• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

♻️[MJ×HYDRA] Gorilla #5 by КИЛИМ ЧУВАКА +18

Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
182
Репутація
414
Вподобайки
349
Бали
218
Продавець: КИЛИМ ЧУВАКА +18 & Dear_Dude
Посилання на продавця: https://labrc.name/threads/kilim-ch...ijiv-punkt-peredachi-taksi-vidpravki-mp.3515/
Тестер: Вообще похуй ∄, M, 77kg.
Речовина: суцвіття MJ сорту - Gorilla 🦍 #5
Толерантність:
висока
Кросстолератність/др.речовини: відсутні
Вага проби: заявлений - 1,0г. фактичний - 1,01г.
Дозування: ~250мг.
Спосіб вживання: водний апарат народний


☠️ Передісторія ☠️

Власне кажучи, нічим не відрізняється від інших моїх історій початок... Серфінг форуму в пошуках чогось цікавого... приводить мене до ЧУВАКА +18. Раніше десь чув або бачив цей шоп, однак, на жаль, не довелося мати з ним справу раніше... Чувак схвалив мій запис на смачнючу і найпотужнішу Gorilla 🦍 #5. Взагалі, історія цієї лінійки (так-так, саме лінійки) налічує не одну сторінку різноманітних деталей та подій, а якщо коротко, має таки багату передісторію, яка розпочалася з "першої" Горили (Gorilla Glue, начебто) та подальшої її втрати авторами і спроб відтворити оригінальну (або наближену) за всіма аспектами квітку... Що і дало, свого роду "мавпячий" 😆 виток у розвитку і культивації суцвіть марихуани. І таки давайте переходити до найцікавішого
!

☠️ Органолептика ☠️

Окремо виділеним абзацом, хотів би відзначити професійний підхід і рівень виконання самого стелса, деталі якого розкрити не можу і не буду, але можу підписатись під спокоєм ваших нервових клітин, які будуть "на чілі, на розслабоні" в перебігу всього часу процесу... Дегустувати збирався надвечір, а я ж поставив цю справу, так скажімо, "готуватися" до відкриття... Однак, стелс ще раз показав високий рівень виконаної майстерності і упаковка - понад надійна, але тим не менш, це не завадило мені випадково зробити бл* дирку в пакеті і таки намочити шишку 😥 Такою ось, безглуздою швидкою дією напартачив початок... А взагалі... похуй! Залишивши справи в папірці на пару-трійку годин, до вечора в мене був майже сухий стафф, готовий до куріння. Об'єктивно оцінити запах після такого не вважається можливим, проте я все ж, опишу свої відчуття... Відчувається виразний запах добрив, що створює якусь "в'язкість" і "силу" цього аромату, також можна почути землисті нотки, в сукупності з гноєм або ін. добривами. За першим описаним враженням, вона може і не найкраща в щодо органолептичних даних, АЛЕ, абсолютно точно - справжня, трушна гідро-шишечка!
IMG_20240510_120856_851.jpg

☠️ Таймінг ☠️

00:00/00'15 Вже повністю звільнившись і з почуттям виконаного обов'язку приступаємо до дегустації цієї гідропоніки ... На вдиху відчуваються відмінні риси, що відсилають все до тих же ароматно-смакових якостей 😎 описаних мною вище.
Ефекти ж, як і в більшості випадків моїх "зустрічей" із гідрою, наздоганяли розум і його "засіки" дуже плавно, я б навіть сказав - непомітно...
~00'15/01:20 Наступну годину я б описав як - "ніхуя не роблячи", однак, провів цей час безперечно зі задоволенням, адже вже приблизно до 20-ї хвилини мене наздогнав пік-ефектів. З упевненістю можна заявити, що цей сорт загалом чинить сильний психоактивний вплив через наявність там чималого % ТКГ, після покуру якого, безумовно, варто чекати гострих, цікавих відчуттів і переживань. Першу частину/годину тріпа провів у цьому ледачому режимі, тому що садить на жопу так, шо будь-що робити стає вкрай важко та й узагалі на*уя? 😆
~1:20/2:30 Ще приблизно годинка хорошої прухи, де спостерігається млявість рухового апарату, а також присутні тупняки, тобто сорт явно не під якусь робочу метушливу херню, яку потрібно вирішувати по роботі. Але також відзначається і якась жага руху і бажання чим-небудь зайнятись... Мене буває пробиває на приготувати що-небудь, але це якщо є в запасі повний арсенал... а найголовніше - бажання. З двох умов - жодна не зійшлася, впасти до кайфів і ніхуянєдєлать знову довелося! 😆 А якщо серйозно, моя рекомендація - послухати ваші улюблену музику, від якої бажано, щоб вас "забрало" нормально 🤪

☠️ Оцінки ☠️

Шишка - 8,5/10
Гідна і потужна 🦍 Горілка!
Стелс - 10/10
Сервіс - 10/10
Нарікань немає і сподіваюся не буде в майбутньому, вам фарту і рівних тихих рухів! Х*й мусорам
🤙🏼
 
как всегда на уровне! молодец братик, хороший репортаж, ты большой молодец!)
 
Думав там шишка кончіть можна буде, а не получілось)
 
Назад
Зверху