобусом, так тут і їхати чотири зупинки, от йти єбать єбать , по дорозі лише туди я уже й почав думати на кой хер мені цей шоп, ця рулетка , нахуй я взагалі цим страждаю , може ну його нахуй , нарешті дойшов до точки на карті де ложив кура).

Так блядь ракурс візуалізація місця оп оп є клад але стоп, ізо не та хм, мабуть інший шоп тоже тут розложився. Потрібно момент уточнити цей, телефон тг, сапорту питання, а той на мінуті відповідає « мабуть кур’єр помилився, таке трапляється» справді? От так і хвилини не пройшло після запитання як ти уже відповів(ла). Ти не робот?) але цього я уточнювати не став.

Клад піднято гайда до дому потрібно знімати пробу усе таки щось для себе новеньке відкриваю.

Закривши спочатку двері в загальний коридор, потім вхідні на два замки, ну і кімнатні двері також прийшлось закрити).

На днях був купленний вейпанайзер от зараз і затестим, але спочатку вага, це уже чисто як ритуал якийсь , точніше хочу бути впевненний що мене не найобують) тут по вазі усе як повинно бути. Ну полетіли….

Перші дві хапочки і я відчуваю як у мене прискорюється серцебиття, пульс наганяє, слух відразу +100. Так післясмак доволі таки приємна свіжість, ніколи раніше не приходилось потрапляти саме на такий.

30-40мінут я чисто хоботився по маленьким нюансам зажигалок, фанаріка, та портативної колонки).

Пиздує прикольно не тупить і що саме головне немає параної . Ще разок дві хапрочки…. Ще одна….

після трьох годин прогулки по своїм дворам я знову повертаюсь до дому.

Підсумок такий, зачотненька у вас альфа, знімаю капелюха. Та й ціни вроді помірні. Думаю що ви тепер номер 1 у списку шопів яким я віддаю перевагу. Окрема віддяка сапорт « бро твори добро, в тебе добре получається, Мир.». Кінець.
 
Тестер: тут без змін
Сток?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Советую вам ознакомиться с правилами написания трип репортов, бо то шо вы выдали то это полный ПИЗДЕЦ
 
все может быть
 
Назад
Зверху Знизу