Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

🗽Liberty Shop🗽 6️⃣ Сортов Шишек 🌿Лучшая Россыпь 🍄Грибы.🪨Канифоль 🍪 Печенье 🇺🇦Киев🇺🇦🚕Такси 📨Отправка почтой

Гайс, кто брал?. Как с доставкой реально дела?
 
не знаю как с шишками, но заказ с грибами жду уже месяц, на прошлой неделе оператор сказал что два дня и будут, неделя прошла и тишина
С грибами пока небольшая проблема с поставкой, в наличии только шишки и россыпь.
Грибы должны появится в ближайшее время.
 
🎁В наличии
🥦Шишки
(LSD,Ak-47,Big Bud,Amnesia,G13-Haze,Afghan kush)
🍀Россыпь

🇺🇦Отправки по Украине

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
 
🎁В наличии
🥦Шишки
(LSD,Ak-47,Big Bud,Amnesia,G13-Haze,Afghan kush)
🍀Россыпь

🇺🇦Отправки по Украине

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
 
Оплатила за шишки и россыпь 7-го числа, последний ответ оператора 10-го числа. И все. Пропал. Не знаю что и думать теперь. Пожалуйста, посодействуйте в решении вопроса.
 
Представитель магазина тоже молчит.
Я одна такая? Остальные покупатели все получили?
 
Представитель магазина тоже молчит.
Я одна такая? Остальные покупатели все получили?
Добрый день, напишите пожалуйста в лс ваш ник аккаунта с которого был сделан заказ.
Повідомлення об'єднано автоматично:

🎁В наличии
🥦Шишки
(LSD,Ak-47,Big Bud,Amnesia,G13-Haze,Afghan kush)
🍀Россыпь

🇺🇦Отправки по Украине

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
 
Доброго дня всім. Замовляв 04.08.2024 афган куш в розмірі 50г. (прикріплюю скриншот з прайсу який повідомив мені оператор при розмові з ним)
1723710850202.png
Ситуація наступна: я замовив через оператора 50г. афган куш, оператор відповідав доволі повільно і мало бував онлайн, тож коли він відповів в вечері про наявність і можливість оплати, то повідомив мені суму 214.7$, я швиденько оплатив як тільки побачив повідомлення але потім перерахував по курсу і виявилось, що 215 USDT це аніяк 8000грн, а цілих 9200 грн (по курсу 43 грн/usdt). Оператору було на це байдуже, він чекав лише дані для відправки. Того ж дня я відписав на форумі в чат Liberty Shop але і там отримав ігнор, через декілька днів вже відписав в приватні повідомлення але і там результату 0.
Оператора просив докласти 5г і мене б все влаштувало.
До примітки, не було повідомлено про додаткову комісію при сплаті товару через USDT TRC20, натомість комісія за перевод на картку 10%, іншими словами, вигідніше було замовити з оплатой на карту з тією самою комісійой при тому заплативши не 9200грн., а 8800грн.
Також було замовленно послугу додаткового пакування, що входило? 2 порваних вакуум пакета в середині яких був великий зіплок і контроллер :D

Також прикріплюю скриншот листування з Liberty Shop, оператором та отриманий пакет з афган куш на вагах. Звичайно всі шопи курять пакети, тому вони разують його до ваги товару.
Ще слід зробити ревізію на наявність насіння, а то шопи люблять вважати насіння за шишки xD

P.S. замовляв в цього шопа вдруге, першого разу все було чудово як по ціні, так по вазі і якості товару. Але схоже доведеться зробити "вичьорківаєм" :D

1723711347127.png

1723711501387.png
1723711691520.png
 
Тепер окремо відгук щодо якості товару.
Поверхнево переглянув все і виявив мінімальну кількість насіння, майже нема, що є більш менш добре.
Добряче висушені, не вологі, ніби навіть проліковані по таймінгам, не відчувається привкус добрив, схоже на автіки. Є як великі шишки (верхушкі або около того), так і менші, але співвідношення адекватне. Трім норм.
50г на 8к тяне, но 9к нєа.
По міцності дам 5/10, хотілось би поставити 4.5, але трішки натяну. Толлер пздц.
Оператор зашуганий. Схоже базований розводіло.
 
Н
Добрый день, напишите пожалуйста в лс ваш ник аккаунта с которого был сделан заказ.
Повідомлення об'єднано автоматично:

🎁В наличии
🥦Шишки
(LSD,Ak-47,Big Bud,Amnesia,G13-Haze,Afghan kush)
🍀Россыпь

🇺🇦Отправки по Украине

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
Отправили вам данные.
Помогите уже больше недели жду
Повідомлення об'єднано автоматично:

Появился, сказал что отправит 15-го, и опять исчез.
 
Добрый день, напишите пожалуйста в лс ваш ник аккаунта с которого был сделан заказ.
Повідомлення об'єднано автоматично:

🎁В наличии
🥦Шишки
(LSD,Ak-47,Big Bud,Amnesia,G13-Haze,Afghan kush)
🍀Россыпь

🇺🇦Отправки по Украине

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
Помогите пожалуйста.
Оператор появляется, пишет что завтра отправит и опять исчезает.
 
Переписка
 

Вкладення

  • Screenshot_20240818_130715_Telegram.jpg
    Screenshot_20240818_130715_Telegram.jpg
    213.3 КБ · Перегляди: 12
  • Screenshot_20240818_130725_Telegram.jpg
    Screenshot_20240818_130725_Telegram.jpg
    209 КБ · Перегляди: 12
  • Screenshot_20240818_130705_Telegram.jpg
    Screenshot_20240818_130705_Telegram.jpg
    451.2 КБ · Перегляди: 12
Н

Отправили вам данные.
Помогите уже больше недели жду
Повідомлення об'єднано автоматично:

Появился, сказал что отправит 15-го, и опять исчез.
Если ты не на швыра попала то не переживай, у них это норма, рано или поздно отправят посылку)
 
🎁В наличии
🥦Шишки
(LSD,Ak-47,Big Bud,Amnesia,G13-Haze,Afghan kush)
🍀Россыпь

🇺🇦Отправки по Украине

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
Повідомлення об'єднано автоматично:

Вам же ответили зачем вы флудите ?
Это не ускорит процесс отправки.
 
Так ребята если кому шото нада ,до босса
 
Назад
Зверху Знизу