Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

cultura

Конфуций
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
4 748
Репутація
6 676
Вподобайки
8 723
Бали
2 790
ПЕРЕДМОВА:
Лазив щось як завжди на форумі в пошуках нових і не тільки пригод. А потім такий бац:
Ех) мєфєдронія би) може можна скідочку в абмєн на тріп репорт?
А taiga мені у відповідь бац:
Після чого десь через -+годину клад був успішно знятий.

ДАНІ:
Продавець: Tip Top
Помічники: pinksyndicate і мій, з недавніх пір, любимчик - taiga.
Гілка магазину:
За цим посиланням.
Тестер: 33/178/93.
Речовина/Вага: Мефедрон, 1г.
Дозування: 100-120 мг.
Час дії: 01:20 год.
Органолептика: Невеличкі, прозорії кристалики, місцями, ніби з легким, димним відтінком. Якісь характерні, різкі чи яскраво-виражені запахи відсутні.
Фото:

20241013_213047.jpg
20241013_213008.jpg
20241013_212647.jpg
20241013_213102.jpg
ТЕСТ:
Той факт, що поки я не побачив порожній чек я не зупинився - факт, але тріп вирішив описати коротенько.
00:02 Перебив кристали в сніжок, вжух - смужка в носі, запекло нормально так, аж підофігів трохи, здалось, що з гіркотою в ніс залетів і опісля смак чогось пластмасового. В очікуванні.
00:05 По тілу почали пробігати мурахи, з'явилися легкість і безтурботність, піднявся настрій. Легкою хвилею почала накривати ейфорія.
00:10 Вийшов перекурити цигарку, зловив в якийсь момент себе на відчутті легкої тривоги, яка, поки хапав димок, як з'вилась, так і зникла.
00:20 Помітно відчулась зміна реакції на світло, місцями це нагадувало лайтову мазанину. При спробі робити якісь кроки по кімнаті тіло хитало. Приблизо десь в +-20 хвилин і ейфорія досягла свого піку, в це час я б її, у співвідношені, до стимуляції оців би в 60/40.
00:40 Стан досягши свого апогею, почав спадати, а ейфорія переростати в більш виражену стимуляцію. Подумав, що потрібно було, для повноти відчуттів, починати сесію з 200 мг. :)
01:20 Вся магія зішла на нуль, захотілось дігнатись, чим я успішно і зайнявся.

ВИСНОВКИ:


Мєфчік харошенький, але гешки на два тіла виявилось маловато. taiga, Bro, Зайчик, можна ще такий скиндончик?)

Речовина8.5/10
Час дії8.5/10
 Вага10/10
Клад9/10
Зв'язок10/10
 
Зачем нюхать катиноны которые должны быть доставлены в мозг моментально? Ставишь. 100 по мышце (Меф лоялен к передозировкам) и потом увеличиваешь 1.5х каждый раз от предыдущего. Ну если в вену то будет как его там называли «пятиминутка», но зато какая
Повідомлення об'єднано автоматично:

И кстати сила эйфо при уколах очень зависит от чистоты мефа. Носки которые сколько-то лет назад продавал Киевстор практически не эйфорит сколько не лупани
 
ПЕРЕДМОВА:
Лазив щось як завжди на форумі в пошуках нових і не тільки пригод. А потім такий бац:

А taiga мені у відповідь бац:

Після чого десь через -+годину клад був успішно знятий.

ДАНІ:
Продавець: Tip Top
Помічники: pinksyndicate і мій, з недавніх пір, любимчик - taiga.
Гілка магазину:
За цим посиланням.
Тестер: 33/178/93.
Речовина/Вага: Мефедрон, 1г.
Дозування: 100-120 мг.
Час дії: 01:20 год.
Органолептика: Невеличкі, прозорії кристалики, місцями, ніби з легким, димним відтінком. Якісь характерні, різкі чи яскраво-виражені запахи відсутні.
Фото:

ТЕСТ:
Той факт, що поки я не побачив порожній чек я не зупинився - факт, але тріп вирішив описати коротенько.
00:02 Перебив кристали в сніжок, вжух - смужка в носі, запекло нормально так, аж підофігів трохи, здалось, що з гіркотою в ніс залетів і опісля смак чогось пластмасового. В очікуванні.
00:05 По тілу почали пробігати мурахи, з'явилися легкість і безтурботність, піднявся настрій. Легкою хвилею почала накривати ейфорія.
00:10 Вийшов перекурити цигарку, зловив в якийсь момент себе на відчутті легкої тривоги, яка, поки хапав димок, як з'вилась, так і зникла.
00:20 Помітно відчулась зміна реакції на світло, місцями це нагадувало лайтову мазанину. При спробі робити якісь кроки по кімнаті тіло хитало. Приблизо десь в +-20 хвилин і ейфорія досягла свого піку, в це час я б її, у співвідношені, до стимуляції оців би в 60/40.
00:40 Стан досягши свого апогею, почав спадати, а ейфорія переростати в більш виражену стимуляцію. Подумав, що потрібно було, для повноти відчуттів, починати сесію з 200 мг. :)
01:20 Вся магія зішла на нуль, захотілось дігнатись, чим я успішно і зайнявся.

ВИСНОВКИ:


Мєфчік харошенький, але гешки на два тіла виявилось маловато. taiga, Bro, Зайчик, можна ще такий скиндончик?)

Речовина8.5/10
Час дії8.5/10
 Вага10/10
Клад9/10
Зв'язок10/10
Кратко, но по сути
 
Чёткий кристаллиус! 250 мг можно валить сразу смело))
 
я в баян меньше 300 мг не болтаю
330 старт. Дальше - сколько в пакетике есть по списку

А вообще есть способ К СОЖАЛЕНИЮ не опробованный мной но ради такого даже бы от иглы отказался. Но опробованный хорошими людьми).

За 12 часов пьешь грейпфрутовый сок(ФРЕШ, НЕ САНДОРА БЛЯДЬ) и потом юзаешь перорально. Оно ингибирует фермент-не-помню-какой который отвечает за гидроксилирование многих веществ и соответственно переть должно долго.
Оттуда же рассказы бравых ДХМщиков про грейпфрутовый сок. Но нужен именно фреш а не жидкость где 15% сока и остальное то что технолог нахаркал
 
Не скажу что супер, в Херсоне жарко я ебу. А ты там чё?
довгий час відпочивав від двіжу, а недавно випадкого попав сюди. та й чутка сиджу. а туди думаю повернутись після нового року, як розбанять, мацже 3 роки пройшло) коли нові крєатіви?
 
ПЕРЕДМОВА:
Лазив щось як завжди на форумі в пошуках нових і не тільки пригод. А потім такий бац:

А taiga мені у відповідь бац:

Після чого десь через -+годину клад був успішно знятий.

ДАНІ:
Продавець: Tip Top
Помічники: pinksyndicate і мій, з недавніх пір, любимчик - taiga.
Гілка магазину:
За цим посиланням.
Тестер: 33/178/93.
Речовина/Вага: Мефедрон, 1г.
Дозування: 100-120 мг.
Час дії: 01:20 год.
Органолептика: Невеличкі, прозорії кристалики, місцями, ніби з легким, димним відтінком. Якісь характерні, різкі чи яскраво-виражені запахи відсутні.
Фото:

ТЕСТ:
Той факт, що поки я не побачив порожній чек я не зупинився - факт, але тріп вирішив описати коротенько.
00:02 Перебив кристали в сніжок, вжух - смужка в носі, запекло нормально так, аж підофігів трохи, здалось, що з гіркотою в ніс залетів і опісля смак чогось пластмасового. В очікуванні.
00:05 По тілу почали пробігати мурахи, з'явилися легкість і безтурботність, піднявся настрій. Легкою хвилею почала накривати ейфорія.
00:10 Вийшов перекурити цигарку, зловив в якийсь момент себе на відчутті легкої тривоги, яка, поки хапав димок, як з'вилась, так і зникла.
00:20 Помітно відчулась зміна реакції на світло, місцями це нагадувало лайтову мазанину. При спробі робити якісь кроки по кімнаті тіло хитало. Приблизо десь в +-20 хвилин і ейфорія досягла свого піку, в це час я б її, у співвідношені, до стимуляції оців би в 60/40.
00:40 Стан досягши свого апогею, почав спадати, а ейфорія переростати в більш виражену стимуляцію. Подумав, що потрібно було, для повноти відчуттів, починати сесію з 200 мг. :)
01:20 Вся магія зішла на нуль, захотілось дігнатись, чим я успішно і зайнявся.

ВИСНОВКИ:


Мєфчік харошенький, але гешки на два тіла виявилось маловато. taiga, Bro, Зайчик, можна ще такий скиндончик?)

Речовина8.5/10
Час дії8.5/10
 Вага10/10
Клад9/10
Зв'язок10/10
Сколько не дай всё время мало 😂
Трип👍
Респект и уважуха taiga🌹
 
Назад
Зверху Знизу