Конопляні Едібси від Forbes /r\

R3dF0x

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
237
Репутація
691
Вподобайки
487
Бали
218
4fe8356a48fcdd4796037b8a9c57a3b0.png
*Репост від 20.02.2024*

Всім шлю гарячий полум'яний привіт, сектанти, сектантки та всі інші дотичні та залучені.
Сьогодні ми з вами поговоримо про так звані едібси, канафуд, а якщо без виїбонів то желейки з конопляним екстрактом.
Продукцію для тестування надано Forbes Store
На зв'язку Рудий Лис і ми починаємо.

Характеристики

Тестер
R3dF0x​
Селлер
Гілка продавця
Характеристики
Лис/178см/73 кг.​
Речовина
Конопляна желейка​
Вага проби
заявлено 1 шт ( фактично 1шт)​
Толерантність
середня​
Дозування
1 шт​
Спосіб вживання
Перерорально​

Стелс

Я не вперше отримую посилку від продавця і цього разу в мене є чимало зауваженнь.
Для початку в ттн вказано, що це документи, та сама коробка та її розміри ясно дають зрозуміти що це не так.
Вміст посилки не відповідає заявленому.
Стелс типовий, таким користується добрих відсотків 60% продавців.
Вакууму не було, та його там і не треба .
Враховуючи сам предмет відправки, можна особливо і не ховатися використовуючи інші солодощі для маскування, приміром як покупку якихось хендмейд смаколиків.
Звісно це більш актуально при відправці багатьох одиниць, але свою думку я залишив.
6’/10

Органолептика

Наданий для тестування едібс представлено у вигляді масивної желейки квіточки вагою понад 12 грам.
Вона має жовто-помаранчевий колір та форму трикутної цитрусової дольки, відповідним візерунком з одного боку. Липка.
Смак солодкуватий, з легкою гірчинкою, присмак марихуани майже не помітний, можна сказати розрізняється на фоні.
Продавцем заявлено вміст в розмірі 75мг ваксу чистотою до 80%

2606f4ea3a8d5ff00fd4fef88530bc65.jpg
e955b19993a032c9573852db386063c7.jpg
19f561cf1191e8f6d80161fd247bff7d.jpg
aa31fea39d0431d56b272bc46fff3462.jpg

Тріп

Тестування почалося в вечері, хоч посилку я і отримав ще зранку перед роботою.
Діставшись до дому, після коротких фото-маніпуляцій я прийняв желейку на голодний шлунок.

Відбулось це у 19:20

Перший ефект з'явився через майже годину 46 хвилин якщо бути точнішим та проявлявся він тягучому теплі, яке розходилось тілом ледь відчутними хвилями.

І як не сумно про це говорити, та протягом трьох наступних годин трималося на приблизно тому рівні із не значними коливаннями про які згодом. Дія в більшій мірі впливає на координацію рухів та швидкість реакції ніж даючи якийсь реальний характерний для куріння марихуани хай, однак підвищення настрою заперечувати теж не варто.

Едібси звісно завжди дають менш виражений ефект, проте я був досить розчарований, адже 75 мг ваксу звучить гучно та гордо.
Виходячи з свого попереднього досвіду з канафудом, хоч і не на основі ваксу я очікував дещо більшого.

Ефект стійкий та протяжний, проте не інтенсивний.

Мушу зауважити що через півтори години трав’яна ейфорія все ж мене відвідала, проте не була постійно, а радше з’являлась та через кілька хвилин згасала як мерехтливий вогник.

Дія речовини була відчутна протягом майже 5 годин, порівнюючи свій досвід із досвідом I'm Broken
я відмічаю зовсім різну дію.
Припускаю що справа в нерівномірному розподілі діючої речовини підчас приготування желейок.
Ну або ж в мене банально толерантність вище, в чому я сумніваюсь.

Для Мене все проходило значно легше, хоч я і не можу заперечити про цілковиту зібраність та здатність залишатися серйозним при вживання.
Не те щоб мені підчас вживання ця особливість знадобилась, адже серйозний вигляд морди лиця не входить до переліку необхідного для перегляду серіалу сидячи на канапі.

Після 5 годин я відчував сонливість ( що цілком не дивно, на годиннику вже було далеко за північ).

Висновки

Селлер 10/10
Швидка відправка, приємне спілкування​
Стелс 6/10
Пакування та вміст відправки не відповідають вказаному в тнн​
Речовина
Органолептика
9/10
Суб’єктивна сила ефектів
6.5/10
Легкий конопляний едібс, в гарній формі та з приємним смаком.
Не знаю чи то мені потрапилось слабше дозування чи проблема в чомусь іншому.​
Вага 10/10
Відповідає заявленому​

Пост Скриптум
Дякую за увагу, Не знаю що ще дописати.
Тут був Рудий Лис.
Почуємось.
 
Останнє редагування:
оформление идеальное
 
едібси оце лис загнув я аж охуїв думав сушені фрукти з тгк ахаха))
 
Лайкос
 
Круто лайкуша
 
4fe8356a48fcdd4796037b8a9c57a3b0.png
*Репост від 20.02.2024*

Всім шлю гарячий полум'яний привіт, сектанти, сектантки та всі інші дотичні та залучені.
Сьогодні ми з вами поговоримо про так звані едібси, канафуд, а якщо без виїбонів то желейки з конопляним екстрактом.
Продукцію для тестування надано Forbes Store
На зв'язку Рудий Лис і ми починаємо.

Характеристики

Тестер
R3dF0x​
Селлер
Гілка продавця
Характеристики
Лис/178см/73 кг.​
Речовина
Конопляна желейка​
Вага проби
заявлено 1 шт ( фактично 1шт)​
Толерантність
середня​
Дозування
1 шт​
Спосіб вживання
Перерорально​

Стелс

Я не вперше отримую посилку від продавця і цього разу в мене є чимало зауваженнь.
Для початку в ттн вказано, що це документи, та сама коробка та її розміри ясно дають зрозуміти що це не так.
Вміст посилки не відповідає заявленому.
Стелс типовий, таким користується добрих відсотків 60% продавців.
Вакууму не було, та його там і не треба .
Враховуючи сам предмет відправки, можна особливо і не ховатися використовуючи інші солодощі для маскування, приміром як покупку якихось хендмейд смаколиків.
Звісно це більш актуально при відправці багатьох одиниць, але свою думку я залишив.
6’/10

Органолептика

Наданий для тестування едібс представлено у вигляді масивної желейки квіточки вагою понад 12 грам.
Вона має жовто-помаранчевий колір та форму трикутної цитрусової дольки, відповідним візерунком з одного боку. Липка.
Смак солодкуватий, з легкою гірчинкою, присмак марихуани майже не помітний, можна сказати розрізняється на фоні.
Продавцем заявлено вміст в розмірі 75мг ваксу чистотою до 80%

2606f4ea3a8d5ff00fd4fef88530bc65.jpg
e955b19993a032c9573852db386063c7.jpg
19f561cf1191e8f6d80161fd247bff7d.jpg
aa31fea39d0431d56b272bc46fff3462.jpg

Тріп

Тестування почалося в вечері, хоч посилку я і отримав ще зранку перед роботою.
Діставшись до дому, після коротких фото-маніпуляцій я прийняв желейку на голодний шлунок.

Відбулось це у 19:20

Перший ефект з'явився через майже годину 46 хвилин якщо бути точнішим та проявлявся він тягучому теплі, яке розходилось тілом ледь відчутними хвилями.

І як не сумно про це говорити, та протягом трьох наступних годин трималося на приблизно тому рівні із не значними коливаннями про які згодом. Дія в більшій мірі впливає на координацію рухів та швидкість реакції ніж даючи якийсь реальний характерний для куріння марихуани хай, однак підвищення настрою заперечувати теж не варто.

Едібси звісно завжди дають менш виражений ефект, проте я був досить розчарований, адже 75 мг ваксу звучить гучно та гордо.
Виходячи з свого попереднього досвіду з канафудом, хоч і не на основі ваксу я очікував дещо більшого.

Ефект стійкий та протяжний, проте не інтенсивний.

Мушу зауважити що через півтори години трав’яна ейфорія все ж мене відвідала, проте не була постійно, а радше з’являлась та через кілька хвилин згасала як мерехтливий вогник.

Дія речовини була відчутна протягом майже 5 годин, порівнюючи свій досвід із досвідом I'm Broken
я відмічаю зовсім різну дію.
Припускаю що справа в нерівномірному розподілі діючої речовини підчас приготування желейок.
Ну або ж в мене банально толерантність вище, в чому я сумніваюсь.

Для Мене все проходило значно легше, хоч я і не можу заперечити про цілковиту зібраність та здатність залишатися серйозним при вживання.
Не те щоб мені підчас вживання ця особливість знадобилась, адже серйозний вигляд морди лиця не входить до переліку необхідного для перегляду серіалу сидячи на канапі.

Після 5 годин я відчував сонливість ( що цілком не дивно, на годиннику вже було далеко за північ).

Висновки

Селлер 10/10
Швидка відправка, приємне спілкування​
Стелс 6/10
Пакування та вміст відправки не відповідають вказаному в тнн​
Речовина
Органолептика
9/10
Суб’єктивна сила ефектів
6.5/10
Легкий конопляний едібс, в гарній формі та з приємним смаком.
Не знаю чи то мені потрапилось слабше дозування чи проблема в чомусь іншому.​
Вага 10/10
Відповідає заявленому​

Пост Скриптум
Дякую за увагу, Не знаю що ще дописати.
Тут був Рудий Лис.
Почуємось.
Гарний репорт)
 
Назад
Зверху