Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Cocaine від Golden Boy

найс тріп
 
Скільки думок - стільки голів...Скільки стільки - думок голів...Скільки голів стільки думок...Скільки голів - стільки хоче коксу

Перший зразок - Перу. Другий зразок - Колумбія​

Преамбула:
. Тема набрала оборотів. Треба було діяти швидко і відфільтрувати основне- а з основного нічого - один відмовляється писати, другий втікає в ліс, третій біжить на цвинтар і каже, що все добре. Ну що ? - записуємось. Тут все швидко. Відправляєть і приходить швидко. Ще й взнаємо, що отримуємо два штампи. Посилочка нормальна, не найкраща - трохи з стелсом треба буде проапгрейдитись, але не критично. Бажання завжди переборює реальність, але реальність, завжди переборює бажання. Коробка в руках зілатє додому, ініціатива і голод її розривають, тривога від очікування росте, а демони обйобу ініціюють давити на організм і дурити його всіма деталями, які попадають в поле зору. Емойційні качелі шукають виправдання і одночасно насолоду. Співмірність хотіння заповільнюється недосконалістю рухів і звгвльного твого оточення. Але шлях вперед ніхто не переб'є. Добираємось - бачимо - сумніваємось - розбираємось.​


Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!

Вигляд, звичайно ж, насторожує. Тому спокійно, без лишніх питань пишемо селлеру і дістаємо реактиви. Дивлчись на органолептику і очікуючи відповіді селлера навіть не парюсь з кількостями, які даю на тест - сиплю, капаю, слідкую. Паралельно спілкуюсь в чаті лаби, відписую на замволення на шишки (для Dylan i Шпинат - реклама ще є в мене в телеграм чатах) Рєактівчік капається - кокаїнчік палиться. Але нічого серйозного реактиви не показують, насправді. Тобто все вказує на те, що біотест можливий і померти, чи захворіти - шанси не такі й великі.

Ситуації тут наступні. 2, 3 фото - верх маркіз, низ - ліберман. Це два штампи. Тобто те, що воно показує, по хорошому рахунку - це аналгін. Реакція не різка. Перше фото - це ehlrich - теж все в тому руслі. Це, як по мені, не найдурніший з існуючих варіант.

В першу чергу проводимо зовнішній огляд. Як я і попередньо писав - органолептика така, яка є такою. Запах - зовсім не такий, який був в більшості попередніх селлерів. Мало відчутні розчинники, ті бензинові домішки. Тут більше запах чогось органічного, мені нагадує щось з свіжо зібраних огордніх овочів, але важко сказати що точно. Запах не різкий, але відносно насичений і не надоїдливий, бо дуже природньо-знайомий - взаглі мені сподобався якщо чесно. Приблизно на цей момент вже селлер дає відповідь. Пояснює чому воно таке, а не інше, і що є два різні штампи. То ж можна переходити до біотесту, який відбувається на тверезо. Хоч і загальне поняття "підігрій тарілку висуши" - як по мені, вже саме по собі не правильне (багато селлерів таку фразу викорситовують() - мікрохвильової пічі у мене нема - роблю все по-дідовськи. Беру перший - Перу - закидую 0,1 - дрібно, на скільки це можливо з допомогою канцелярського ножа дріблю і все, з допомогою нового девайсу (дивитись в попередніх тріпах на кокаїн)

Природа кокаїну повертає тебе до себе.

Я люблю після вживання прилягти на час роботи ґло - в цей момент, через мою форму носу, все падає, відчувається найкраще, я розумію усі процеси, запах, смак і даю в цей момент визначення. Ліфти не гіркі (спочатку), але потім, те що не впало - не має приємного відсмаку при падінні.​


Капєц - дуже сильний розгін. Тут прям 99\1, де стім переважає. Такого розгону, я не відчував від дмєту, якщо чесно. "ХАЙ_ПРЕ". Рубає, зносить, валить, гатить, ліпить.

Валить плотно мінімум 20хв, та так сильно, що хай його шляк трафить. Такий досвід, в мене був, напевнео, але так давно, що вже аж не згадаю. Потім все трохи рівняється, і пропорція стім\ейфо починає вирівнюватись

Пиздує, по іншому не скажу - довго. Година впевненої дії з паралельним онімінням передніх зубів (я вже згадував, що ділянка оніміння залежить від позиції тіла в просторі). Нічог оне німіло, а зуби, як у сні, задвалось, що відєднались аж від десен. Неймовірний стім, аж вражений, чесно.

По факту - перший "луп" дуже лютий. Я забув навіть про те, що ще треба буде доганяти 0.1. Але час іде, година+(щоб не лукавити, то точно майже півтори години) і точно вже відчутний вихід. Догін наступний вже не проявляє такого ефекту, але точно не вкаже вам на то, що продукт, не працює. Сила дії присутня, вона зводить тіло знову в ефективність, знову планомірно речовина працює і знову вона стимулює все що ти є і де ти.

Другий штамп - той що сухіший і природніший не показав себе так потужно як перший "мокрий". Він слабший, на відсотків 15, як мені здалось. Його піздуватість мені вилилась більше в ейфорію, що створило спочатку сильніший дисонанс, який спочатку мені показався різкою відмінністю, але пізніше, пілся обдумування, я дійшов до того, що це саме ефект ейфо, але точно не його дієвість.
Так як усе доганяллось по 0.1 наверх - це мені дало визначення приблизних цифр стім\ейфо і показало, що справді, усі хімтести підтвердились і продукт не є пустунчиком

Висновки:

Якість - справді сильно. є завжди до чого рости 9.6\10

Швидкість оперативність\стелс - дуже добре. +2 штампи, на які не очікував 10\10

Вага - приближено до правильної - 0.49\0.49 - 9\10


Любіть маму, мийте руки з милом
Дякую за Тест-репорт!

Перуанський дійсно крутий, всі мої друзі його зацінили. Тепер ділимось з форумом.
В майбутньому будуть інші штампи.


Головне, що тепер можна отпримати Кладами на магнітах справжній кокс у Львові :cool:(y)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Усім хто десь, колись почув про Жовтий колір Ліберману і тепер дрочить на нього, рекомендую УВАЖНО ознайомитись з новинами від авторитетної лабораторії.
Жовтий колір - не панацея.

Головне купувати у перевірених продавців, які розбираються в товарі, і не купувати бадяжений стаф.

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
 
Останнє редагування:
Дякую за Тест-репорт!

Перуанський дійсно крутий, всі мої друзі його зацінили. Тепер ділимось з форумом.
В майбутньому будуть інші штампи.


Головне, що тепер можна отпримати Кладами на магнітах справжній кокс у Львові :cool:(y)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Усім хто десь, колись почув про Жовтий колір Ліберману і тепер дрочить на нього, рекомендую УВАЖНО ознайомитись з новинами від авторитетної лабораторії.
Жовтий колір - не панацея.

Головне купувати у перевірених продавців, які розбираються в товарі, і не купувати бадяжений стаф.

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
Не на желты а на ржавый кирпично бурый Мы сейчас получим "кокаин пепюрити тест" и начнем своими надроченными ебать 😂. А если и так не подойдёт то скинемся и будем полки на спектрмассанализ слать
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу